Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

maşşallah diyorum sabah 6da kalk poğaça yap bide bahçeyle uğraş sonra işe git ayakta alkışlıyorum ve senin bu enerjini hareketini gördükçe kendimden utanıyorum

sıcaklardan ben de yumurta yiyemiyorum pek..canım istemiyor sadece haftasonları yiyorum..

sabah kahvaltım:
1 dilim karpuz (akşam yiyemediğim için sabah yedim soğuk soğukk)
1 muz
yarım bardak süt
1 avuç fındık

dün akşam biraz kaçamaklarım oldu..yazzz duy sesimi..sana dün derken ben yaptım kaçamak..
akşam yemeğim olan patlıcan musakka yanında 1 küçücük dilim tandır ekmeği yedim
yoğurt
salata

gece de ablamlarda 1 tane dondurma yedim..hem de geç saatte..gerçi dün 1 saat (yarım saat dondurmadan önce, yarım saatte dondurmadan sonra) tempolu yürüdüm..

ama gitti leptinler..sabah tartıldım aç karnına hala 70.5 im..

ohh maşşaallah hem ekemk hem dondurma aman yarabbi kızsende hakettin dayağı canım dikkat et bir haftanın emeği bi kaç saatte gitmesin biraz dah asbır elbette yicez onlardan da ama zamanı var hele ulaşalım hedeflerimize ozamna azar azar yicez ama şimdi değil

günaydııın kıslarrrr..

off son günlerim işyeri hiç çekilmiyor..
iyiniyetlim gitmeden uğramışsın datlım

sabah menüm

muz
ceviz
çay çay

ohh canım hem sporunu yapmışsın sabah sabah negüzellseni hayalimde hep böyle ordan oraya kıpır kıpır bi hatun olarak tasarlıyorum..avatarın da öyle hissettiriyor zaten..harikasın ne diyeyim canısııı
bu sabah tartıldım ve ne göreyim aman allahım 68.9 olmuşum ayyy ucundanda olsa 68i görmek süperdi ve inş. böyle devam eder allahım a çok şükür kilo verdiğimi gördükçe kendime güvenim artıyo
maşallah canım ben de şu 80 barajını bi geçipte 79.9 görsem çok sevinicem..ama bu hafta zor ..çünkü bugün yarın regli olucam

seni gidi senisen de benim gibi dondurmaya hayır diyememişsin ama ben en azından(bahane ya ) öğlen yedim tatlım

haydii

Gunaydin kizlar hepinize

Nasilsiniz,benim bogazim hala cok kotu,yuruyemiyorumda,cok oksuruyorum

Dun karatayima uydum,ama bogazimdan dolayi bitki caylarima bal kattim,gerci hic faydasi olmadi,bosa ictim sanki

Kahvalti yapmadim daha,canim hic bisey istemiyor,bi doktora gideyim,gelince yaparim artik

Gorusmek uzere

canımcım geçmiş olsun
adaçayıyla gargara boğaza çok iyi geliyor..öksürük için de çaykaşığına 1 tutam toz zencefil üstüne az bal ve limon karıştırıp macun yapıp yut..çok rahatlatıyor

hepinize günaydın arkadaşlar benim kahvaltı 9,30 da bitti iş yerinde yaptım dün zumbaya yetişemeyince platese gireyim dedim aman allahım sanki dayak yedim çok kötü heryerim agrıyor platesten sonrada yarım saat yürüdüm tabi spor salonuna girince çıkmak istemiyorum onuda yapıyım bunuda yapıyım neyse bugün gitmiycem bide dün akşam spordan gelince taze fasülye yaptım bugünde yanına oglum için pilav yapıcam..akşam arkadaşıma kahve içmeye gidicem..
kahvaltı
1 adet muz
1 adet şeftali
1 avuç fındık
1 duble çay
evde yapamadım kahvaltımı yataktan zor kalktım....hepinizi kocaman kocaman öpüyorummmmm

maşallah canım ben de şu 80 barajını bi geçipte 79.9 görsem çok sevinicem..ama bu hafta zor ..çünkü bugün yarın regli olucam

canım verirsin bu haftada merak etme bende malum gündeyim şükürki ona rağmen kilo veriyorum ama dikkat ediyorum canım sende dikkat et suyu çok iç bu haftada gider kilolar merak etme...

geçmiş olsun canım biran önce iyileş inşallah...

çok teşekkür ederim canım, çok mutlu oldum

günaydın un kurabiyeleri

sabah yarım saat yürüdüm.Artık işten eve arabayla değil yürüyerek gidiyorum tam bir saat sürüyor üstelik yolun çoğu yokuş.benim gibi yürümemek için yüzbin tane bahane uyduran bir insan bile yürüyorsa herkes yürür.mesele totoyu kaldırıp dışarıya atmakta sonrasını bacaklar hallediyor.yürürken hayal kurarsanız ya da çok sevdiğiniz bir müziği dinlerseniz zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.sabah kahvaltı yapmaya yeni alışıyorum.Öğlen ızgara salata ve yoğurt yiyorum akşam tok hissetttiğim için çok hafif yiyorum.sonracıma 3 lt su ve doğadan'ın 7 bitkili çayını içiyorum inanılmaz bişey hem bağırsaklarımı düzene soktu hem iştahı kesip ferahlatıyor.(ben buzlu içiyoum soğutup)ramazana kadar en az 6 kilo vereceğim.ben çalıştığım için çok dürtemiyorum ama siz mümkün olduğunca bbeni dürtün şişko patates falan deyin ki modumdan sapmayım kayıp aylarımı telafi edeyim ve yeni yıla yeni ve insani bir bedenle gireyim

tebrik ediyorum senisen iste biz dürteriz canım

Günaydın hanımlar, herkese güzel bir gün diliyorum.

bu sabah tartıldım ve ne göreyim aman allahım 68.9 olmuşum ayyy ucundanda olsa 68i görmek süperdi ve inş. böyle devam eder allahım a çok şükür kilo verdiğimi gördükçe kendime güvenim artıyo

Esas'cığım tebrikler. Ben de sabah tartıda 95,6 yı gördüm, acayip sevindim.:119::119::119:

Çok geçmiş olsun ficans'cığım.

İyiniyetlim sana kocaman bir . Süpersin yahuu, sabah sabah toprak bellemek, ciddi bir spor.

sabah: 2 yum., yarım dilim peynir, salata,3 zeytin, 1 şeftali, 1 ç.b. ceviz

Uruzcum merhaba,
bende pko yok ama insülin direnci var, oldukça da yüksek en son insülin seviyem 24lerde çıktı zaten bir süre sonra kendimi iyi hissetmemeye başladım diyete başladım, benim iştahım o kadar fazlaydı ki sana anlatamam her öğün sonrası tatlı yemeden, günde 5-6 çikolata yemeden duramazdım, kiloluk pastalardan alır tek başıma yerdim düşün gizli gizli hemde

Diyet yaptığımda da elim ayağım titriyordu, şekerim mi artık tansiyonum mu bilmiyorum bişeyler düşüyodu hemen saldırıyodum tatlılara aynen dediğin gibi ne görsem canım çekiyodu iki haftadır karatay yapıyorum, CANIM HİÇBİRŞEY İSTEMİYOR, inanamıyorum ya anlatamam sanki ben gittim yerime bir başkası geldi, bu arada ben glukofende kullanıyorum 500 mg sabah 500 mg akşam onun da yardımı oluyordur zaten insülin seviyen yüksekse mutlaka görün bir doktora ilaç versin Canan Hanımda kırılması açısından ilaç kullanın diyor,
çok uzattım biliyorum kusura bakma özetlemem gerekirse senin bu diyete kesinlikle başlaman lazım çünkü Canan hanımın kitaplarında da söylediği bu diyet öncelikli olarak insülin direnci rahatsızlığı için zaten, bence vakit kaybetmeden başla

Sana da kocaman bir . Kızlar, yürürken, zayıflama ile ilgili kendinizi motive edici hayaller, planlar da kurabilirsiniz , mesala dün ben yürürken kafamda haziran sonundan başlayıp ay ay hedeflerimi yeniledim.

olur olur benim sadece ilk haftam zor geçti ondada inanılmaz gec egündüz dinmeyen başağrım oldu oda insülin direnci dedi arkadaşlar sonrası çok rahat geçti ve geçiyor kendiliğinden gidiyor....

benim de çok acayip başım ağrıdı geçen hafta hatta bu hafta doktora gitmeye karar vermiştim, insülin direnci de var bende emin misin doktora gitmesem mi acaba :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…