Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

22 haziran menüm
SABAH : 2 adet h. yumurta, 4 adet ceviz, 7 adet zeytin , 1 dilim b. peynir, domates, salatalık, yeşil çay
ÖĞLE : 5-6 kaşık zeytinyağlı ıspanak kökü , 2 bardak ayran (ev yapımı yoğurt ile yaptım ), 3 adet gün kurusu, 1 adet kuru incir
AKŞAM : 2 parça zeytinyağı ile marine edilmiş biftek , salata
SU : 2 LİTRE +2 şişe maden suyu
SPOR : 60 dk yürüyüş

Bugün öğleden sonra bebek görmeye ilk defa gittim bi arkadaşa (evine ilk gittim).. İkram olarak baklava benzeri şerbetli antepfıstıklı tatlı geldi Kıslar canınız istemez inş. ve yanında fanta dedim ki tatlı yemiyorum asitli içecekler içmiyorum. Beni tanıyan arkadaşlar da vardı yanımda onları şahit gösterdim hiç biyerde yemiyorum dedim yanlış anlamasın diye işimiz zor kıslar ya Yesen bi türlü yemesen bi türlü neyse benim beslenme tarzıma çoğu tanıyan kişi alıştı
yemediğim için kendimi alkışlıyorum. Dolapta da dondurma var yine yemedim karatay olmasa beni kimse tutamazdı
2. öğünüm 15:30 da yaptım.. 4-5 sarma çok az actifry da küp küp yaptığım patatesten ve bide karnıyarık yidim küçük

akşa menüm az önce bıttı 17.20 civarı..
6 köfte
2 domates
bolca marul salatası
1 kase haydarii
[

Menü süper... Saat süper. Harikasın.

Spor ve su durumu nasıl peki???

Bu arada ben habire çene yapıp hiç bildirim yapmamışım

Sabah: muhlama, maydonoz, roka, 1 avuç ceviz, domates, taze nane.
veeee1 dilim karpuz, 6-7 tane kiraz Perşembeleri burda semt pazarı var. Perşembeleri o kadar güzel meyveleri alıp buzdolabına dizince, Cuma günleri sabah meyve yiyorum...

Öğlen: 1 tabak çorba, 1 adet tavuk but, 1 avuç ceviz.

Akşam. Şimdi yiyeceğim. Kavurma.

Hepinizi öpüyorum

menün güzel öğretmenim afiyet olsun yalnızca maden suyu kilo verene kadar yasak diye biliyorum

Aksam yemeğinden önce de sonra da 1 saat tempolu yürüdüm.
Şimdi Dr. Öz'ü izliyorum.

Tebrikler canım. İraden icin alkışlıyorum.

Eline sağlık, afiyet leptin olsun .. Yürüdükten sonra hiç kaçak bile sayılmaz ...

iyi akşamlar,
3.öğün. 1 kase cacık
3 parça böbrek ızgara..::::
daha fazla yemek istemedim,öğlen pilavı fazla kaçırdım,,,

listedeki tüm arkadasları tebrik ediyorum arkadaslar yola devam durmak yok karataydan sasmayın kızlar süper etkisini göreceksiniz zamanla ellerine saglık sersum'cum...
bende iyiyim hala cok kilo almadım arkadaslar 55 gibi kilolardayım hamilalegimin 12. haftasına yarın baslıyorum yine 36 bedenim sadece biraz göbüş yuvarlanmaya basladı bulantılarda azaldı yemek düzenim düzelecek inş. birde sıcaklar bu kadar ezmesi insanı dimi ama ama aksam 8 den sonrA yemek yemiyorum 3 ögün besleniyorum sadece meyveleri her ögünde tüketiyorum canım istedigi sürece tabi benden havadisler böyle...

Son düzenleme:
Sabah: Pastırmalı yumurta, zeytin, ceviz, domates

Öğlen: Yoğurtlu semizotu

Akşam: Yeşil mercimek yemeği

Kızlar ben kilo veremiyorum ya Abur cubur yemediğimden yemeklere abanıyorum tabak tabak, doymak bilmiyorum :S

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) patlıcanlı kebap,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

iyi akşamlar karatay güzelleri, akşam menüm

1 alabalık, 10 tane yaprak sarma
1 kibrit kutusu kadar helva, biraz fındık, 5 gün nasıl geçti anlamadım kafamda midemde çok rahat sürekli atıştırmaktan bıkmıştım işyerinde ...

Hanımlar Canan Hoca öğün aralarında şekersiz olmak kaydıyla çay ve kahveye izin veriyor ama ben kahve içemiyorum öğün aralarında, hatta öğün aralarında su haricinde bir şey bile koymuyorum ağzıma. Öğün aralarında şekersiz kahve içen var mı? Şekersiz kahve insülin salgılanmasına neden olmaz herhalde, değil mi? :26:

Turk kahvesı ıcebılırsın sekersız olaraktan harıka gıdıyor aralarda.:))))

Iyi geceler kizlarrr...

Kardesimle kavustuk cok sukur..ama annem dokturmuss...
Once yediklerimio yazayim..
1 kase ezogelin corbasi
2. Tabagim karisikti..
Z.yagli bamya
Kara lahana sarma
Yogurt
Salata..
Ilk kacamagim 1 parca misir ekmegi yogurtlu..
2. Kacamagim 2 top dondurma..
Pilav, guvecte kurufasulye, etli patates yemegi yemediklerim..

Bu aksam biraz kacamak oldu ama simdi yuruyoerum..

Herkese bol leplinler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…