Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Pepetim ne kadar mutlu olduğunu tahmin ediyorum. Eşin kıskanmıştır

Çoook teşekkür ederim.Bende başlayıp sizlerle birlikte kilolarımdan kurtulabilirim umarım

Kız iyi ki acıkmamışsın

daha önce 6 öğün besleniyordum, pko sorunu bende de var.
karataya başladığımdan beri(10.04.2012) genelde 3 öğün yapıyorum. hafta sonu 2 öğün yaptığım da oluyor.
2 ayda pko sorunumda da yol kat ettim, cinsellik hormonlarım düzeldi, yeniden yumurtlamaya başladım.
kalori hesabı yapmadan direk karataya geç bence

Ben hafta içi vakitsizlikten genelde rafadan yiyorum, önemli olan 2 yumurtayı yemek ister haşla, ister omlet yap, ister menemen. çok pişmemesine dikkat et yeter

sabah 1 tatlı kaşığı da zeytinyağı içtim

akşam menüm 2 alabalık, bir büyük tabak çoban salata, bir çay bardağı kadar ceviz fındık karışık bir kuru incir yazınca anladım çok yemişim

Sevgi, ikimizin başlangıç kilosu gramına kadar aynı. Hadi birbirimize destek olalım mı? Ben de 3 haftadır 82 kg dayım. Motivasyonum düştü. Hep kaçamak, hep kaçamakListelerimizi tam yazarız. Ne dersin?
canım.seni Allah gönderdi.Ben de bugün motivasyonumu kaybetmeme ve duraklamanın sonucu kaçamakların çogalmasına karşı ne yapacağımı düşünüyordum.Birbirimizi destekleyelim. menülerimizi düzenli yazalım.Karşılıklı takibe alalım hatta yarışa girelim.Daha önce Irmak beni takip ediyordu.Bİr arkadaşımız ıncitti (aynı şeyi kendisi de yaptı),o günden beri girmiyor. ben de hevesimi kaybettim.yarın yeni bir başlangıç olsun.Maşallah sen daha fazla vermişsin.Benim kilom nisan 23'ten beri duruyor. durdukça kaçamaklar artıyor.Son zamanlarda arkadaşları etkilememek için menüyü de yazmıyorum.Kaç ayda verdin?
Ben varım haydi birlikten yağlar gitsin ,motivasyonumuz artsın.
Şehitlerimize Allah rahmet etsin,ailelerine sabır versin.

3.öğünüm
yumurtalı pezi
5 bulgurlu sarma
az yoğurt
salata

arkadaşlar irmik helvası yemeğe gidecekler bende gitmek istiyorum ama yesem olurmu olmaz biliyorum ama ne dersiniz öğle yemeği yemeden yesem:)

ody vermek istediğimiz kilo aynı ne kadar süredir karatay yapıyorsun ?

İyi akşamlar hanımlar,

Haydeee spora biraz serinledi havaaaa

Plates zamanı yapıp gelebilirsem geleceğim 40 dakika + sabah 1 saat yürüdüm..

Yaaa leyçlaklarım papişim özledim yaw

Ya kızlar ben de Leylak84'ü, papişi, propycil'i özledim. İnşallah keyifleri iyidir. Bu arada Destinaa, bacım nerelerdesin?

İyiniyetlim, sabah buraya uğramayı unutma, seni seviyoruz canım.

2. Öğün: 2 lahmacun, 1 ayran
ara: 1 kayısı, 6 kiraz

3. Öğün: 2 biber dolması, az patlıcan ızg. yoğurt

yemek sonrası 1 saat yürüyüş

2 lt su

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) ıclı kofte,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Tamamdır

Ben 23 Martta başladım. Haziran başına kadar da tıkır tıkır kilo verdim. Haziran başından beri ise gram oynamıyor. Ama kabahatli benim. Karatay'ı uygulayamadım ki kilo vereyimHaziranda eltim ve görümcem gördü beni. Ağızları açık kaldı. İnan ki nazarları değdi. Yoksa ben yapıyordum diyeti

Cuma görelim bakalım ne yapmışız. Akşamları topluca menü yazalım, ne dersin?Ramazan'a kadar 5 haftaya yakın zamanımız var. 4'er kilo verelim tamam mı? Yaparız be Sevgi. 93 ten gelmişiz buralara. 4 kilo mu veremeyeceğiz

Şehitlerden hiç bahsetme... İçim acıyor... Allah sabır versin ailelerine...

merhaba, bendede gızlı seker var glokofen kullanıyorum dıyete baslamdan önce acıkınca elım ayagım tıtrerdı persembe basladım bende ıkı ögun yapamay calısıyorum tatılde odlugum ıcın da kalkıyorum de kahvaltımı yapıyorum ıkıncı yanı son ögünümü gıbı yapıyorum ve cok gec yatıyorum o halde hıc dha kan sekerım dusmedı süt bol ıcıyorm su ıcmeyı sevmıyorum:S:S kılomuzda aynı... tabı daha tecrubelı arkadaslar daha yardımcı olabılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…