Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sersum ellerine sağlık canım. O kadar işinin arasında çok güzel olmuş liste...

Yok ya... Var mı öyle azıcık tökezleyince pes etmek! Dizime yatırır döverim kız seni! Biz aynı ekipte değil miyiz? Beraber vericez demedik mi? Ben de 89 da takıldım bikaç hafta. Pes etsem Allah bilir kaç kiloydum şimdi. Etmedim. Bak 81 leri gördüm. Az kaldı, 79,9 bile olsa 7 li bir rakam görücem. 93 ken bunu hayal etmek bile çok uzak görünüyordu. Hadi bakayım. Bekliyorum bildirimlerini. Gözüm üstünde ona göre:KK54::KK54:

Bazen gözden kaçırıyoruz yediğimiz şeyleri. Naz söylemişti sanırım. Günlük tut, yediklerin, saatleri, spor yaptın mı, kaç dak, ne zaman yaptın. Sonra da her haftayı değerlendir. Ama ağzıa attığın her lokmayı saatiyle yaz. Bence faydası olur. Belki intoleransının olduğu bir gıda vardır.

Benim, beeeeen:))) Hem de 46 ya zor sığıyorum.

:KK16::KK16: canım sen de sığarsın:KK34::KK34:vücut yapılarımız farklıdır..benim basenim geniş..belim ince:KK53::KK53:

sizce ramazanda durumumuz nasıl olur kilo vermeye devam edermiyiz yoksa o pideleri yiyince kilomu alırız:44: umarım hem pide yer hemde zayıflarız :KK1::KK1::KK1:

Ellerine sağlık canım,listemiz çok güzel olmuş
:KK16::KK16:
sersumcum ben bildirim yaptım aslında düzenli olarak yapıyorum ama saphiraya msj atılacak dendi bende 100 msj olmadığı için atamadım oyüzden

odycim saphira olmadığından 2 hafta düzenli menü bildirimi yapanlar perşembeden liste yapan arkadaşa hatırlatsın ve kilo bildiriminde bulunsun demiştik geçen gün kaçırdın herhalde..bidahakine sen de listedesin o zaman canım..:KK16::KK16::KK52::KK52:

2. menüm saat 15:00

3 çiğ köfte
1 içli köfte
2 tavık kanadı
1 köfte
ayran:KK56::KK56:

bu akşam saat 8 de iş arkadaşlarımın benim için düzenlediği veda yimeği varr..:26::26:
yani diyeti yemeklerle çok bozmasamda saat :18::18:

yapabileceğim bişey yok..üzgünüm..1-2 tek de rakii..battık bu akşam:KK53::KK53::KK53:

yaa herşey iyi hoşda iradem sağlamdır yemicem asla dediğim şeyi yemem ama günde en fazla 2 su bardağı su içiyorum su hiç tüketemiyorum

canım önceden bende senin gibi az su içerdim.aklıma gelcekte içcem oooo.ama şimdi maşşallah 2lt.yi geçiyorum.masama küçük su şişelerinden koydum onunla 4 tane bitiriyorum işte.eve gidincede içiyorum biraz iyi oluyor.sende sakın ihmal etme kendini zorla bu konuda...

2. menüm saat 15:00

3 çiğ köfte
1 içli köfte
2 tavık kanadı
1 köfte
ayran:KK56::KK56:

bu akşam saat 8 de iş arkadaşlarımın benim için düzenlediği veda yimeği varr..:26::26:
yani diyeti yemeklerle çok bozmasamda saat :18::18:

yapabileceğim bişey yok..üzgünüm..1-2 tek de rakii..battık bu akşam:KK53::KK53::KK53:
Kız birlikte batıyoruz bu akşam desene:)) Bende arkadaşlarla yemek yeyip içmeye gitcem byük ihtimal, dikkat et yinede olabildiğince az zararlı yersen sorun olmuyor ertesi güne yansımıyor:KK34:

demekki seviyosun 2.liği başı sonu farketmiyo :KK1: ama sen yinede baştan 2.olmaya bak...

kızlar bozmayın moralinizi ben de ilk başlarda 200gr ver 500gr al 300gr ver 700 gr al modundaydım ama hiçbirzaman vazgeçmedim pesetmedim.biliyorum ki geçte olsa gidecek bu kilolar 1 ay kadar önce dahada sıkı sarıldım yediklerime dikkat ediyorum ve hatta 2 öğün yapıyorum artık özellikle suyu çok içiyorum 2lt.yi geçiyo asansör kullanmıyorum düzenli olmasada azda olsa yürümeye çalışıyorum yani sonuç olarak moral bozmak yok sakın:KK20: herkesin metabolizması farklı o yüzden sadece çaba gösterin vücudunuz size ödülünüzü verecektir merak etmeyin :KK34:

o günü sabırsızlıklaa beklıyorummmm :KK16::KK16:

Yok ya... Var mı öyle azıcık tökezleyince pes etmek! Dizime yatırır döverim kız seni! Biz aynı ekipte değil miyiz? Beraber vericez demedik mi? Ben de 89 da takıldım bikaç hafta. Pes etsem Allah bilir kaç kiloydum şimdi. Etmedim. Bak 81 leri gördüm. Az kaldı, 79,9 bile olsa 7 li bir rakam görücem. 93 ken bunu hayal etmek bile çok uzak görünüyordu. Hadi bakayım. Bekliyorum bildirimlerini. Gözüm üstünde ona göre:KK54::KK54:

Bazen gözden kaçırıyoruz yediğimiz şeyleri. Naz söylemişti sanırım. Günlük tut, yediklerin, saatleri, spor yaptın mı, kaç dak, ne zaman yaptın. Sonra da her haftayı değerlendir. Ama ağzıa attığın her lokmayı saatiyle yaz. Bence faydası olur. Belki intoleransının olduğu bir gıda vardır.

Benim, beeeeen:))) Hem de 46 ya zor sığıyorum.

pekii, sözlerinizi dinleyeceğimmmm:13::13:
bende 44-46 giyıyorumm :KK17:

akşa menüm az önce bıttı 17.20 civarı..
6 köfte
2 domates
bolca marul salatası
1 kase haydarii
[
:KK4::KK4::KK4::KK4:

2. ve son öğünüm 17:15'te bitti

2 parça tavuk pirzola (yağsız tavada domates soğan biber ve bol baharatlı)salata ve yoğurt

Kızlar öğle yemeğim:

1 porsiyon ızgara köfte
domates-salatalık
ayran

akşam annemdeyim..kardeşim geldi okulu bitirip..annem sofrayı donatır eminim..umarım kaçamak yapmam..bu akşam yürüyüşte var...

Kızlar öğle yemeğim:

1 porsiyon ızgara köfte
domates-salatalık
ayran

akşam annemdeyim..kardeşim geldi okulu bitirip..annem sofrayı donatır eminim..umarım kaçamak yapmam..bu akşam yürüyüşte var...

Yapmazsınn yapmazsınn sana güveniyoruz bende dün annemdeydim gün içinde herkes pringles ları götürdü ama ben sadece izleyip
yutkunmakla yetindim:KK1:

Merhaba kızlar,

2. Öğünüm:

Midye ve karideslibol taze biberi quinoa yaptım.
Yaninda yesil cay ve su .....

Simdi kahvemi iciyorum.. Bakalım neler olmuş okuyayım.

Optum kızlar sizler, birtanesiniz ....
En Büyük KK:nazar::nazar:

Son düzenleme:
Az önce kaçamak yaptım :KK52: Aslında çok büyük bir kaçamak değil ama öğün vakti değildi en azından, yememem gerekirdi ama tadını çok merak ettim napiyim :KK9:

Karatay Mutfağı kitabındaki ekşmikli yaprak sarmasını yaptım (sayfa 251)

Tadı gerçekten mükemmel. Bulgurlu, ekşimikli, dereotlu, kuşüzümlü hafif mi hafif bir tarif.

Hepinize tavsiye ederim hanımlar :KK9:

Yarın nasılsa bulgurlu bir şey yemiş olcam. Biraz ara veriyim, şu elmalı incirli keki de denicem :KK9::KK56:

Aslinda bilincliyim uygulamam gerekenleri biliyorum ama bu aralar iradem yok dügün stressi sanirim..
Size katilayim enazindan movitasyonum artar :=) Neler uyguluyorsunuz ?

canım karatay uygulayacağız ve kaçamak yapmamak için birbirimizi kontrol edeceğiz.günlük düzenli menülerimizi gireceğiz.yani birbirimize karşı sorumluluk duyacağız.:KK16::KK16:

X