Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkeslere meraba canlarim,nassiniz bakiym..keyifler yerindedir insallah,ama kilolar yerinde olmasin bi zahmet...ya ben cok sıkıldım yaw...esim bilgsayri ve telefonu yasakladi gozum agriyo deyi..ama simdi ewde yok..geliyom birasdan,bilgsayara geciyom..

kızlar merhaba şimdi kardeşim aradı düzenli spor yapıyor o da spor hocası yak yakımının verimini artırmak için le carnitine diye bişey önermiş kullanan varmı önceden int te araştırıcam ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum

hah haayyy geldim işte
bi hafta bile dayanamadım yaw ayrı kalmaya
bu arada geçmişe kuş bakışı baktım bi,aman yareppim ne cok kişi gelmiş yaw... maşşallah barekallah..karatay zinciri genişliyor..
ben de durumlar aynı..karatay dewam..ama eşim ona da yasak getirdi ya,sıkıldım yaw yasaklardan...
kıslar bu arada tam 50 kilo oldum..boyumlan kilom arasında 17 fark war ve ben gene öküs gibi yiyorum..amaaa tabiki yuruyuslere dewamm

ne kadara aldınız ?

asyaateş,iyiniyetli,fzgun,esas,leylaklar,ficans,kanael,sersum,mavimelek,aydın didem.loxi,famik,pepeti...kıslar napıyosunuz,gidiyomu kilolar..
bakıym başka kim warmışş..

bilgi verirmisiniz yorum bekliyorum ,bilgilendirin lütfen.

Hoşgeldin canım,canan hoca epa 400,dha da 200 civarı olsun diyor en az,sen bu aldığını kullanabilirsin,adet olarak fazla alırsın,bitince epa ve dha sı daha yüksek olanından alırsın canım

Canım sen yapmışsın ama ben de kendi tarifimi vereyim,sebzeleri küp doğruyorum,patlıcan ,kabak.İnce olunca borcama yapışıyor,etli olsun.Biberleri de iri doğruyorum,domatesin kabuklarını soyup ekliyorum,sarımsak da koyabilrsin.Tuz ve sızma yağ ile harmanlayıp fırına veriyorum,iyice pişip yağına kalınca alıyorum fırından.Yanında yoğurtla çok güzel oluyor.

Canım tartı gününü cumaya aldık.

Geçmiş olsun canım umarım çabucak iyileşiverirsin

Sağol canım,sana da akşam için iyi eğlenceler,kaçamak yapmıyorsun,çok iyi gidiyorsun

çömez bir karataycı olarak herkese aynı soruyorum :) arkadaşım kaç haftada verdin kiloları ?

hımmm tartı gunu cumaya alınmışş..:44::44::44: cok isabetli olmuş bence...
iyiniyetli bağını bellemiş..peki asyaateş kuzenini ewlendirmişmi???

asyaateş,iyiniyetli,fzgun,esas,leylaklar,ficans,kanael,sersum,mavimelek,aydın didem.loxi,famik,pepeti...kıslar napıyosunuz,gidiyomu kilolar..

Canım hoşgeldin,seni gördüğüme çok sevindim,nasılsın,gözlerini yorma canım,eşin seni düşünüyor

Ameliyat oldun mu,inşallah iyi geçmiştir

çömez bir karataycı olarak herkese aynı soruyorum :) arkadaşım kaç haftada verdin kiloları ?
sor tabi yaa..ama örnek almak yok beni..
1.67 boyum war,60 kilodan 50 ye dustum..4 kilo kendi kendime werdim ve yaklasık 6 kilo karatayla verdim ama kilom az oldugu için ve cok fazla yediğim için yawaş weriyorum ben..4 ayda 6 kilo werdm karatayla...

Propycil merhaba canımcım, daha dün akşam seni, papadiyayı, leylak84'ü özlediğimi yazıyordum. Seni tekrar burada görmek çok güzel, ama gözlerini fazla yorma canım, ameliyat ne zaman? Kilo verme işleri benim cephemde iyi gidiyor, bu sabah tartıda 95'leri gördüm. Bu arada tartıyı cumaya aldık. Bu hafta 2 tartı günü olacak.

Canım hoşgeldin,seni gördüğüme çok sevindim,nasılsın,gözlerini yorma canım,eşin seni düşünüyor

Ameliyat oldun mu,inşallah iyi geçmiştir
saolasın canımcım..ameliyatı pazartesi gunu olcam...eşim haklı ewet ama zaten gitmiş giden..karar aldım ameliyata kadar girmeye calışcam inşallah..sen nasılsın canım,yuruyusler nası gidiyo...

ayy canım benim yaa.. ozlenmek guzel gercekten.... ben de sizi cok osledim ya..duramadım daha fazla..
senin cephede işler yolundadır eminim...hergun fix 45 dakkalık yuryus ve kacamaksız gecirdiğin gunlere kilomu dayanır ayh..

2.hafta bende de baş ağrısı oldu sonra birden bire geçti artık çok uzun aç kalsam bile başım ağrımıyortest ettim geçen gün sabah 8 de k.valtı ettim öğlen 4-5 gibi yediğim halde baş ağrısı olmadı

Hanımlar Günaydınn

Sabah az peynir zeytin az domates salatalık

biraz fazla günkurusu kayısı

Öğlende ızgara tavuk az yiyeceğim
Niye az peynir az domates yiyorsun bol bol ye doyana kadar az yersen kilo verilmiyor malesef

Hoş geldin Hanzade ; DHA ve EPA Oranları yüksek olan kapsülleri tercih etmen gerekiyor .. Yazdığın markanın DHA ve EPA değerlerini topladığımızda 300 çıkıyor ve bu oran düşük 350 den fazla olması gerekiyor ;
ben solgar marka kullanıyorum değerleri topladığımda 600'ü geçiyor ve bu oran çok yüksek ;
Önemli olan DHA ve EPA nın yüksek olması
umarım yardımcı olmuşumdur ,
sevgiler :)
:

Son düzenleme:

canım hoşgeldin..özledik seni..aman dikkat et kendine..çok yormaa...

saolasın canımcım..ameliyatı pazartesi gunu olcam...eşim haklı ewet ama zaten gitmiş giden..karar aldım ameliyata kadar girmeye calışcam inşallah..sen nasılsın canım,yuruyusler nası gidiyo...

Ben de 1 haftadır yürüyemiyorum,faranjit olmuşum,öksürük var bayağı,ama gene de kilo gitti bu hafta 500 gramcık.Giden gitmiş değildir inşallah,Allah korusun,Allahım şifa versin,inşallah çok iyi atlatırsın pazartesiyi,Allahın izniyle iyi olucak,sen gene de fazla yorma canımcım

ayy canım benim yaa.. ozlenmek guzel gercekten.... ben de sizi cok osledim ya..duramadım daha fazla..
senin cephede işler yolundadır eminim...hergun fix 45 dakkalık yuryus ve kacamaksız gecirdiğin gunlere kilomu dayanır ayh..

Canım arkadaşım benim, seni gerçekten özledik. Ama gene de sen yorma gözlerini, ameliyattan sonra iyileşince tekrar girersin değil mi?

Bu arada fırsat buldukça yürüyüşleri 1 saatte çıkarıyorum. Artık vücut alıştı, daha uzun süreli yürüyebiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…