Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım, sanırım Sersumum yazmıştı. İnsülin direnci olan kişilerde, kan şekerinin düşmesi ile birlikte baş ağrısı olabiliyor. Onun için özellikle ilk başlarda öğün aralarını uzun tutmaman ya da küçük bir ara öğün yapman daha iyi olabilir. :KK34:

Gerçekten bende de ilk hafta ara sıra baş ağrısı oldu ama şimdi geçt, çok şükür. Karatay gerçekten her derde deva

hoşgeldim jarnim yaa,2gundur temizlik vardı evde ,aralarda cepten girip okudum ama hiç yorum yapamadım,baban hastaymış iyileşmiş çok gecmıs olsunnn:KK48:iyi ki de geldin,ben de 3 aylık aradan sonra kürkçü dükkanı misali dondum,buraya yazmayınca insan kontrol altında hıssetmıyor kendını,3 kılo kadar da ben aldım,hala veremedım hepsini,tam uysam olacak da kaçamaklar oluyor mafelesssss:KK53:bu haftaki birinciliği birincilikten saymıyorum evvvelki hafta aldıgım 1900 gr dı,bu hafta verdiğim 2 kg,bende toplam fartk 100 gr cık yanii,öyle birinciligi napam ben:KK22:gecen hafta güzel uydum gerci,hatta dun akşama kadar da iyiydim amma dün akşam yıkanmış kurumuş halilarımı balkondan almak için çıktıgımda bir de ne göreyim yan komşum kocasıyma beraber oturmuş çiköfte yoğuriyiiiii:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:nasıl yimezsin,hem de gecenın 11 ınde,üstüne de battı balık yan gider deyüp 1,5 dlm kadayıflı dondurma:KK14::KK14::KK14::KK14:o an çok keyifliydi de,şimdi anladım durumun vehametini,ama çiköfte yine olsa yine yerim her zaman bulunan birşey değil,hemi de orijinal:KK56::KK56::KK56:

Massaalllaaahhhh, hem ciğ köfte hem de kadayıflı dondurma. Afiyetler olsun canımcım. Ama senin çok fazla kilon yok ki, zaman zaman olur böyle kaçamaklar, di mi ama?

işte böle bugun telafi etmeliyim,daha kahvaltı da yapmadım,ögle akşam prorein agırlıklı ve bol su ile,metomu normale cevırmeye calısacagım inşallahhhhhh,beni de tikatel izleyin anacımmm,yoksam zibitiyomnmmmmm:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

yürümek gibisi yokmuş cidden hareketsizlik insanı depresif yapiyiiiiii:KK53:ben bir hımbıllaştım ki sorma tam bir dunkof oldum:KK9::KK9:ama 2 gündür yürüyorum zihnim açıldı resmen:KK34:loxi bacı napiyiiii bu hafta birinci olmuş hiç ortası yok bu hatunun:KK52::KK52::KK52:

Kesinlikle katılıyorum. Sıcaklardan, iş yoğunluğundan ben de 10 gündür yürüyemiyodum. Dün gece nihayet araya yarım saat yürüyüş sIkIştIrabildim, gerçekten çok iyi geldi.

Soruma cevap veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim:KK19:

Verdiğiniz bilgiler benim için çok kıymetli. Ben de bugün kitabı okumaya başladım. En yakın zamanda güzel paylaşımlarla aranızda olmak isterim.

Hepimize bol leptinli günler :)

Kitabı okuyunca Canan hocanın ne kadar haklı olduğunu görüceksin, eminim. O kadar doğru şeyler söylüyo ki. Ben 10 Mayıs'ta başladım buraya ve Karatay'a ve 5 kg verdim, hem de stress yapmadan, ve kendimi aç hissetmeden. Sen de yaparsın, eminim. Kolay gelsin

günaydın güzel ülkemizin güzel bayanları:nazar::nazar:
birkaç gündür menü bildirmedim,ama yarından itibaren tekrar bildirmeye başlayacağım...herkese güzel bir gün diliyorum...

Kızlar akşama şirketin 25. yıl kutlaması var. Sergi ve kokteyl olacak. Gece yazarım artık, beni özleyin:KK5:

Gerçekten bende de ilk hafta ara sıra baş ağrısı oldu ama şimdi geçt, çok şükür. Karatay gerçekten her derde deva

Kesinlikle katılıyorum. Sıcaklardan, iş yoğunluğundan ben de 10 gündür yürüyemiyodum. Dün gece nihayet araya yarım saat yürüyüş sIkIştIrabildim, gerçekten çok iyi geldi.

yürüyelim güzelleşelim:KK8:

Gül63

inanamıyorum sana.nasıl 60 oldun sen yaaaaaaaaaaaaaaa. Seni tebrik diyorum.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kendime de çok kızıyorum.nolcak benim halim.neden iradesisizim.ben bir depresyona giiiiiiiiriyim şimdi.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
Kendime gelip spora başlamak için motivasyona çok ihtiyacım var.:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
önce baskülle tekrar muhabbet kurmam lazım sanırsam.sonrada burada paylaşayım.birde şu kilo çizelgesini nasıl yapacağız.sanırım programa eklenmiş.onu bi yapiiiiiiiyimde.tekrar aranıza döneyim.
Eeeeeeeee ne demişler sürüden ayrılanı kurt kapar.çok doğru.sakın ayrılmayın gruptan .tecrübe ettim çok fena oluyor sonları.

Gül63

inanamıyorum sana.nasıl 60 oldun sen yaaaaaaaaaaaaaaa. Seni tebrik diyorum.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kendime de çok kızıyorum.nolcak benim halim.neden iradesisizim.ben bir depresyona giiiiiiiiriyim şimdi.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
Kendime gelip spora başlamak için motivasyona çok ihtiyacım var.:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
önce baskülle tekrar muhabbet kurmam lazım sanırsam.sonrada burada paylaşayım.birde şu kilo çizelgesini nasıl yapacağız.sanırım programa eklenmiş.onu bi yapiiiiiiiyimde.tekrar aranıza döneyim.
Eeeeeeeee ne demişler sürüden ayrılanı kurt kapar.çok doğru.sakın ayrılmayın gruptan .tecrübe ettim çok fena oluyor sonları.

Esas'cığım tebrikler.:KK9::KK9::KK9: Ben de sabah tartıda 95,6 yı gördüm, acayip sevindim.:119::119::119:

sabah: 2 yum., yarım dilim peynir, salata,3 zeytin, 1 şeftali, 1 ç.b. ceviz

sağol canım bende seni tebrik ederim:KK9::KK9: inşallah cumaya kadar biraz daha veririz...

hiç bilmiyorumm..
eski yaptığım gibi yapıyorum ama bu kadarı gözüküyo:KK9:
ama hoşuma gittii.
bir hedefim yok çünküğ kilo olarakk..
sadece fazlalıklarım gözükmesin kıyafetlerden istiyorumEn Büyük KK

benim kızda acayip emiyordu 18 aylıkken baktımmm bağımlılığa dönüşmeye başlıyorr..
beraber balkonda oturukenn..aşağı düşürmüş gibi yaptımm..bak kızım kediler aldı götürdü memeni dedim.
1 hafta uyurken çok zorlandı ama unuttu gitti..
senin kıızn tabi buna inanırmı bilmiyorumm..
ama şunu deneyebilrisin..
internetten dişleri bozuk birkaç çocuk resmi bull..
bak kızım meme emenlerin dişleri böyle bozuk oluyormuşş artıkbunu emme istersenn ..hem artık abla oldumm..bak dışardaki ablalara meem emiyorlar mı vss.tarzı konuşş
kızlar konuşmaya daha elverişli oluyorrr...
birde herkese yazdım gördün mü bilmiyorumm..
trt 1 de süper dadı diye bir program var..
dün mesala aşırı hırçın çocukla nasıl baş edlir..
bebek memeden nasıl kesilir o anlatılıyordu..
bu tarz bir konuda işlenebilir..
takip et bence

çok sağol canım denicem önerini.süper dadıyı da izliyim bakalım eminim yararlanacağımız şeyler çoktur...

Merhaba kizlar , Gunumuz aydin olsun ..

Umarim hersey yolunda ve keyifler yerindedir .. ( bu gundem ve aci icinde nasil iyi olacaksa .. oldugu kadar .. )

1.Ogunumden once 20 dakika yurudum.

1.Ogunum;
1 domates , 2 biber ,1 cift sarili hur tavuk yumurtasindan cabuk omlet ,
minik beyaz peynir,
1 dilim incirli hurmali unsuz kek.

..

Birazdan hazirlanip yurumeye oradan da sinemaya gidecegim ..
buyuk ihtimalle yanima sinemada yemek icin incirli hurmali unsuz kek alacagim ..

OPtum sizleri ..

LEptininiz , hareketiniz bol olsun ..

kız sen o keki daha bitirmedin mi yoksa tekrar tekrar yapıyomusun :KK1: hemde bizden habersiz :KK1::KK1:

Kızlar akşama şirketin 25. yıl kutlaması var. Sergi ve kokteyl olacak. Gece yazarım artık, beni özleyin:KK5:

seni özlicez canım merak etme ve sende dikkat et ve kaçamaksız dön...

kızzz loxxiiiiiiiiiiiii..
dün yaklaşıkk 7-8 yıl önceki halleirmizin olduğu videoyu izledik..
sen ben ve küççük kız kardeşimizdeki göbeğiii görmeliydinnnnn:KK53::KK53::KK53:
şu anki halimizden o kadar olgun görünüyoruz ki...
gititkçe gençleşiyorsun bacımmm...
dikkat et kendine doğru yoldasınn..az bir sabırla 60lı rakamları gördükten sonra tıkır tıkır gidecek kilolar En Büyük KK
öyle mi diyon gıyyyzzzz:KK52:iwet ya o zamanlar daha fenaydık dimi,salmiştik resmen,bu bilinç yoktu,2 gun dıyet ac bilaç sonra saldır aburcubura,:KK20:sen o zamanalr zayıftın kız,göbek yoktur fazla,ama ben felaketimdir eminim:KK53:hala fena gerçi göbeğim,her yer gitse de o sabit kalıyor,spor falan da yapmıyorum zaten,aşırı bir yorgunluk var son haftalarda ,saatlerce uyusam da dinlenemiyorum,ayrıca spor hevesi falan da kalmadı,sadece diyet takılıyom bu aralar,biraz da boyle gitsin bakalım.
60lardan sonra nasıl tıkır tıkır gitcek yaa,bana tam tersi olur gibi geliyor,gıdım gıdım gitcek gibi:KK50:

oyy bacım yaa hakkat burda çene çalmıyınca olmuyor olmuyorr:KK50:bende son bir ay içinde neler yuttum sormaa hele çiğ köfte çiğ köfteee resmen adamı zengin ettim:KK56:hatta pazar günü diyete giriyorum diye 3 kase lokum yedim düşün akıl akıl gel paşime takıl şimdi hala o şekerleri eritmeye uğraşıom:KK36::KK36:yeni yıla bu sefer formda girelim yaaa dişimizi sıkalım yoksa süre uzadıkça insanız bir yerde sıkkınlık geliyor iki kat kilo alınıoyor:KK8::KK8:
benim midem de bayagı sağlamdır,bu iyi mi kötü mü bilemiyorum,öyle olunca bol bvol yemişiz,doldurmusuz yağları fücuudumuza işteee,iğğrennçççççççç:KK4:
kız var ya daha da kötüsü nasıl bir mideyse benimkisi cadı kazanı gibi kaynatıyorum tık demiyor namussuz normal bir insanın 3kase lokumda kusması mide ağrısı falan çekmesi gerekir ben üstüne yemek yedim tabağımı sünnetleyene kadar:KK52::KK52::KK53::KK53:

maşşallahhhhh:nazar:

oyy bacım yaa hakkat burda çene çalmıyınca olmuyor olmuyorr:KK50:bende son bir ay içinde neler yuttum sormaa hele çiğ köfte çiğ köfteee resmen adamı zengin ettim:KK56:hatta pazar günü diyete giriyorum diye 3 kase lokum yedim düşün akıl akıl gel paşime takıl şimdi hala o şekerleri eritmeye uğraşıom:KK36::KK36:yeni yıla bu sefer formda girelim yaaa dişimizi sıkalım yoksa süre uzadıkça insanız bir yerde sıkkınlık geliyor iki kat kilo alınıoyor:KK8::KK8:

kız o 3 kase lokumu :KK53: nasıl yedin yakmadımı hiç seni maşşallah yani .bi daha yiyemem diye depo yaptın yani seni seni :KK1::KK1:

bu sabah tartıldım ve ne göreyim aman allahım 68.9 olmuşum ayyy ucundanda olsa 68i görmek süperdi ve inş. böyle devam eder allahım a çok şükür kilo verdiğimi gördükçe kendime güvenim artıyo:21::21::21:

esascıım çok sevindim senin adına
bende 3 gün önce 68 i gördüm ne kadar mutlu oldum bilemezsin ama arkasından eşimle 3 günlük havuz kaçamağı yapınca sabah akşam düzen bozuldu :KK50: :KK50: dönünce bi baktım 69 olmuşum geri :KK50:
umarım p.tesiye kadar yine 68 leri görebilirim :26:

canımcım geçmiş olsun:KK54:
adaçayıyla gargara boğaza çok iyi geliyor..öksürük için de çaykaşığına 1 tutam toz zencefil üstüne az bal ve limon karıştırıp macun yapıp yut..çok rahatlatıyor

Canım çok sağol,zencefil alıp deneyeceğim.

geçmiş olsun canım biran önce iyileş inşallah...

Sağol canım,inşallah

Çok geçmiş olsun ficans'cığım.

Sağol fzguncum,inşallah

günaydın un kurabiyeleri:KK16:

sabah yarım saat yürüdüm.Artık işten eve arabayla değil yürüyerek gidiyorum tam bir saat sürüyor üstelik yolun çoğu yokuş.benim gibi yürümemek için yüzbin tane bahane uyduran bir insan bile yürüyorsa herkes yürür.mesele totoyu kaldırıp dışarıya atmakta sonrasını bacaklar hallediyor.yürürken hayal kurarsanız ya da çok sevdiğiniz bir müziği dinlerseniz zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.sabah kahvaltı yapmaya yeni alışıyorum.Öğlen ızgara salata ve yoğurt yiyorum akşam tok hissetttiğim için çok hafif yiyorum.sonracıma 3 lt su ve doğadan'ın 7 bitkili çayını içiyorum inanılmaz bişey hem bağırsaklarımı düzene soktu hem iştahı kesip ferahlatıyor.(ben buzlu içiyoum soğutup)ramazana kadar en az 6 kilo vereceğim.ben çalıştığım için çok dürtemiyorum ama siz mümkün olduğunca bbeni dürtün şişko patates falan deyin ki modumdan sapmayım kayıp aylarımı telafi edeyim ve yeni yıla yeni ve insani bir bedenle gireyim:KK52::KK52::KK52:

Sen her gün böyle yürürsen kısa sürede istediğin kiloya inersin,hem yürüyüş vücudu çok sıkılaştırıyor ,kilo verirken sarkma da olmuyor,sakın bırakma

geçmiş olsun arkadaşım :KK50:

Sağol arkadaşım,sana da geçmiş olsun,başağrısı başlarda oluyor,geçici bir durumdur inşallah

sersum canım maşallahh reçete yazmışsın..bunu not etmek lazım..sağol tatlım..

çok geçmiş olsun ficanscım..öksürük için anneminde bir tarifi var..keçi boynuzu pekmezinden 2 kaşık alıp içine de 1 çay kaşığı tereyağı koyup cezvede eritiyor..sonra onu sıcakken yediriyor bize..günde 3-4 defa yapıyordu bunu..gıcık öksürüğünü acayip kesiyor canım..

Sağol canım,evde keçiboynuzu pekmezi var,yapayım bakayım.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar,ilginize.Faranjit olmuşum,ilaç verdi doktor.

Son düzenleme:
Kahvaltım

2 yumurtadan omlet,domates,zeytin,peynir,meyveyide kahvaltımın üstüne yiyorum,akşama kadar erir,1 dilim karpuz:KK3:

elimde nutriway omega 3 var. Kullanıyorum 1 kapsülünde epa 180 mg ,dha 120 mg,yağ 1,0 g,karbonhidrat 0,152 g , protein 0,284 g ,enerji 44,8 kj (10,7 kcal) bu omega 3 kulanmam hususunda ne dersiniz Su an kendime soruyorum acaba 60 kg olabilecekmiyim. Dr Hanim inanın meyve yok,seker yok,ekmek yok,yani kısaca kimyasal hiçbirşeyi yok insallah başarılı olacağıma inanıyorum sizin sayenizde ve Gül63 idolüm sensin zaten hemen hemen aynı kilolarda başladık,bırakmak yok,yola devam.
bu kadar zamandır giremiyorum ama kaçamak yapmadım vallahı kızlar yoğunluktan giremiyorum.

kahvaltım yıne aynı
2yumurtalı kasarlı omlet
5 çeri
5 ceviz
öğlen sebze kızartması yemk ıstıyorum fırında tarfler vardı htrlayamadım cok eskı gecmişte de bulamadımm:44::44::44:
online olup bılen varsa ve yazarsa çok sevineceğimm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

esascıım çok sevindim senin adına
bende 3 gün önce 68 i gördüm ne kadar mutlu oldum bilemezsin ama arkasından eşimle 3 günlük havuz kaçamağı yapınca sabah akşam düzen bozuldu :KK50: :KK50: dönünce bi baktım 69 olmuşum geri :KK50:
umarım p.tesiye kadar yine 68 leri görebilirim :26:

sağol canım sabah bende çok sevindim eminim tekrar görürsün 68 leri biraz dikkat ettin mi oluyo canım merak etme yeterki bırakma.tartı günü cuma olarak değişti canım bu cumada tartılcaz listemiz olacak ve bundan sonra her cuma tartı günü olacak .şurda 2 gün kaldı cumaya amann dikkat.

hım eger oysa bende de varr :44::KK43:
aman gıtsın kıloarr ozaman hıc bı hastalıgımız kalmaz inşallah bıktık gariiiiiii :KK43::KK50::KK25:
leptınde kaçtı uyuyamıorm püff

canım bence önce tedavini olmalı sonra zayıflamaya başlamalısın p.over bildiğim kadarıyla kilo veremeye engel bir hastalık:44: ama umudunu yitirme önce önlemini al sonra diyete başla yada sürdür metabolizma yavaşlıyor sanırım bu hastalıkta mesela bunu araştırabilrsin bendede tiroid var metabolzma hızlanmadan ne yaparsan yap boş malesef:KK50::KK50:

X