Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Paint, tabii ki katılır bize. Çok da mutlu olurum.

Sabah: 2 yumurtalı peynirli omlet, peynir,3 zeytin(sevmiyorum), domates, maydonoz, çay, 2 omega3 .

1 lt su
SEVGİİİİİ, bugün 4 km yürüyeceğim inş. Bak sonra bana, söylesen ben de yürürdüm deme ha! Aha da şimdiden söylüyorum.

canım bende sabah 70,2 cıktım dırencı kırmak uzereyız bıraz daha azım bugun hıc kacamaksız bır gun olsun ınsallah bı 45 dakka da yuruyus ekleyelım pazartesıye 69,5 goruruz belkıde
sabah karatay kahvaltım ıyaptım guzelce cevız yememıstım 11 de yedım cevızımı
ögle yemegım bıraz once bıttı kabak yemegı 1 tavuk baget yedım domateslı bıberlı 1 ayran ıctım
aksamda herhalde patlıcan yemegı olcak 1 tabak dolusu yogurtla yıyıp bugunu kapatıcam umarım ben bu 70 ı bu asarsak kıloların tıkır tıkır gıdecegıne ınanıyorum hadı bıraz daha gayret 5 gun var onumuzde

diane -35 kullanıodum ama bu ay regl den sonra devam etmeıdmm.. zayfılayınca duzelir ne yapayım yumurtalıgım catlamıyomus benım ceperi kalınmıs anladıgım kadarıyla..:/

1 kase buğdaylı nohutlu yoğurt çorbası
1,5 dlm hasanpaşa köfte
5 yk kadar kısır

yemekten sonra hafif tempolu 1 saat dolandımmmm

Çok sağol tatlım evet dün ve bugün çok daha iyiyim vucüdum alıştı galiba, boşu boşuna randevu aldım doktordan

Sağol arkadaşım,sana da geçmiş olsun,başağrısı başlarda oluyor,geçici bir durumdur inşallah

Hepinize teşekkürler arkadaşlar,ilginize.Faranjit olmuşum,ilaç verdi doktor.

tekrar geçmiş olsun canım, ben iyiyim iki gündür başağrısı kalmadı demek ki alışmak gerekiyormuş

sebze kızartması bılen yok muuuuuuu :44::44::44:

Canım ben eskiden diyet yaparken severek yediğim bir tarifi vereyim sana, fırında yağlı kağıtta ya da fırının ızgarasında yapıyodum ben, yağlı kağıt kullanmayın diyor kızlar o yüzden istersen ızgarada ya da borcamda yap;

kabağı güzelce yıkayıp kabuğunu kesmeden sadece kötü yerlerini al.
bir kaba orta kalınlıkta yuvarlaklarda doğra(salatalık gibi)
üzerine karabiber, kırmızı biber, kimyon ve zeytinyağı koyup karıştır, beş dakika falan beklet,
sonra tepsiye ya da ızgaraya diz yavaş yavaş pişsin biraz kızarınca al(ne kadar pişmiş seviyosan ya da),
üzerine yoğurtla muhteşem oluyo afiyet olsun

tabi ben kimyonu çok severim o yüzden koyuyodum başka baharatlar da ekleyebilir çıkartabilirsin sevdiğine göre ya da baharatsız sen bilirsin, patlıcan da denedim böyle ama o güzel olmadı bu annemle benim uydurmamız şimdi bütün doktorlar veriyor

Allah bana manda şifalığı vermiş.valla yine olsa yine yerim dicem ama 26 kilo vermem lazım öncesinde

o zaman 7-8 değil 6 yıl önceki halimiz bilemiyorum şimdii.
yani benim yeni evlendiğim zmanlar olabilir...
Allahım o ne göbek bilmiyorum valla fena durumdayımm..
sende felakettin
şimdi çok çok iyiyiz şükür,dediğin gibi daha bilinçliyizzz..
donndurmadan az yee,pastadan az yeee,,biraz peynir,,biraz yemek yeee tarzı diyetlerle ömürümüz boşa geçmişşş vallaaa
60lı rakamları görünce azmin artacak bak göreceksinn..
bende 50leri görünce o azmi yakalayacağımı düşünüyorum meselaaaa
yedikelirne dikkat et seenn..,sporuda fırsat buldukça yapmaya çalış iştee..
insan isteyince zamn buluyor aslındaaa..
sabahları uykudan erken kalkıpp çıkabilirsinn havalar güzelken

pko: polikistik over sorunu demek.
diane 35 kullanan ve bu yüzden karaciğerinde yağlanma olan benim:)))
adet düzensizliğin varsa karatay ile beslen çözülüyor, ben yumurtlamıyordum

:87: teşekkür ederimmmm borcama koyduk biber kabak ve patlıcanı dedıgınız gıbı kestım:)) azcık zeytın yag gezdırdık ustunde az ama :) oh yogurttla domates sosta yapacagım

Canim insallah pazartesi 68i gorursunn..

Esascigim,
Bende ucundan görebilsem ....... 68leri ....
Darisi basima insallah

pko: polikistik over sorunu demek.
diane 35 kullanan ve bu yüzden karaciğerinde yağlanma olan benim:)))
adet düzensizliğin varsa karatay ile beslen çözülüyor, ben yumurtlamıyordum

evet öyleymiş:) bende kullanıyordum yıllardır dıyebılırım ama gecen gun bıraktım.. bendede cıkmıstı karacıgeer yaglanması bıde gızlı sekerr hay allahım herseyı benıbuluo dıye isyanlardayımmm
püf bıraktım ıcmeyecegım... bnmde yumurta çeperi catlamıyormus kalınmışş.. ve tüylenme var cene altımda!! cok dertlıyım susmayacagım baslarsam

Geçmiş olsun canım umarım çabucak iyileşiverirsin

sabah
1 salatalık
4 zeytin
bir avuç dolusu kaşar peynir
5 ceviz

öğle
1 kase çorba
biber domates/közde
yoğurt

akşam
adana ızgara
salata
yoğurt

eve giderken 1 saat yürüyüş yapacağım
en az 3 lt su
2 bardak bitki çayı

:87:
teşekkür ederimmmm borcama koyduk biber kabak ve patlıcanı dedıgınız gıbı kestım:)) azcık zeytın yag gezdırdık ustunde az ama :) oh yogurttla domates sosta yapacagım

rica ederim canım afiyet olsun, zeytinyağını patlıcanlara çok az koyma kayış gibi olabiliyor, ama domates sosu halleder sanırım bir de çok üstüste gelmesinler biraz çiğ kalıyor o zaman, inşallah hoşunuza gider ben artık patlıcan yemeklerini de kızartmadan böyle yapıyorum fark hiç belli değil walla hatta çook hafif oluyo

fırında sabırsızlıkla beklıyorum:)) ama kabaklar olmadı galıba ya sımdı yiyeceım

akşam bende muhtemelen biber dolması pişiricem..öğlen de:
1 tabak nohut
yoğurt
salata yedim..

Yürüyüş bu akşam da var inşallah..yalnız canım önümüzde 2 gün var..cumaya aldık ya tartı gününü..pazartesi bildirim yok yani..o yüzden benim bu haftadan pek ümidim yok..ama haftaya kesin 69 ları görücem..

sebze kızartması bılen yok muuuuuuu :44::44::44:

canım ben fırın poşetinde pişiriyorum..kabak, patlıcan, biber..ne istersen..azıcık a.yağı gezidrip istediğin şekilde baharatlayıp fırın poşetinde pişirebilirsin..çok lezzetli oluyor..

Kızlar bu ticker nasıl düzenleniyor.BU TİCKERI ALDIM KOPYALADIM.ANCAK BU KİLO BANA AİT DEĞİL.(KEŞKE OLSAYDI.)KİLO PANELİMİ NASIL DÜZENLEYECEĞİM.Hadi bir yardımcı oluverin
kızlar.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…