Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün eşimle yine 80 dk. yürüdük:124:

Eve gelirken dut ağacından 4 dut yidim ohhh

sabah
menemen(biberi bahçemden)
tulum ve beyaz peynir
semizotu maydanoz(bahçemden)
fındık badem
3 omega 3
ş.siz çay
üzerine

Tadi da cok guzeldi canim
afiyet olsun canım
alemsin canım çok güldüm sabah sabah
ohh yarasın afiyetler olsun canım

sersumum günaydın datlum bugün karne alacak çocuklarımız.. bütün anne babaların yüzü gülsün inş.

günaydın kısslarr..

sabah
salçalı yumurta
peynir
domates,salatalık
8 zeytin
ceviz
omega 3(3-4 gündür içmeyi unutuyodum)
çay çayyyy

sersumum günaydın datlum bugün karne alacak çocuklarımız.. bütün anne babaların yüzü gülsün inş.

günaydın fıstık

amiinnn inşallah..size de örtmenler olarak iyi tatiller örtmenim..sağlıkla yeni döneme başlamak nasip olsun inşallah

nasılsınız kızlar bugün ben çok iyiyim sabah tartıldım ve 69,6 yı gördüm :119::119: yaşasın 2 öğün yapmaya devam ayy nasıl mutlu oldum anlatamam

dün akşam(19:15de bitti)
evde şehriye çorbası ve kızarmış biber vardı onu yemek istemedim.bende tereyağlı peynirli 2 yumurta yedim,domates+salatalık+1 kase yoğurt biraz tuzsuz fıstık 1incir,1gün kurusu,1erik yedim..ve yatana kadarda bol su içtim..
birazdanda kahvaltımı yapıcam.şimdi gidip geçmişi okuyayım görüşürüz

senin adına sevindim kutlarım canım

Günaydın güzel hanımlar, hepimizin günü çok güzel olsun.

sabah : omlet, 1 muz, 1 ç.b. ceviz, peynir

Tebrik ederim esascım..darısı başıma inşallahh..ben iki öğün yapamam gibi geliyor..çünkü kahvaltıyı 08.00 de yapıyorum..öğlen 12.30-13.00 arası akşam da 19.00-19.30 arası..böyle iken bile akşam eve aç düşüyorum..

Günaydın güzel hanımlar, hepimizin günü çok güzel olsun.

sabah : omlet, 1 muz, 1 ç.b. ceviz, peynir

günaydın fzguncum..

herkesin günü güzel olsun inşallah..

sabah 1 yumurtadan kaşarlı maydanozlu omlet
3 dilim kaşar peyniri (beyaz peynirim bitmiş)
yarım domates
4 tane zeytin
1 bardak kayısı suyu..

Tebrikler esas'cığım, ben de tartıda bugün 97,7 gördüm, inşallah tekrar artmaz. Son öğünü erkene çekmek, 2 öğün yapmak veya akşama yüklenmemek işe yarıyor gibi.

günaydın fzgunummmm

Günaydın canlar, öpüyorum sizi

desene kızcağız kıskanmış senin zayıf olmanı

maşşallah daha yokmuydu yesedin bişeyler daha

canım çok üzüldüm senin adına allah yardımcın olsun .eşinin bazı şeyelri senden saklamasıda hoş değil umarım herşey düzelir gönlüne göre verir allah...

senin adına sevindim kutlarım canım

sağol canım bende çok mutlu oldum...

sağol canım .merak etme denersen alışırsın 2 hafta önce bende senin yediğin saatlerde yiyodum sonra kahvaltımı geç yapmaya karar verdim.gerçi benim iş yerim müsait o yüzden.eğer seninde imkanın varsa bi kaç gün dene en azından .ben 2 haftadır hem daha rahatım hemde acıkmıyorum.

gunaydin kislar..dun giremedim hemen anlamalisiniz ne kadar kacamak yaptigimi..ziwanadan ciktim resmen..ama sunu anladim ki tamamen psikolojik benimki..yemek yerlen nasi olsa zayifim diyo beynim hemen ve sonra zararli olan ne warsa cok miktarda yedirtiyo bana..bu beynimi dowecem Zaten..
bu arada ben de olculerimi yaziym kiiis demi ama:))
gogus:80
bel:67,5
kalca:90
basen:90

Tebrikler esas'cığım, ben de tartıda bugün 97,7 gördüm, inşallah tekrar artmaz. Son öğünü erkene çekmek, 2 öğün yapmak veya akşama yüklenmemek işe yarıyor gibi.

bende seni tebrik ederim canım umarım artmaz hafta sonuna dikkat etmemiz gerek asla kaçamak yokevet bencede 2 öğün ve akşam az yemek bol su içmek çok işe yarıyor tabi yürüyüşde lazım buaralar az yürüyorum (iyiniyetli duymasın)

dukan tarifleri diye bir forum var...
bizde öyle bir forum açıp denediğimiz yemekleri fotoları ile paylaşabiliriz.....
aşamalrını..en son pişmiş halini vs..
ne dersininiz

kahvaltım
çok ince dlm karpuz
1 yumurta
avuç içi kadar lor peynir
6 zeytin
1 kiraz
7-8 adet fıstık

30 dk yürüyüşümü yaptım

2 öğün yaradı di mi gözünaydın datlum

duydum duydum
Canım 2 öğün + yürüyüş = süpper olacak ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…