Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar,

ody kusura bakma bugün giremedim öğleden sonra ama sersum yapmış ticker'ını güle güle kullan :KK9::KK9:

bugün yediklerimin listesi;

sabah;
1,5 yumurtadan omlet
8 zeytin
kibrit kutusundan biraz büyük dil peyniri
domates, dereotu

öğlen;
1 tabak kuru fasülye (suyunu yemedim)
1 tabak salata
1 kase çorba

akşam;
1 balık
salata

şu iki hafta geçsinde listeye gireyim :KK52::KK52::KK52:

kızlar sıcaklar arttı dolayısıyla su ihtiyacımız da arttı.. En az 3 lt su içmek gerek bence :KK52: izmir yanıyomuş sersumum annemle konuştum akşam üstü :KK52::KK52: yanıyonuz kıss demek:KK52::KK52: burası da sıcak ama esiyo Allahtan biraz

evet kıss yanıyos..ondan işte ben de bugün sıcakta yürüdüm, dayanamadım dondurma yedim:KK17::KK17:

sıcakta yürürsen ööle olur :KK1::KK1::KK1: Ya sabah ya akşam yürü canım benim:KK9::KK9::KK9: İzmir'in aşırı sıcakları bu yıl erken geldi anlaşılan:26:

sıcakta gerçekten yürünmemesi lazım, iş çıkışı yürüyebilirim sanmıştım ama bidaha yürümiycem:KK37::KK37:..haziran başına kadar donduk..şimdi de yanıyoruz ilkbahar diye birşey kalmadı:KK35::KK35:

3.öğünüm
yumurtalı pezi
5 bulgurlu sarma
az yoğurt
salata

arkadaşlar irmik helvası yemeğe gidecekler bende gitmek istiyorum ama yesem olurmu olmaz biliyorum ama ne dersiniz öğle yemeği yemeden yesem:)

dun aksam esımle yolu uzatarak 40 dk parka gıttık .
eşim kıızmn peşinde kosturuyordu bnede oturuyordum baya ılerde .
en son gecen sene gordugum arkadaslarla eşim konusuyordu
bende yanlarına yöneldım görüseyım dıye
kıızmda "aanneeeeeeeeeeeeee" dıye bana kosmaya basladı.
ben uzaktan gelıyorum ya .
arkadslar demıskı alla laa anne dıye kosuyorya ama annesı yok orda
ben geldım ay ınan senı tanıyamadık ne kadar zayıflmısın cok ıyı olmusuun böle devam ett ayy naptın ya valla tanıyamadımm...... 10 dk surdu gıttı eşim kıskandı
bende sana takılcam artık dedüü
tabı arkadşım benı en son gördğünde 66-67 falandımm

Ah, harika olmus bu. kimbilir ne kadar hosuna gitmistir Pepeticim. Walla yurekten tebrik ederim seni.

iyi akşamlar kızlar,

ody kusura bakma bugün giremedim öğleden sonra ama sersum yapmış ticker'ını güle güle kullan :KK9::KK9:

sabah;
1,5 yumurtadan omlet
8 zeytin
domates, dereotu

öğlen;
1 tabak salata
1 kase çorba

akşam;
1 balık
salata

olun canım önemli değil teşekkürler

Iyi aksamlar kisslaarrr,

Standart bi Karatay gunu gecirdim bugun.

Sabah: 2 yumurta, 8 zeytin, avuc ici kadar peynir, 3 cherry, maydanoz, dereotu, ceviz ve 2 adet Omega 3

Ogle: mevsim salata, haslanmis karnibahar, cacik, yogurtlu ispanak

Aksam: avuc ici kadar izgara et, yesil salata, 2 kasik bulgur, 1 kasik zeytinyagli ispanak ve 1 adet Omega 3

Sicaklardan ve vakitsizlikten yuruyus yapamaz hale geldim. Bu aksam yuruycem insallah.

Herkese bol leptinli geceler, opucukler

19 haziran menüm:nazar:
SABAH : 2 adet kayısı kıvamında yumurta, 1 avuç badem, 30g b. peynir, 6 adet zeytin, domates salatalık ,yeşil çay
ÖĞLE : 1 kase bol yeşillikli ve zeytin yağlı kısır, 2 bardak ayran
AKŞAM : 1 kase tavuk sulu tarhana çorbası, 2 çatal y. fasulye,3 adet gün kurusu
SU : 2 litre
SPOR : bugün düğüne gideceğim malesef yürüyüş yok

arkadaşlar menüm nasıl? kısır için fikrinizi yazar mısınız:KK3:
Gayet güzel Lacey:KK34::KK34: k.valtıda kuruyemişi arttırabilirsin gerisi gayet başarılı:KK16:

Bugün sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım. Öğleyin yarım pideli 1.5 porsiyon köfteyi mideye indirdim:KK43: Öğleyin 1.30 da yemeğim bitmesine rağmen akşam 6 da acıkmamıştım. Ama yaptığım kıymalı bulgurlu dolmalardan tadamayacağım diye bi küçük biber dolması -(dolmalık biberlerim vermeye başladı bahçemden:)) kızlar pişirince eriyecek gibiydi o kaa taze ki - yidim. Bi lokmadan az da patates dolmasını tattım. 3-4 kaju 1 antep fıstığı-2 badem yidim tükkanı kapadım BUDUR:)
Evet budur afiyet olsun:KK16::KK16:
iyi akşamlar kızlar,

sabah;
1,5 yumurtadan omlet
8 zeytin
domates, dereotu

öğlen;
1 tabak salata
1 kase çorba

akşam;
1 balık
salata

Ne güzel bir menü olmuş :KK16:
3.öğünüm
yumurtalı pezi
5 bulgurlu sarma
az yoğurt
salata

arkadaşlar irmik helvası yemeğe gidecekler bende gitmek istiyorum ama yesem olurmu olmaz biliyorum ama ne dersiniz öğle yemeği yemeden yesem:)

Ben olsam yerdim illaki ama sadece tadımlık 1 tatlı kaşığı kadar tadarım :) hem artık ısrar etmekten vazgeçerler böylece. Tatlı kaşığından bir şey çıkmaz ne de olsa:KK34:
Menün güzel:KK34:

Son düzenleme:
Merhaba, uzun zamandır bu konuyu incelemekte ve sayfalarını okumaktayım.Benim bir sorum olacak okuduğum kısımlarda rastlamadım da :44: Malumunuz yaz geldi.Ben bu sıcakta yumurtayı omlet şeklinde yiyemiyorum nedense kokusu midemi bulandırıyor.Kahvaltıdaki 2 yumurtayı diğer türlü kayısı kıvamında yazıyor örnek diyet listelerinde.Acaba rafadan yapıp yense bir şey değişir mi ki :26:

Merhaba kızlar.Uzun bir aradan sonra -yoldan çıkmış ama pişman olmuş bir arkadaşınız olarak -aranıza geri dönüyorum.Durumum çok fena çok.Ayrıntılar yarın sabaha....:KK54:

Sabah:07.30'da bitti
2 haş yumurta
4 zeytin
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
2 domates
2 salatalık
2 gr omega 3
15 kiraz

Öğle:12.30
1 ceviz

Akşam:19.30'da bitti
1 kase yoğurt çorba
1 tabak kıymalı kabak yemeği
keten tohumlu salata

Yemekten sonra 30 dk tempolu yürüdüm.

yürüyüşün ardından bahçeden kiraz yedim 20.30 gibiydi:KK17: sonrada 1 badem attım ağzıma GI düşsün diye:KK17:

sıcakta gerçekten yürünmemesi lazım, iş çıkışı yürüyebilirim sanmıştım ama bidaha yürümiycem:KK37::KK37:..haziran başına kadar donduk..şimdi de yanıyoruz ilkbahar diye birşey kalmadı:KK35::KK35:
Havalar bu yıl değişikti yaw.. Biber ektim ben de bahçeme havalar hep yağmurlu gidince bitlendiler yarısını kaybettim:KK52::KK43: şimdi ne güzel bol bol yiyecektim. Bu yüzden herkes yeni yeni ekiyor yazlık bazı sebzeleri.. İnsanoğlu bunları hak ediyo ama o kaa umarsız ki:KK4:
torunlarım nasıl bi dünyada yaşayacak acep:26:

Gayet güzel Lacey:KK34::KK34: k.valtıda kuruyemişi arttırabilirsin gerisi gayet başarılı:KK16:

Evet budur afiyet olsun:KK16::KK16:

Ne güzel bir menü olmuş :KK16:

Ben olsam yerdim illaki ama sadece tadımlık 1 tatlı kaşığı kadar tadarım :) hem artık ısrar etmekten vazgeçerler böylece. Tatlı kaşığından bir şey çıkmaz ne de olsa:KK34:
Menün güzel:KK34:
Sağol ekmekçim.. Nickin neden ekmek:26::26: çok mu seviyodun canım benim:KK16: Bu arada menülerin güzel kaçamak pek yok:KK9:
Merhaba, uzun zamandır bu konuyu incelemekte ve sayfalarını okumaktayım.Benim bir sorum olacak okuduğum kısımlarda rastlamadım da :44: Malumunuz yaz geldi.Ben bu sıcakta yumurtayı omlet şeklinde yiyemiyorum nedense kokusu midemi bulandırıyor.Kahvaltıdaki 2 yumurtayı diğer türlü kayısı kıvamında yazıyor örnek diyet listelerinde.Acaba rafadan yapıp yense bir şey değişir mi ki :26:
Canım yumurtanı yapışmaz tavaya tereyağına kır en kısık ateşte üstünü kapatarak pişir ama çok pişirme bööle yiyebilirsin:KK34:

Haydeee spora biraz serinledi havaaaa

Plates zamanı yapıp gelebilirsem geleceğim 40 dakika + sabah 1 saat yürüdüm.. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yaaa leyçlaklarım papişim özledim yaw :KK16:

Sabah:07.30'da bitti
2 haş yumurta
4 zeytin
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
2 domates
2 salatalık
2 gr omega 3
15 kiraz

Öğle:12.30
1 ceviz

Akşam:19.30'da bitti
1 kase yoğurt çorba
1 tabak kıymalı kabak yemeği
keten tohumlu salata

Yemekten sonra 30 dk tempolu yürüdüm.

yürüyüşün ardından bahçeden kiraz yedim 20.30 gibiydi:KK17: sonrada 1 badem attım ağzıma GI düşsün diye:KK17:

Afiyet olsun çıtır kıss:nazar::nazar::nazar::KK9:

Kızlar kilo vermek için özveri gerekiyor gerçekten istemek gerekiyor.. Vermek istediğiniz kilolar için mümkün olduğunca gerekenleri yapmalıyız diye düşünüyorum.. Okuldan eve öğle yemeğine gelemediğim zamanlar yanımda fındık fıstık bulundurdum onları yedim.. Akşam geç gelseydim mutlaka bi yolunu bulur erken yerdimm.. Çok fazla kilo vermedim ama şu an 36 bedenim 40-42 bedendim ben:KK53::KK53:
Çok fazla vermem gereken kilo olmasa da (giydiklerim yakışmıyordu kalça-basen)sporumu mutlaka yapmaya çalıştım.. Her gün okula arabamla değil yürüyerek gidip geldim sırf yürüyüş olsun diye. Kışın dışarı çıkamadığımda evde platesimi yaptım. Bunları yaparken deneyimli arkadaşlarımı örnek aldım onların yardımları için teşekkür ederimEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
İri yarıydım large bedenden small bedene düştüm :124::124::124:

Azmin için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X