Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar,

ody kusura bakma bugün giremedim öğleden sonra ama sersum yapmış ticker'ını güle güle kullan

bugün yediklerimin listesi;

sabah;
1,5 yumurtadan omlet
8 zeytin
kibrit kutusundan biraz büyük dil peyniri
domates, dereotu

öğlen;
1 tabak kuru fasülye (suyunu yemedim)
1 tabak salata
1 kase çorba

akşam;
1 balık
salata

şu iki hafta geçsinde listeye gireyim

evet kıss yanıyos..ondan işte ben de bugün sıcakta yürüdüm, dayanamadım dondurma yedim

sıcakta yürürsen ööle olur Ya sabah ya akşam yürü canım benim İzmir'in aşırı sıcakları bu yıl erken geldi anlaşılan:26:

sıcakta gerçekten yürünmemesi lazım, iş çıkışı yürüyebilirim sanmıştım ama bidaha yürümiycem..haziran başına kadar donduk..şimdi de yanıyoruz ilkbahar diye birşey kalmadı

3.öğünüm
yumurtalı pezi
5 bulgurlu sarma
az yoğurt
salata

arkadaşlar irmik helvası yemeğe gidecekler bende gitmek istiyorum ama yesem olurmu olmaz biliyorum ama ne dersiniz öğle yemeği yemeden yesem:)

Ah, harika olmus bu. kimbilir ne kadar hosuna gitmistir Pepeticim. Walla yurekten tebrik ederim seni.

olun canım önemli değil teşekkürler

Iyi aksamlar kisslaarrr,

Standart bi Karatay gunu gecirdim bugun.

Sabah: 2 yumurta, 8 zeytin, avuc ici kadar peynir, 3 cherry, maydanoz, dereotu, ceviz ve 2 adet Omega 3

Ogle: mevsim salata, haslanmis karnibahar, cacik, yogurtlu ispanak

Aksam: avuc ici kadar izgara et, yesil salata, 2 kasik bulgur, 1 kasik zeytinyagli ispanak ve 1 adet Omega 3

Sicaklardan ve vakitsizlikten yuruyus yapamaz hale geldim. Bu aksam yuruycem insallah.

Herkese bol leptinli geceler, opucukler

Gayet güzel Lacey k.valtıda kuruyemişi arttırabilirsin gerisi gayet başarılı

Evet budur afiyet olsun
Ne güzel bir menü olmuş
3.öğünüm
yumurtalı pezi
5 bulgurlu sarma
az yoğurt
salata

arkadaşlar irmik helvası yemeğe gidecekler bende gitmek istiyorum ama yesem olurmu olmaz biliyorum ama ne dersiniz öğle yemeği yemeden yesem:)

Ben olsam yerdim illaki ama sadece tadımlık 1 tatlı kaşığı kadar tadarım :) hem artık ısrar etmekten vazgeçerler böylece. Tatlı kaşığından bir şey çıkmaz ne de olsa
Menün güzel

Son düzenleme:
Merhaba, uzun zamandır bu konuyu incelemekte ve sayfalarını okumaktayım.Benim bir sorum olacak okuduğum kısımlarda rastlamadım da :44: Malumunuz yaz geldi.Ben bu sıcakta yumurtayı omlet şeklinde yiyemiyorum nedense kokusu midemi bulandırıyor.Kahvaltıdaki 2 yumurtayı diğer türlü kayısı kıvamında yazıyor örnek diyet listelerinde.Acaba rafadan yapıp yense bir şey değişir mi ki :26:

Merhaba kızlar.Uzun bir aradan sonra -yoldan çıkmış ama pişman olmuş bir arkadaşınız olarak -aranıza geri dönüyorum.Durumum çok fena çok.Ayrıntılar yarın sabaha....

Sabah:07.30'da bitti
2 haş yumurta
4 zeytin
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
2 domates
2 salatalık
2 gr omega 3
15 kiraz

Öğle:12.30
1 ceviz

Akşam:19.30'da bitti
1 kase yoğurt çorba
1 tabak kıymalı kabak yemeği
keten tohumlu salata

Yemekten sonra 30 dk tempolu yürüdüm.

yürüyüşün ardından bahçeden kiraz yedim 20.30 gibiydi sonrada 1 badem attım ağzıma GI düşsün diye

sıcakta gerçekten yürünmemesi lazım, iş çıkışı yürüyebilirim sanmıştım ama bidaha yürümiycem..haziran başına kadar donduk..şimdi de yanıyoruz ilkbahar diye birşey kalmadı
Havalar bu yıl değişikti yaw.. Biber ektim ben de bahçeme havalar hep yağmurlu gidince bitlendiler yarısını kaybettim şimdi ne güzel bol bol yiyecektim. Bu yüzden herkes yeni yeni ekiyor yazlık bazı sebzeleri.. İnsanoğlu bunları hak ediyo ama o kaa umarsız ki
torunlarım nasıl bi dünyada yaşayacak acep:26:

Sağol ekmekçim.. Nickin neden ekmek:26::26: çok mu seviyodun canım benim Bu arada menülerin güzel kaçamak pek yok
Canım yumurtanı yapışmaz tavaya tereyağına kır en kısık ateşte üstünü kapatarak pişir ama çok pişirme bööle yiyebilirsin

Haydeee spora biraz serinledi havaaaa

Plates zamanı yapıp gelebilirsem geleceğim 40 dakika + sabah 1 saat yürüdüm..

Yaaa leyçlaklarım papişim özledim yaw

Afiyet olsun çıtır kıss

Azmin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…