Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kıslar doğumdan bi süre sonra b fite başlamıştım..2011 yılında orada vücut yağ oranım 31.3 müş.. Yeni baskülümde ise 23.1 çıktı.. Ölçüm yaptım en çok karnımdaki ve basendeki yağlarım gitmiş

isteris desek göndercen mi kıssss
sizi okudukça kuduruyom valla
harika gözüküyo malzemeler..umarım tadı da iyidir..
biz de seni seviyoz gülüm..ne güzel şiir öylee

ah pepeti ah..öldüresim geldi o kayınla kaynanattörü..senin eşin de çok kullandırmış kendini canım yaa..umarım senin kıymetini anlayıp onların da gerçek yüzünü görür..üfff...daral geldi

Sağol canım yaşarken daha da sinir oluyo insan

kıslarr bugün yolunma günümüzdü saat 19.00 a kadar anca geldik..kocişim sağolsun menemen yaptı ohh mis gibi 19.30 da yimeğim bitti..2 öğün yaptım..ve menemen kokusunu alana kadar hiç acıkmadım..yanında peynir zeytin domate salatalık vee ekmek kabuğuna tereyağı sürüp yidim 2-3 lokma

tööbe tööbe ama benim bi ablam vardı 'en iyi kaynana ölmüş kaynana 'derdi ....bence doğru söylemiş

Afiyet olsun datlumm Keşkem ekmeği sabah yeseydin kıss..
Temizlenmişsin oh ne güsel

Tadi da cok guzeldi canim

yemek yemeyimi abartıyorum acaba veremiyorum inemiyorum gerçi inceldim ama tartı aynı kiloda şaşırdım kaldım ama vereceğime inancım sonsuz: olumlama yapıyorum gidecek gidecek gidecek gidecek gidecek.............

bugün misafirim vardı bütün gün bişi yemedim kızlar koşuşturmaktan sabah bir tek yumurta ve ceviz yemiştim misafirlerin yanında da tuttum kendimi ama onlar gittikten sonra pastadan yedim karnım açtı ve çok yorgundumkendime bişi hazırlamak zor geldi ve canım da çekti galiba pastayı yedim ne olucak şimdi kızlar bu kaçamaklar ne kadar yansıyo tartıya ölçüm piçeniniz oldumu pişman oldum olmasına ama kendi yaptığım pastayı da çok özlemişim

iyi akşamlar kızlar , 2 günden beri okul pikniği,sınıfımın partisi derken malesef düzenim şaştı. ama yarın kaldığım yerden devam edeceğim

yemek yemeyimi abartıyorum acaba veremiyorum inemiyorum gerçi inceldim ama tartı aynı kiloda şaşırdım kaldım ama vereceğime inancım sonsuz: olumlama yapıyorum gidecek gidecek gidecek gidecek gidecek.............

Ben de 93 kg ile başladım. 89'da takılmıştım. Eşime, herhalde ideal kiloma geldim demiştim... Gülüyorum duyuyor musun dedi. Duymuyorum dedim. Duymuyorsun çünkü bi tarafımla gülüyorum dedi

Neyse... Şaka bi tarafa, galiba vücut arasıra kendini rot balansa alıyor. Yeni kiloya göre şekilleniyor sonra da kaldığı yerden devam ediyor. Merak etme sen.

Zaman zaman oluyor bu aclik hissi, sekerli gidalar hemen acikmamiza neden oluyor. Bal vs yedin mi ?
Tokluk ve aclik ihtiyacini gidermen icin tarcinli su veya tarcinli süt tavsiye ederim

canım sadece sabah 2 tane kayısı(şekerpare) olandan yemiştim tatlı olarak başkada bişeycik yemedim.bende acıkınca 1 bardak süt içtimm..

sabah karatay kahvaltısı +5 yaprak sarması+ 2 kayısı

öğle çay+yaprak sarması+yoğurt

ara 1 bardak süt

akşamtaze fasülye+cacık+soğan+azcuk karpuzz:18::18:

iyi geceler canlar bol leptinli geceler

12.00: 2 yumurta, peynir, ceviz, domates, salatalık, çay.

16.30: Muz, süt, kahve

19.30: Fırında köfte, patlıcan, kabak, yoğurt, 2 günkurusu kayısı

Eşim geç gelecekti, mecburen ara öğün yaptım. Bir de canım kaç gündür muz istiyor, onu da öğleden sonra yemiş olurum dedim. Bir daha dikkat ederim yemek aralarındaki süreye. Canım simit istiyor ama hiç oluru yok Karatay'da Ama kaç gündür çıtır çıtır yemek istiyorum, çeyrek mi yesem yarın öğlen özledim resmen aşk acısı çekiyorum :) Bir ara her gün 2-3 tane yerdim bir de normal yemeklerime ek olarak. Bu kilolar çaba vermeden alınmıyor :)

Son düzenleme:

saol canııııııııımm inşallah dediğin gibi olur yoksa madara olcam çoluk çocuğa eşim ayrı bi tür zaten agopun kazı gibi yiyipte kilo verirsen ben de başlıyorum bu diyete diyo bende veriyorum tabi ki ama daha farkedilmiyo diyorum sabır sabır ya sabır ALLAH ım sen dualarımı kabul et nolur bende kilo vereyim artık

burda en çok kilo verenlerin öğünlerini 1 er hafta 1 er hafta aynen uygulamaya karar verdim bakalım en çok kimin öğünüyle kilo vericem yada verebilecekmiyim acaba deneyelim görelim değil mi ama

Moralin düzeldi canım sevindim. Yalnız değilsin bak çoğu kişinin başında var kaynanatör

ben bu kaynanator lafini cok sevdim..bugunun anlam ve onemine cok uydu..sen cok yasa iyiniyrtlim..

pepeticim ne diyim bilemedim valla canimAllah yardimcin olsun..senin durumunda cok zormus..

Kizlar bugun topigin konusu kaynanasindan cok cekenlerin deneyimmleri oldu ama kusura bakmayin..

Hemen aksam menusude yazayim..
1 kase kofteli corba
1 tabak nohut
2 kasik pilav
Salata-yogurt

Aksam yemegini cok kacirdim kizlar..ustelik sporda yok bugun..ama soz yarin telafi edicem..

Herkese iyi geceler..bol leptinler..

Bu diyet beli incecik yapıyor arkadaşlar herkes belime ne yaptığımı soruyor
şu basenlerimde gitse artık iyi ama 2 beden incelmiş basenler 98 yapsam iyidir

Bu diyet beli incecik yapıyor arkadaşlar herkes belime ne yaptığımı soruyor
şu basenlerimde gitse artık iyi ama 2 beden incelmiş basenler 98 yapsam iyidir

evet canım resmen inceltiyor bu diyet
Benim bel kalın ya yanlış yerden mi ölçüyorum 83 cm basenler 95 cm:26: en çok karından gitmiş yağlar
Karnım karnım 04.03.2012 de ve 16.05.2012 de 87 cm...... bugün 79 cm görünüyor..
Kalçam 2010 da 100 cmmiş.. 2011 de sporla 97.5 ...... bugün ise 95 cm

belim hep inceydi saten kalan 2.5 kilo da bence orda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…