Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ayy canım benim yaa.. ozlenmek guzel gercekten.... ben de sizi cok osledim ya..duramadım daha fazla..
senin cephede işler yolundadır eminim...hergun fix 45 dakkalık yuryus ve kacamaksız gecirdiğin gunlere kilomu dayanır ayh..

Canım arkadaşım benim, seni gerçekten özledik. Ama gene de sen çok yorma gözlerini, ameliyattan sonra iyileşince tekrar girersin değil mi?

Bu arada fırsat buldukça yürüyüşleri 1 saatte çıkarıyorum. Artık vücut alıştı, daha uzun süreli yürüyebiliyorum.

saolasın canımcım..ameliyatı pazartesi gunu olcam...eşim haklı ewet ama zaten gitmiş giden..karar aldım ameliyata kadar girmeye calışcam inşallah..sen nasılsın canım,yuruyusler nası gidiyo...

Ben de 1 haftadır yürüyemiyorum,faranjit olmuşum,öksürük var bayağı,ama gene de kilo gitti bu hafta 500 gramcık.Giden gitmiş değildir inşallah,Allah korusun,Allahım şifa versin,inşallah çok iyi atlatırsın pazartesiyi,Allahın izniyle iyi olucak,sen gene de fazla yorma canımcım

merhaba hanımlar ben yeni üyeyim kendi çapımda diyet yapıyorum 82,50 kg ile diyete başladım ve şuan 75,20 kg ve rejim yapalı 1 ay oluyor. ama kendimi yeterli bulmuyorum beslenme konusunda sağlıksız olduğuna inanıyorum. Sizin bilgilerinizle eminim daha iyi sonuçlar alcam bana yardımcı olurmusunuz

Geçmiş olsun Allah şifa versin :16:

amin canımcım saolasın...ayy sanada cok gecmiş olsun..sinuzutun wardı demi senin...faranjıt filan kilo wermeyi engeller diye biliyorum sen gene iyi wermişsin canım tebrikler walla..

ben de sizi cok osledim canım yawww tabiki girerim ameliyattan sonra..ama biras dinlendirmem lazım galiba bu gozleri...
maşşallah diyorum bu arada yuruyuslerine....

canım hoşgeldin..özledik seni..aman dikkat et kendine..çok yormaa...
ben de sizi osledim canım...bugn izin werdim kendime..yoorulursa da napıym artık..

şişko patetissssssssssssssss nerde yumurtaa

propıcıl gecmısolsun canım benım kılo aynı ya 58.88

sbah 70dk yurudum erkencecık ohhhh

propiiii hoşgeldin fındık kurduuuuugeçmiş olsun,inşallah çabucak iyileşirsin,göz işi zor valla,çok da yorma gozlerını doktorun ne diyosa onu yap kızzz!!iyileşince gelip çene çalarsın gene bol bol:))))aslında şimdi jarnie de geldi ki,ikiniz burda olsanız tadından yenmezdi burası
iki geveze atışır dururdunuz,biz de eğlenirdikkk

biz karataya diwam ediyoz,elimiz mahkummm emme dün gece çiküfte,ve dondurma yidim çaktırma,şşşşşşşşşştttttttt..17:

emme bugun telafi ediyorum,gayet sıkı karataycı hayatıma geri donuyorum.cevizim kötü diye onu da yemıyordum,bugun eşime aldırdım,bolbol yiyip tam karataycı olaciiim inşeallahhhh

hoşbuldum canım benim..sadece bugun izin werdm kendime..ama belkim bazen girebilirim..:111::111::111::111:
walla atısırız kısss..su gozum bi iyileşsin ozaman bomba gibi doncem topiğe inşallah..
abooowww dondurma ve çiğ koftemi....aman yarebbim ne ettin kıs sen...hem de gece gece...sabah mideni hiç dusunemiyorum..hele bide vicdan meselesi war ki ona hiç girmiyorum..
acilen karatay donus yapmalısın

hoşbuldum canım benim..sadece bugun izin werdm kendime..ama belkim bazen girebilirim..:111::111::111::111:
walla atısırız kısss..su gozum bi iyileşsin ozaman bomba gibi doncem topiğe inşallah..
abooowww dondurma ve çiğ koftemi....aman yarebbim ne ettin kıs sen...hem de gece gece...sabah mideni hiç dusunemiyorum..hele bide vicdan meselesi war ki ona hiç girmiyorum..
acilen karatay donus yapmalısın

Gizli şekerin nedenide diane olabilir umarım bir an önce sağlığına kavuşursun

Gizli şekerin nedenide diane olabilir umarım bir an önce sağlığına kavuşursun

Propycil hoş geldin kız
Özledik seni, bir an önce şu 1 ay geçsinde dön aramıza diye bekliyorum

kızlar bugün hiç giremedim yoğumluktan menümü yazıyorum

dün akşam
balık salata

sabah peynirli yumurtadan omlet
salatalık
ceviz
zeytin

öğlen
1 kase yoğurt
1 muz
fındık
salata yedim ama muz yemem oldu mu bilmiyorum???

hergün bir saat yürüyorum ama şimdi regl olcam karnımda da ağrım var sanırım bugün yürüyemeyeceğim... ama akşam olsun bi bakalım tabiiiii

asyaateş,iyiniyetli,fzgun,esas,leylaklar,ficans,kanael,sersum,mavimelek,aydın didem.loxi,famik,pepeti...kıslar napıyosunuz,gidiyomu kilolar..
bakıym başka kim warmışş..
Düğündeki yufka ekmeklere rağmen fazla 2 kg ın 1 kilosunu verdim. 50 kg oldum geri. Sen karataya uy canım yine, sağlık bu ama dikkat et verme artık kilo

hımmm tartı gunu cumaya alınmışş..:44::44::44: cok isabetli olmuş bence...
iyiniyetli bağını bellemiş..peki asyaateş kuzenini ewlendirmişmi???
Evlendirdim canım. Düğün boyunca ayrı kaldım forumdan tamda o dönemde gitmişssin sende(
Tekrardan geçmiş olsun, bir an önce iyileşirsin umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…