Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gerçekten bende de ilk hafta ara sıra baş ağrısı oldu ama şimdi geçt, çok şükür. Karatay gerçekten her derde deva

Kesinlikle katılıyorum. Sıcaklardan, iş yoğunluğundan ben de 10 gündür yürüyemiyodum. Dün gece nihayet araya yarım saat yürüyüş sIkIştIrabildim, gerçekten çok iyi geldi.

Kitabı okuyunca Canan hocanın ne kadar haklı olduğunu görüceksin, eminim. O kadar doğru şeyler söylüyo ki. Ben 10 Mayıs'ta başladım buraya ve Karatay'a ve 5 kg verdim, hem de stress yapmadan, ve kendimi aç hissetmeden. Sen de yaparsın, eminim. Kolay gelsin

günaydın güzel ülkemizin güzel bayanları
birkaç gündür menü bildirmedim,ama yarından itibaren tekrar bildirmeye başlayacağım...herkese güzel bir gün diliyorum...

Kızlar akşama şirketin 25. yıl kutlaması var. Sergi ve kokteyl olacak. Gece yazarım artık, beni özleyin

yürüyelim güzelleşelim

Gül63

inanamıyorum sana.nasıl 60 oldun sen yaaaaaaaaaaaaaaa. Seni tebrik diyorum.

Kendime de çok kızıyorum.nolcak benim halim.neden iradesisizim.ben bir depresyona giiiiiiiiriyim şimdi.
Kendime gelip spora başlamak için motivasyona çok ihtiyacım var.
önce baskülle tekrar muhabbet kurmam lazım sanırsam.sonrada burada paylaşayım.birde şu kilo çizelgesini nasıl yapacağız.sanırım programa eklenmiş.onu bi yapiiiiiiiyimde.tekrar aranıza döneyim.
Eeeeeeeee ne demişler sürüden ayrılanı kurt kapar.çok doğru.sakın ayrılmayın gruptan .tecrübe ettim çok fena oluyor sonları.

Gül63

inanamıyorum sana.nasıl 60 oldun sen yaaaaaaaaaaaaaaa. Seni tebrik diyorum.

Kendime de çok kızıyorum.nolcak benim halim.neden iradesisizim.ben bir depresyona giiiiiiiiriyim şimdi.
Kendime gelip spora başlamak için motivasyona çok ihtiyacım var.
önce baskülle tekrar muhabbet kurmam lazım sanırsam.sonrada burada paylaşayım.birde şu kilo çizelgesini nasıl yapacağız.sanırım programa eklenmiş.onu bi yapiiiiiiiyimde.tekrar aranıza döneyim.
Eeeeeeeee ne demişler sürüden ayrılanı kurt kapar.çok doğru.sakın ayrılmayın gruptan .tecrübe ettim çok fena oluyor sonları.

Esas'cığım tebrikler. Ben de sabah tartıda 95,6 yı gördüm, acayip sevindim.:119::119::119:

sabah: 2 yum., yarım dilim peynir, salata,3 zeytin, 1 şeftali, 1 ç.b. ceviz

sağol canım bende seni tebrik ederim inşallah cumaya kadar biraz daha veririz...

çok sağol canım denicem önerini.süper dadıyı da izliyim bakalım eminim yararlanacağımız şeyler çoktur...

kız sen o keki daha bitirmedin mi yoksa tekrar tekrar yapıyomusun hemde bizden habersiz

Kızlar akşama şirketin 25. yıl kutlaması var. Sergi ve kokteyl olacak. Gece yazarım artık, beni özleyin

seni özlicez canım merak etme ve sende dikkat et ve kaçamaksız dön...

öyle mi diyon gıyyyzzzziwet ya o zamanlar daha fenaydık dimi,salmiştik resmen,bu bilinç yoktu,2 gun dıyet ac bilaç sonra saldır aburcubura,sen o zamanalr zayıftın kız,göbek yoktur fazla,ama ben felaketimdir eminimhala fena gerçi göbeğim,her yer gitse de o sabit kalıyor,spor falan da yapmıyorum zaten,aşırı bir yorgunluk var son haftalarda ,saatlerce uyusam da dinlenemiyorum,ayrıca spor hevesi falan da kalmadı,sadece diyet takılıyom bu aralar,biraz da boyle gitsin bakalım.
60lardan sonra nasıl tıkır tıkır gitcek yaa,bana tam tersi olur gibi geliyor,gıdım gıdım gitcek gibi

benim midem de bayagı sağlamdır,bu iyi mi kötü mü bilemiyorum,öyle olunca bol bvol yemişiz,doldurmusuz yağları fücuudumuza işteee,iğğrennçççççççç

maşşallahhhhh

kız o 3 kase lokumu nasıl yedin yakmadımı hiç seni maşşallah yani .bi daha yiyemem diye depo yaptın yani seni seni

bu sabah tartıldım ve ne göreyim aman allahım 68.9 olmuşum ayyy ucundanda olsa 68i görmek süperdi ve inş. böyle devam eder allahım a çok şükür kilo verdiğimi gördükçe kendime güvenim artıyo

esascıım çok sevindim senin adına
bende 3 gün önce 68 i gördüm ne kadar mutlu oldum bilemezsin ama arkasından eşimle 3 günlük havuz kaçamağı yapınca sabah akşam düzen bozuldu dönünce bi baktım 69 olmuşum geri
umarım p.tesiye kadar yine 68 leri görebilirim :26:

Canım çok sağol,zencefil alıp deneyeceğim.

geçmiş olsun canım biran önce iyileş inşallah...

Sağol canım,inşallah

Çok geçmiş olsun ficans'cığım.

Sağol fzguncum,inşallah

Sen her gün böyle yürürsen kısa sürede istediğin kiloya inersin,hem yürüyüş vücudu çok sıkılaştırıyor ,kilo verirken sarkma da olmuyor,sakın bırakma

geçmiş olsun arkadaşım

Sağol arkadaşım,sana da geçmiş olsun,başağrısı başlarda oluyor,geçici bir durumdur inşallah

Sağol canım,evde keçiboynuzu pekmezi var,yapayım bakayım.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar,ilginize.Faranjit olmuşum,ilaç verdi doktor.

Son düzenleme:
Kahvaltım

2 yumurtadan omlet,domates,zeytin,peynir,meyveyide kahvaltımın üstüne yiyorum,akşama kadar erir,1 dilim karpuz

elimde nutriway omega 3 var. Kullanıyorum 1 kapsülünde epa 180 mg ,dha 120 mg,yağ 1,0 g,karbonhidrat 0,152 g , protein 0,284 g ,enerji 44,8 kj (10,7 kcal) bu omega 3 kulanmam hususunda ne dersiniz Su an kendime soruyorum acaba 60 kg olabilecekmiyim. Dr Hanim inanın meyve yok,seker yok,ekmek yok,yani kısaca kimyasal hiçbirşeyi yok insallah başarılı olacağıma inanıyorum sizin sayenizde ve Gül63 idolüm sensin zaten hemen hemen aynı kilolarda başladık,bırakmak yok,yola devam.
bu kadar zamandır giremiyorum ama kaçamak yapmadım vallahı kızlar yoğunluktan giremiyorum.

kahvaltım yıne aynı
2yumurtalı kasarlı omlet
5 çeri
5 ceviz
öğlen sebze kızartması yemk ıstıyorum fırında tarfler vardı htrlayamadım cok eskı gecmişte de bulamadımm:44::44::44:
online olup bılen varsa ve yazarsa çok sevineceğimm

sağol canım sabah bende çok sevindim eminim tekrar görürsün 68 leri biraz dikkat ettin mi oluyo canım merak etme yeterki bırakma.tartı günü cuma olarak değişti canım bu cumada tartılcaz listemiz olacak ve bundan sonra her cuma tartı günü olacak .şurda 2 gün kaldı cumaya amann dikkat.

hım eger oysa bende de varr :44:
aman gıtsın kıloarr ozaman hıc bı hastalıgımız kalmaz inşallah bıktık gariiiiiii
leptınde kaçtı uyuyamıorm püff

canım bence önce tedavini olmalı sonra zayıflamaya başlamalısın p.over bildiğim kadarıyla kilo veremeye engel bir hastalık:44: ama umudunu yitirme önce önlemini al sonra diyete başla yada sürdür metabolizma yavaşlıyor sanırım bu hastalıkta mesela bunu araştırabilrsin bendede tiroid var metabolzma hızlanmadan ne yaparsan yap boş malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…