Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

pko sorunu ne demek acaba bednede nerdeyse tum hastalıklar varda kısaltılmısımı merak ettım affınıza sıgınarak:44: addet duzensızlıgım de var bende artık hapı kestım kendılıgımden burada karacıgar yaglanmasıda yaptıgını okumustum diane-35ın.. inşallah benmde tum sorunlarım çözülür..

.
bende yarışmak ıstıyorum ya genelde herkes benden zayıf sızlerde zayıfsınız ben 87,700idim pazrtesı 86,700 geldım bugun tekrar 87,400 falan geldım moralım bozuldu anlamadım yanı..bende yarısmak ıstıyorum sizinlee :26::13:

polikistik over olabilir belki

tamam canım,kilolarımızda birbirine yakın.birbirimizi devamlı kontrol edelim.yediklerimiz için yorum yapalım.

günaydın bacılar:)
sabah menüm,
2 haşlama yumurta
3-4 dilim peynir
8-10 yeşil zeytin
az ceviz, 1 kuru incir 07:30 bitti şimdi işe geldim öğleye kadar çay...

Anca yazdım yav:)) Önce bi yazdım. Bilgisayar kitlendi. Tekrar yazana kadar da bu saat oldu. Yarın burdayım. Gözüm de üzerinde haberin olsun

tamam canım,yalnız ben bu hafta kilo bildirimi yapmayacağım. beynimden 84 imajını silmek istiyorum. zaten bu yüzden pazarteside bildirmedim.birkaç gün arayla tekrar tartılır tekrar aynı kiloyu görürsem motivasyonum sıfırlanacak, bize PAİNT de katılmak istiyor.haydi yarışımız başlasın bakalım.birbirimize destek ve tatlı bir rekabetle verelim kiloları.... nazar bana da değdi,oysa çok düzenli tıkır tıkır gidiyordu.böylece birbirimize karşı sorumlu hisseder, kaçamakta yapmayız inş.

bende p.tesi başladım ramazan ayına kadar 4 kilo hayali kuruyordum

olur olur benim sadece ilk haftam zor geçti ondada inanılmaz gec egündüz dinmeyen başağrım oldu oda insülin direnci dedi arkadaşlar sonrası çok rahat geçti ve geçiyor kendiliğinden gidiyor....

günaydın kızlarrr

1.öğün
1 muz
1bardak süt
biraz ceviz 1-2 badem
2 parça çeçil peynir
3zeytin

olur olur benim sadece ilk haftam zor geçti ondada inanılmaz gec egündüz dinmeyen başağrım oldu oda insülin direnci dedi arkadaşlar sonrası çok rahat geçti ve geçiyor kendiliğinden gidiyor....

Benim olmadı başağrım hatta arada sürekli çayın yanında atıştırmadığım için kafam çok rahatladı :)
spor yok bende yürüyüşe başlamak lazım ama hem çalışıyorum hem ev taşıma telaşım var birkaç hafta sonrası için artık ne verirsem

Ben de özledim hepsini destinamı da kıss nerdesin sen
uyurken öp benim için:))
Öptüm canım sağol uyurken çok çok tatlılar
günaydın güzel ve keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum[/B]

Sana da günaydın canım

GÜNAYDIN ÇITIRLAR GÜZELLER

Sabah 6 itibarıyla güne hızlı bi başlangıç yaptım..

Poğaça hamuru mayalayıp (arkadaşlarla kahvaltı ediciz toplantı öncesi- daha doğrusu ben ettim kahvaltımı onlar yiyecek) bahçeye indim..
Bahçemin yanına salatalık ekimi yapan komşu sen bahçeyi seviyosun gel dedi bana yer gösterdiydi.. Çok ayrıklı olduğı için bugün bel yaptım (sabah sporu sayılır yoruldum yaw)
Bahçede kendimi kaybetmişim evdekiler uyanıp bana seslenince eve çıktım.. Poğaçayı yaptım kızım yumurtalarını sürdü.. Pişirdik ben yarım poğaça yedim -2 ısırık-..

şimdi de kahvemi içiyorum sizlere de afiyet olsun kıslar

Aslında yürüyecektim ama eşimin gözleri alerji olmuş yürümeyince plates yaparım diye düşünmüştüm.. Bahçeye indim sonunda bel yaptım (büyük kürekle toprağı havalandırdım zor olur bilen var mı?)

Klasik karatayıma ek iki ısırık poğaçayla kahvaltımı ettim

Esas'ım ya... Topluca alıntı yapıp, tek mesajda nasıl cevaplıyorsun. Bana da anlatıver kurban.:44:

canım beğen butonunun altında alıntı ile cevapla var onun yanındada +işaretli bi kutucuk var onu cevaplamak istediğin mesajlarda tıkladığında toplu alıntı oluyo.yani atıyorunm 10 sayfa okudun içinde 4-5 tane alıntı yapcaksan orayı tıklıyosun ondan sonra konuya cevap ver diyosun ve hepsinin altına cevaplarını yazıyosun canım...

canım hemde fazlasıyla doyuyoruz.heleki kahvaltı süper mesela ben 2 öğün yapıyorum ve yetiyo sabah 10-11 gibi kahvaltı yapıyorum 2.öğünüde akşam 19da yapıyorum ve bu arada hiç acıkmıyorum...

bu sabah tartıldım ve ne göreyim aman allahım 68.9 olmuşum ayyy ucundanda olsa 68i görmek süperdi ve inş. böyle devam eder allahım a çok şükür kilo verdiğimi gördükçe kendime güvenim artıyo

canım sana maşallahhh maşallaaahhhh diyorum...vallahi nazar değecek..bu ne güzel bişey böyle...sabah sabah o kadar güzel şeyler yapmışsın..toprakta stresini atmışsın..oohhhhhh...

ben sabah 7.35 te zor çıkarttım kendimi yataktan..tembel tembel hazırlandım işe geldim..seni okuyunca çok utandım..ben de haftasonları sapancaya dedemin bahçesine gidersem bel yapıyorum arada..gerçekten çok yorucu..ama güzel spor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…