Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

karatay diyetini 40 gündür uyguluyorum ve çok memnunum. hayat tarzım değişti ve 40 günde 5 kilo verdim. 73 kg'dan 68e düştüm.,
mönüler gayet sağlıklı.
ekmeksizliğe ve tatlısızlığa alıştım diyebilirim. aramıyorum

eşimle 55 dk yürüdük
yürüyüşe çok alıştım
suyuda bol için kızlar ben 3-3,5 litre içiyorum

Destekleriniz icin sagolun kizlar...
Bugün yeni bir baslangic olsun benim icin..
Dügüne 3 hafta var,henüz gec degil diyorum )

Bugünkü menüm:

Sabah: 1 muz, biraz ceviz, form cay
Ara: 2 cupa yesil cay
Öglen: Haslama brokoli, kasarli mantar sote
Aksam: Tavuk corbasi, tavuk gögüsü, haslama brokoli, yesil cay

Iyi geceler, yarin kacamaksiz bir gün olsun insallah..

2.öğün: 17 :00 da bitti

1 tabak mercimek köftesi
domates salatalık

20:30 dan sonra türk kahvesi:26::26: ben saatin erken olduğunu düşünüyordum bi baktım 20 yi geçmiş bile

su:4 lt
spor : yok yine yok

Kızlar ben vakit buldum da bir gireyim dedim.
Akşam yemeğini ucuz atlattım ben
Evde yiyelim dedik arkadaşlarla kahvaltı gibi oldu güzel oldu
bol kıymalı yumurta
keçi peyniri
domates
salatalık
birde süt içtim

Sabah 11.15
2 kayısı yumurta+2 dilim beyaz peynir+1 domates+1 salatalık+1 avuç fındık

arada 1 avuç badem+3 hurma

Akşam 18.15

4 kaşık et yemeği+yoğurtlu biber+1 avuç badem

Su 1.5 lt sanırsam
yürüyüşşş

Ben her öğünde (3 öğün yiyorum) 1 avuç ceviz yiyorum. Yoksa doymuyorum. Sen de dene istersen.

menün çok güzel.yarında kaçamak yapmayacağına inanıyorum. harikasın

Ben her öğünde (3 öğün yiyorum) 1 avuç ceviz yiyorum. Yoksa doymuyorum. Sen de dene istersen.
Ben bir ara her öğün nerdeyse bir paket ceviz yiyordum, bir avuç vız gelir :) Sağol yine de canım ama ben normal değilim herhalde doymuyorum ya, bamyayı hiç sevmem mesela ama iki öğün arası sınırsız bamya deseler açlıktan tabak tabak yerim :)

Yarın cevizi bir avucu geçmeyecek şekilde her öğünde düzenli olarak yemeyi deneyeceğim, umarım işe yarar. Çok umutsuzum ya insülin direncimi yenemedim herhalde , bu açlık nedir ya Gece uyuyamadığım için olabilir aslında.

spor tok su da çok az.. içemıyorum su gitmıyo ya

apartmnda dugun vaaaaar :) yarın kına gecesı pazar baloo.. erkek evı bzm apartmndakii. akşm yemegı verdler kapının önunde ilçede oturduugmuz ıcın köy üsülüü oluyor düğünlerr neysem saat 8ı zaten coktn gecmıstii gecmesede farketmezdii zatenn cunku bn 17.20 cıvarı yemiştim yemeğimiiii:) agzıma tek lokma bırsey koymadımm.. lokum da yemedım gazozda içmedimm!! amaaa metabolizmam bırde benı sevındırsee cok mutlu olacağımm..
leptinimizz bol olsun hepimizinnnnnn hepinize tatlı rüyalarrr

Birkac arkadasla birlikte yeni bir baslangic yaptiginizi okudum. 100 gr. da verdigini ogrendim. Inan bu cok cok hosuma gitti. Ifadendeki espri ve 84 sendromunu yenmis olman beni gulumsetti. Gecen hafta sonu kucuk oglum Turkiye'ye tatile gitti. Buyuk oglum da gidip-gelmisti. Simdi o da isine dondu. Baska eyalette calisiyor. Esimle yalniz kaldik. Simdilik bol bol dinleniyor, biraz da geziler yapiyoruz. Bu arada benim diyet biraz bozuldu ama bu da hosuma gidiyor. Guzel dileklerine cok tesekkur ediyorum. Mesaj sayim 100 olsun, yazacagim. Sevgiler.

Sabah 6.15-7.30 arası eşimle yürüdük
günaydın canım senin yürüyüşlerine hayranım bide bişey sorucam ben dün akşam tartıldım 71,5 kg.geldim bu sabah tekrar tarıldım ve 70,8 geldim hangisi doğrudur sence ha bu arada yürüyüşlerimi aksatmıyorummmmm

Son düzenleme:
günaydınn canlarımmm

dün gece çok güzeldi..arkadaşlarım konak pol.ev.de güzel bir yimek verdiler benim şerefime..sizden iyi olmasınlar hepsini çok seviyorumizmire ve dostlara veda zor olacak..
herneyse gelelim menüme

dün gece
yidiklerim
ordövr tabağımdan
peynir,humus,rus salatası.dom.salata,2 güççük sigara böğreği
ana yimek tam karatay karışık ızgara
en son kazandibinin yarısı:18::18:
2-3 tek rakii

yimediklerim
ızgaranın ıscacık lavaşı
pilav,ekmek

yidiklerimin yanında çok az göründüler beeaaa:
inş tartıya çok yansımaz..oldu bikerem
kızlar kahvaltıya misafirim var..kaçıyorum..sonrada evle uğraşcaz..belki çok geç gelirim aranıza..ben kaçar
hepinizi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…