Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geçmiş olsun arkadaşım

Soruma cevap veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim

Verdiğiniz bilgiler benim için çok kıymetli. Ben de bugün kitabı okumaya başladım. En yakın zamanda güzel paylaşımlarla aranızda olmak isterim.

Hepimize bol leptinli günler :)

takiptesin jarnammmmmm
bende sabahları kurum serviisnden erken inip 30-40 dk yürüyüp öyle gidiyorum iş yerine..
bu hafta eşimin kurumuma yakın işleri var..o beni işe geç bıraktığı için yürüyemiyorumm..en geç 9da iş yerinde olmam gerekiyor çünkü..
ama haftaya yine sabahları yürücem inşallah..
öğlenleride hava o kadar sıcak olmasına rağmen 1 saat hafif tempoluda olsa sokkalarda dolanıyorumm..
3 haftadır böyleyimm ve 2,5 kiloya yakın verdimm..
kıyafetlerim üzerimde daha iyi duruyorr...
mutluyum ,huzurluyummm

Sersumcum,
ben perşembe gecesi İzmir'e gidicem anca Cuma sabahı orda olurum, yoldan dolayı da muhtemelen vucüdum şişer, tartı bildirimimi yarın yapsam olur mu bu haftalık, ya da cumartesi hangisi uygun dersen?

nasılsınızzzz..
bende iiyim çok şükürrr..

kahvaltım
1 yeşil elma
1 kupa tarçınlı süt
1 çeviz
15-20 adet yer fıstığı
2 omega 3

yürümek gibisi yokmuş cidden hareketsizlik insanı depresif yapiyiiiiiiben bir hımbıllaştım ki sorma tam bir dunkof oldumama 2 gündür yürüyorum zihnim açıldı resmenloxi bacı napiyiiii bu hafta birinci olmuş hiç ortası yok bu hatunun

2 incir + büyük bardak ılık su

1.öğün 09 da bitti :
2 kk yumurta
3 çeri
1 ufak salatalık
1 kase kiraz
peynir bolca
8 zeytin
1 bardak ceviz+fındık
2 kapsül omega 3

2 incir + büyük bardak ılık su

1.öğün 09 da bitti :
2 kk yumurta
3 çeri
1 ufak salatalık
1 kase kiraz
peynir bolca
8 zeytin
1 bardak ceviz+fındık
2 kapsül omega 3

benim de çok acayip başım ağrıdı geçen hafta hatta bu hafta doktora gitmeye karar vermiştim, insülin direnci de var bende emin misin doktora gitmesem mi acaba :26::26:

Canım, sanırım Sersumum yazmıştı. İnsülin direnci olan kişilerde, kan şekerinin düşmesi ile birlikte baş ağrısı olabiliyor. Onun için özellikle ilk başlarda öğün aralarını uzun tutmaman ya da küçük bir ara öğün yapman daha iyi olabilir.

Son düzenleme:
kız senin tıckere noldu öyle azıcık bişey görünüyo
hiç bilmiyorumm..
eski yaptığım gibi yapıyorum ama bu kadarı gözüküyo
ama hoşuma gittii.
bir hedefim yok çünküğ kilo olarakk..
sadece fazlalıklarım gözükmesin kıyafetlerden istiyorum

benim kızda acayip emiyordu 18 aylıkken baktımmm bağımlılığa dönüşmeye başlıyorr..
beraber balkonda oturukenn..aşağı düşürmüş gibi yaptımm..bak kızım kediler aldı götürdü memeni dedim.
1 hafta uyurken çok zorlandı ama unuttu gitti..
senin kıızn tabi buna inanırmı bilmiyorumm..
ama şunu deneyebilrisin..
internetten dişleri bozuk birkaç çocuk resmi bull..
bak kızım meme emenlerin dişleri böyle bozuk oluyormuşş artıkbunu emme istersenn ..hem artık abla oldumm..bak dışardaki ablalara meem emiyorlar mı vss.tarzı konuşş
kızlar konuşmaya daha elverişli oluyorrr...
birde herkese yazdım gördün mü bilmiyorumm..
trt 1 de süper dadı diye bir program var..
dün mesala aşırı hırçın çocukla nasıl baş edlir..
bebek memeden nasıl kesilir o anlatılıyordu..
bu tarz bir konuda işlenebilir..
takip et bence

Son düzenleme:
Hanımlar Günaydınn

Sabah az peynir zeytin az domates salatalık

biraz fazla günkurusu kayısı

Öğlende ızgara tavuk az yiyeceğim

hoşgeldim jarnim yaa,2gundur temizlik vardı evde ,aralarda cepten girip okudum ama hiç yorum yapamadım,baban hastaymış iyileşmiş çok gecmıs olsunnniyi ki de geldin,ben de 3 aylık aradan sonra kürkçü dükkanı misali dondum,buraya yazmayınca insan kontrol altında hıssetmıyor kendını,3 kılo kadar da ben aldım,hala veremedım hepsini,tam uysam olacak da kaçamaklar oluyor mafelesssssbu haftaki birinciliği birincilikten saymıyorum evvvelki hafta aldıgım 1900 gr dı,bu hafta verdiğim 2 kg,bende toplam fartk 100 gr cık yanii,öyle birinciligi napam bengecen hafta güzel uydum gerci,hatta dun akşama kadar da iyiydim amma dün akşam yıkanmış kurumuş halilarımı balkondan almak için çıktıgımda bir de ne göreyim yan komşum kocasıyma beraber oturmuş çiköfte yoğuriyiiiiinasıl yimezsin,hem de gecenın 11 ınde,üstüne de battı balık yan gider deyüp 1,5 dlm kadayıflı dondurmao an çok keyifliydi de,şimdi anladım durumun vehametini,ama çiköfte yine olsa yine yerim her zaman bulunan birşey değil,hemi de orijinal

işte böle bugun telafi etmeliyim,daha kahvaltı da yapmadım,ögle akşam prorein agırlıklı ve bol su ile,metomu normale cevırmeye calısacagım inşallahhhhhh,beni de tikatel izleyin anacımmm,yoksam zibitiyomnmmmmm

kızzz loxxiiiiiiiiiiiii..
dün yaklaşıkk 7-8 yıl önceki halleirmizin olduğu videoyu izledik..
sen ben ve küççük kız kardeşimizdeki göbeğiii görmeliydinnnnn
şu anki halimizden o kadar olgun görünüyoruz ki...
gititkçe gençleşiyorsun bacımmm...
dikkat et kendine doğru yoldasınn..az bir sabırla 60lı rakamları gördükten sonra tıkır tıkır gidecek kilolar

oyy bacım yaa hakkat burda çene çalmıyınca olmuyor olmuyorrbende son bir ay içinde neler yuttum sormaa hele çiğ köfte çiğ köfteee resmen adamı zengin ettimhatta pazar günü diyete giriyorum diye 3 kase lokum yedim düşün akıl akıl gel paşime takıl şimdi hala o şekerleri eritmeye uğraşıomyeni yıla bu sefer formda girelim yaaa dişimizi sıkalım yoksa süre uzadıkça insanız bir yerde sıkkınlık geliyor iki kat kilo alınıoyor

sersum canım maşallahh reçete yazmışsın..bunu not etmek lazım..sağol tatlım..

çok geçmiş olsun ficanscım..öksürük için anneminde bir tarifi var..keçi boynuzu pekmezinden 2 kaşık alıp içine de 1 çay kaşığı tereyağı koyup cezvede eritiyor..sonra onu sıcakken yediriyor bize..günde 3-4 defa yapıyordu bunu..gıcık öksürüğünü acayip kesiyor canım..

Merhaba kizlar , Gunumuz aydin olsun ..

Umarim hersey yolunda ve keyifler yerindedir .. ( bu gundem ve aci icinde nasil iyi olacaksa .. oldugu kadar .. )

1.Ogunumden once 20 dakika yurudum.

1.Ogunum;
1 domates , 2 biber ,1 cift sarili hur tavuk yumurtasindan cabuk omlet ,
minik beyaz peynir,
1 dilim incirli hurmali unsuz kek.

..

Birazdan hazirlanip yurumeye oradan da sinemaya gidecegim ..
buyuk ihtimalle yanima sinemada yemek icin incirli hurmali unsuz kek alacagim ..

OPtum sizleri ..

LEptininiz , hareketiniz bol olsun ..

2 gündür biraz diyeti biraz astım sporumuda yapmadım.ama dün diyetimi aksam biraz bozdum sırf bu yüzen aksam 6dan 9.30za kadar durmadan evimi temizledim sırf haraket olsun diyeDDD.. bugün sporumu ve yürüşümü yapıcam dietimin dısına çıkmam ..bebişimi uyutunca öğlende yürüşüme giderim.akşamda 30 dk evde ayaklı bir spor aletim var onada başlıcam beni çok yoruyor ama yapıcam genede:))10 senedir cayımı ve kahvemi sekersiz içtiğim içinde zorlanmıyorum
sabah klasik karatay kahvaltısı yaptım sekersiz cay ve türkk kahvesi
öğlen kendime az yağlı biber pişiricem yanına cacık yaparım
akşam karasızımm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…