Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam canım.
Ben de keten tohumu yiyemeyenlerdenim. KOkusuna dayanamıyorum.
Ben esim yoğurt ile yiyor diye satın alıyordum.
hocamizin tarifini görünce dedim un yerine cekilmis keten tohumu kullanabilirim
denedim güzel oldu esim icinde un olmadigina bile inanamadı ..

Yolluyayim
Ticarete mı döksem ne etsem :18: Saka bı tarafa cok güzel oldu.
Herkezin denemesini öneririm

sütün miktarı ne kadar olacak canımcımm...
aaayy ekleyin arada bir güzel tarifleri:13:
​
1 subardaği canım,
Sürekli kullandığım ölçü bardağım var 1 iri cay bardağından birazcık daha büyük.
Diger ölçü malzemelerini de o bardak ile ölçüp koydum. Tam karar oldu .
Tariflerin devamı gelecek

kızlar ben sabah mega 3içmeyi unuttum akşam 2 adet içsem olur mu? sizce

bu arada ben hiç acıkmıyorum ve bu bana çok iyi hissettiriyor.....inşallah böyle devam eder

3. Öğünüm:
1.5 dan az lahmacun,
Tavuk döner,
Bol karışık salata,
Ayran.

Yemekten sonra 65 dakika tempolu 10 km yürüdüm.

canım keki öğün olarak mı yedin ve kaç dilim yedin bende yapmayı düşünüyorum:)

07 haziran
bu diyet harika arkadaşlar sizde de özellllikle yüz bölgesinde gençleşme oldu mu ?
bugün bi kaç kişi liseye mi gidiyorsunuz dedi bana
yüze canlılık veriyor resmen

benim kilom az gidiyor bunu biliyorsunuz zaten sabah 100 gr daha verdim
61.4 üm

Sabah Osman Müftüoğlu konuşuyor adam Karatay hocamızın dediği şeylerin aynını diyor
Adamın önündeki tüm yararlı diye bahsettiği şeyleri biz günlük olarak tüketiyoruz var mı bundan iyisi ve güzeli

2 incir+ büyük bardak ılık su

1 .öğün :
klasik karatay k.valtısı + 2 kapsül omega 3

2.öğün saat 16:00
6 ızgara köfte
salata
soğan
1 avuç badem

3. öğün :
3-5 badem atcam azğıma

su: 2 lt
spor : yok

Son düzenleme:

Kanel yoğurda katıp yersen sabah çok güzel tuvalete çıkıyorsun bütün halinde tüketiyorum ben anneme de alıştırdım o da öyle yapıyor artık

Evet canım kapalı kutu insanlar aynen..
Sana bişi diyeyim mi bizim gibi dertli bi arkadaş vardı.. Eşinin ailesi para istiyor diye daha yeni evli ve bi çocuğu vardı bebekti hem de.. Eşine resti çekmiş ve bi süre ayrı kalmışlar.. Sonra tabiisi birleştiler ve şimdi arabaları var ve 2. evlerini ödüyorlar.. Ama bizim gibi yapsaydı gidecekti paralar..
Karşı taraf zor durumdaysa tamam yardım edilir ailesi ama senin kaynın çalışsın kazansın bu ne di mi..
Bizimkiler yeni evlendiğimizde paralıydı.. ama hep yok derlerdi.. Hep de almayı hak gördüler.. Eve (oda Allah'tan denk geldi ) sonra da arabalara soktum onii
Ben gene az zararla atlattım. Ama durmayacaklar eminim

Kaynımın evleneceği belliydi.. Kız arayıp duruyorlardı -öğretmen istediler nedense-- bulamadılar öğretmen gene ama çalışan buldular.. Bu gelin adayı anne sana şunu alayım bunu alayım diyomuş kaynanatör diyo bana.. Alsın dedim.. Gelip gidip bulaşık makinasının olmadığını söylüyo.. onun gelini kaynanasına makina almış diyo duymuyorum hiç ben de makina istiyo benden yani cinn Demin konuştuk hesap soruyo niye aramıyo muşum hey Allahım.. 2 ay olmuşmuş aramamışım
Esmesem de gürleyecekmişim bide ööle diyo
Neyse evlilik hazırlıkları başlamadan 1 yıl önce arabaya soktum eşimi sıfır araba 1 yılını ödedik 3 yıl daha ödeyeceğiz vee yüksek meblağ ödüyoruz biz Gene de para istediler yaa

Benim en yakın arkadaşımın sözü o hiiiç sevmez kaynanasını onun ki çok cadı kızz benim kaynanatör gene şunu yaptı bunu yaptı der

Biberiyemi içiyorum kıslaaarrr
Bugünkü kaçamaklarımın şerefine cozuttum kafayı yedim kaynanatörler yaptıkları gelince karman çorman oldum amaaaann

Kanel yoğurda katıp yersen sabah çok güzel tuvalete çıkıyorsun bütün halinde tüketiyorum ben anneme de alıştırdım o da öyle yapıyor artık

Evet canım,
Eşim de faydalarından soz ediyor ..
Ben daha başlamadım. İnşallah baslarım...
Eşimde çekirdek ici gibi olandan yoğurduna katip yiyor
ben çekilmiş olanı bu kek icin aldım , un niyetine kullanmak icin .. Güzel oldu ..
Bende yoğurt ile tüketmeye başlayacağım.inşallah

canım keki öğün olarak mı yedin ve kaç dilim yedin bende yapmayı düşünüyorum:)
​
Öğün yerine yaptım canım.
Bugun yiyecektim ama olmadı..
Yarın kahvaltı da 2 dilim yiyeceğim. Aksamda çorba salata yaparım. Diye düşünüyorum.

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) patlıcan yemegı,fındık,kahverengı kuru kaysı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…