Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aslında granül kahve işlenmiş olduğu için yok ama kalori açısından değil,sadece doğal olmadığı için yok.yani içip içmemek bize kalmış.Ben arada sırada içiyorum.hoşumagidiyor

çok teşekkür ederim,canım çok isterse bazen bende içeyim ozaman.ama şuan pek istekte değilim ,umarım yakın bir zamandada istemez canım...:97:.
ben tatlıyı çok seviyorum,tatlı krizine girerim diye düşünmüştüm ,ama gayet iyi gidiyor.....aklıma bile gelmedi....

bende nohut yapacağım ama nasıl yapsam daha iyi olur..:26:.cevap verirseniz sevinirim.............

soganı ve eti çok az öldürdüm tereyagında.bıraz salça koydum,üstüne geceden ıslattıgım nohutları ve su koyup dudukluyu kapattım.35-40 dk pışıreceğim.

evett arkadaşlar.80.4 ile başladığım diyetime 6 günümü doldurdum ve bu sabah 77.9 u gördümm...sanırım iyi gidiyordur değil mi? 1 haftaya kadar 75 e düşermiyim acaba diye de düşünüyorumm...

tebrikler canımm.:92::92::92::92:ilk hafta güzel gidiyor.keşke her hafta 2,5 kg versek,süper olurdu valla

Merhaba kızlar
Akşam salata yiyecektim güya ama 1 tavuk budu ile 3 kaşık bulgur pilavı yedim.1 gün daha kalırsa bozulur düşüncesiyle yedim gitti ama tabi saat 6 dan önce yedim ve o satten sonra hiçbirşey yemedim.Su ve tarçın, biberiye,yeşilçay karışımıyla demlediğim çaydan içtim.
Sabah 1 yumurtadan omlet, 6 zeytin, domates salatalık,zeytin yedim.
Öğle yemeğinde taze fasülye yemeği var. Salatayla yerim.

Arkadaşlar Cuma günleri kilo bildirimimi yapıcaz?

merhabaaaa ben geldimmmm

sabah kahvaltıda 2 yumurtadan peynirli omlet yaptım kızlarr ama ben mi omleti yedim omlet mi beni yedi pek anlamadımmm

yumurta yemekten bıktı bünyee kabul etmiyor heraldee

muz olayını şimdi okudum daha önce gülün menülerinde de görmüştüm ama kabızlık sorunum var zaten benim nasıl olur bilemedimm neysee bennn yumurtaya devam edeyimm en iyisiiiiii

evet cnm her cuma yapıyoruz kilo bildirimlerimizi. tavuk yiyebiliyoruz zatenn yağmur neden paniğe kapıldınn cnm?

3 kasık bulgur pilavı fazla değil,tam olcusunde yemıssın.

evet cuma günü bildirim yapacagız,2 haftası dolanlar listeye giriyor.

evet cnm her cuma yapıyoruz kilo bildirimlerimizi. tavuk yiyebiliyoruz zatenn yağmur neden paniğe kapıldınn cnm?

Öğlende kırmıızı et yemiştim biraz yağlıydı.Akşamı hafif geçiririm diye düşünmüştüm ama Allahtan saat 6 dan önce yedim.

Slm hanımlar;
Dünkü menümü yazayım bende
1.öğün:2 yumurtadan omlet,domates,ceviz 1 çay bardağı,1 bardak süt
2.öğün:taze fasulye,yoğurt
3.öğün:barbunya,salata,cacık
Sıvı:1,5 litre su(dün çok sıvı alamadım)2 fincan yeşil çay
Spor:1 saat yürüyüş
Muz olayına bende sevindim hatta yarından itibaren 2 -3 güne bir muz yiyeceğim bende.Yumurta düşünmek bile irrite ediyor artık

gul63 sen nasıl yapıyorsun bu irade meselesini işyerinde zor oluyor nasıl verdin o kiloları doyana kadar yedin mi yoksa kısıtlama getirdin mi kendine??? Bana yardım edin açım aaaç
Bıraz sabırlı olun ıkı gunde mı aldınız bu kıloları,moral cok onemlı,ınsanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar. ...........................................................................................................................................Heyecan korkudan,korku da bılınmeyene karsı olur,bılıncaltını rahatlatmak ıcın oncelıkle kıtabı alın okuyun derım metabolızmanızın hızlanacagı kesın,kalıte ayrıntılarda gızlıdır.......Hedefınızı belırleyın ben oyle yaptım,ılkokul besıncı sınıfta ıken kı resmımımı aldım fotokopısını cektırıp,gozumun gorecegı bır yere astım.Nerede o resmımdekı gıbı formda bır hatun gorsem once kutluyorum onu sonra soruyorum "Nasıl boyle formdasınız?"dıye. .............Kendı gemınızın kaptanı olmak zorundasınız,nasıl hıssettıgınızı bır baskası sızın kadar bılemez. Sakın olun olumsuz her turlu dusunceyı kafanızdan oncelıkle bır atın........... Onemlı bır hastalıgı yenen bır arkadasım ,bır kıtaba anısını yazdırmıs:"Oncelıkle tum dunyayı affettım."dıyordu...... Evet mantıklı dedım,ben de herkesı affetmeye basladım. Evvela buyurkenkı ıdollerımı(fılımlerde gordugum fıt hatunları) affettım,ben hıc bırıne benzemıyordum (form yonunden),hangı kıloda olursam olayım ınsanların aslında sevgı dolu yumusak huylu ınsanlardan hoslandıgının farkına vardım........................."Iyı ama neden kılo verecektım?"degıl mı? (Iste bu soru bılınc altıma aıt.).........Bazı gunler ınanılmaz uzun sayıları ezberleyebılırken(kımlık no vb gıbı),bazı gunler ıkı satır yazıyı ılk okuyusta anlayamıyordum,gece guzel bır uyku uyumama ragmen onca dıkkat eksıklıgının bır sebebı olmalıydı,{aksam sekızden sonra saf seker(alkol)gule gule canım ızledıgım fıllerde bıle yoksun. (komedı tercıhımdır),bana beyın hucrelerım lazım,tatlı cıkolata vb gule gule canlarım trans yag kaynaklarım varıslerım sızı ıstemıyorlar yeter damarlarıma cektırdıgınız ,taze meyve sagolun varolun almayayım ugurlar olsun sızı gece saat sekızden sonra yemıyorum sebzeler sızı de,salatalık lahana sız de aksam saat sekızden sonra yoksunuz agzımda canlarım benım ugurlar olsun(yeter artık yahu sabah aclık kan sekerıme tavan yaptırıyorsunuz,seker hastası degılım ama yapacaktınız benı,gun boyu doymayacaktım belkı de sızın yuzunuzden,seker hastası olan arkadaslar bence sız hasta degılsınız yanlıs beslenıyor sunuzdur muhakkak),aksam saat sekızden sonra sadece sut ya da ayran ıcıyorum :13: canlarım sızı her saat sevıyorum ya ayran(ayran mı sut mu dersenız tercıhım ayran) ve sut(sutte seker var zaten) :13: } sabah artık telasım kalmadı kahvaltı ıcın ......Sabırlı olmak lazım motorunuz 2000 motor olsa bıle lastıklerden bırı patlaksa o arabayla hız yapamazsınız ,tabı kı yuruyecegım hareket edecegım ama acı varsa durararak,dınlenerek,kamyonlar butun talı yollara gıremezler onlar ıcın en ekonomık guzergah anayoldur,anayolda sagdan cok hız yapmadan gıderler,bırcok dıyet tabı kı ama onlar cevırı dıyetler ,mesela batıdakı etlerın kesım seklıyle bızımkı farklı onlar hayvanı bogazlıyorlar tabı hayvan kendını kasıyor o sırada toksınler hayvanda kalıyor tabı kı onlara zarar verıyor et ,bızımkıler oyle degıl ........Ne dıyorduk kamyon teker fılan benımde varıslerım var ama ınanıyorum kı yenı varıs olmayacak bu beslenmeyle(agzımın seker,karbonhıdrat muslugunu kapalı tutuyorum,trans yag gırısım yok(her turlu hazır gıda,dıyet bıskuvıler bıle yok,konserve yok(evden uzaktaysan, cevız muz tası yanında(2 muz bır tabak cevız tam bır ogun)),dun 11 saat ayaktaydım calıstım durdum yorulmadım acı hıssetmedım varıslerımın gıkı cıkmıyordu66: Ne de olsa 5,5 aydır Karatay Dıyetı yapıyorum :13:)..........Vucutta bır kılo yag ,ıkı kılo su ıle tutunuyor,toksın de yag gıbı ıkı katı kadar su tutuyor,en fazla 7 kg kemık var ınsanoglunda gerı kalanı kas,yag,toksın.....,bırde toksık dusunceler var bunlar da kabızlıga sebep oluyor,komedı fılmlerı ızlıyorum genellıkle,haberlerı ınternet gazetelerınden takıp edıyorum..........5,5 aydır bu dıyetle cıldımde gunes lekesı sandıgım lekeler de kayboldular,daha az uyku yetıyor daha aktıf olabılıyorum,.......paylasıyorum bıldırımlerı arkadaslarıma da maılle gonderıyorum,akrabalara sms yoluyla kıtabı anlatıyorum,kıtabı armagan edıyorum fılan derken metabolızmam daha da hızlandı,zıhnınızın ınanması lazım, onun ıcın de ıkna olmanız lazım kıtap bunu saglıyor(kıtabı seker tuketterek okumayın derım daha hızlı anlarsınız ),kıtabı sevıyorsunuz cunku mantıklı ve lezzet dolu,sevgıyle beslenır ınsan,ıkı yılda tum hucreler yenılenıyor(bır de omega3 agırlıklı besleten Karatay dıyetıyle beslersenız vucudu bıyolojık yasınız kuculecektır),umudu oluyor ınsanın bu dıyetle,onunla da yasıyorsunuz ıste,ınsanoglu sevgıyle beslenıp umutla yasar,bende cok ıse yaradı bu dıyet,bız yazıyor paylasıyoruz ,kendımızle yarısıyoruz burada :13: :13: :13:.........Kedım 60 mega hertz ı duyabılıyor(bu delıktekı farenın kalp atısını duyabılmek demek),elınıze bıraz kolonya surun kedı kacar dayanamaz kokusuna(alkol(saf seker)),meyve sebze yemez kedı(seker yok hayatında desem yerı,sut seker ıcerıyor ama o da zararlı oluyor kedıye,zaten cıger bulursa sutun yuzune bıle bakmıyor),radar gıbı gozlerı avına kıtlendı mı kolaysa ayır,buna tam konsantre olmak denıyor ı(ste ben ayda 45 ekmek,90 cıkolata,30 tabak pılav tuketerek ıyıce megaloman dolasıyordum eskıden ayrıca doymuyordum) ..............Tokum ya acıkmıyorum uc ogun yedım ılk bes ay doyuncaya kadar ızın verılen seylerden tukettım,sımdı ıkı ogun yettı sekere olan bagımlılıgım azaldı azalıyor(daha az kuru meyve tuketmeye basladım,ben taze meyve tuketmıyorum(muz harıc),patlıcan da bıle seker var.),yag olarak zeytınyagı veya tereyagı tuketıyorum(olmasa orta yaglı et alıyorum),93 kıloyum su an kılo verme hızım ayda dort kılo belırlı bır kılo altına ınınce bu dusebılır sasırmazdım ama daha erken kalkabılıyorum ve daha aktıfım,daha cok hareket edebılıyorum.Haftada bır ,bazen ayda bır saunesofmanla ter atıyorum cunku stresle olusan toksınler bızımle beraber altı ay dolasıyorlar derdım ama omega3 balıkyagı takvıyesıne de baslayınca stres kalmadı gıbı bırsey artık cok ıhtıyac duymuyorum ter atmaya,regl donemı tamamlandıktan 3 gun sonra fılan denerım belkı sauna esofmanımı.......Gece kalkıp zıhnımdekı toksınlerımı arıtıyorum 20 dakıka kadar,Kızlar Karatay Dıyetı ıle dogru tuslara basılarak vucut zayıflatılabılır..........Degersız oldugunuza daır frekans yayıyor olabılırsınız(Omega3 agırlıklı beslenmıyorsunuzdur belkı. ) :.....Buyurkenkı ıdollerım fılmlerde gordugum fıt ve zekı hatunlardı ve ben hıcbırıne benzemıyordum(Nasıl benzeyeyım ayda 45 ekmek,30 tabak pılav,90 cıkolata,15 kılo meyve tuketıyordum.), Karatay Dıyetıyle tanısana kadar bu durumum boyle devam ettı......::::::::Gece uyanıyorum::::: 1)Derın bır sessızlıkte oturuyor gevsıyorum, butun bedenımı gevsetıyorum..2)Sakınlesıyorum gozlerım kapalı derın bır sessızlıkte oturuyorum.3)Zıhnım omzum kafam gevsıyor rahatlıyorum huzurlu oluyorum. 4)Bacaklarım ayaklarım kollarım gevsıyor tum bedenım tamamen gevsıyor. 5)Tum bedenım tamamen gevsıyor. 6)Nefes alısverıslerımı sakınlestırıyorum. 7)Nabız kalp atıslarım gayet yavaslıyor sakın ve sessız durumda dusuncelerımle basbasa kalıyorum.:::::::Ben her duydugunu hafızlayabılen,fondoten kullanmayan ve formda bır beden ıstıyorum:::::::::::ve su dusunceler aklıma gelıyor ve onaylıyorum kendımce:::" ...1)Karatay Dıyetı ıle degısımdeyım... 2)Omega3 agırlıklı beslenmeyı sevıyorum. 3)Omega3 agırlıklı beslenmek ıyı duygular verıyor. 4)Bu dıyetle aldıgım enerjımı sevgıyle dıyaloglarıma ve kendıme aktarıyorum. 5)26 kılo verdım artık hareketlıyım ve hareketlı olmayı sevıyorum bana guven verıyor. 6) Nefesımı sevıyorum yasamayı sevıyorum. 7)Gulumsemeyı sevıyorum. 8)Saglıklıyım. 9)Huzurluyum. 10) Mutlu ve neselıyım.11)Karatay DIyetı ıle bedenımın ıhtıyacı kadar beslenmek ıyı duygular verıyor. 12)Sevıyor ve sevılıyorum,gorenler soruyor "Nasıl verdın?" dıye. 13)Dansta huzur buluyorum sık sık dans edıyorum. 14)Durumumu dusunmek ıyı gelıyor. 15)Enerjım artıyor. 16)26 kılo verdım artık egzersız yapmak nese ve huzur verıyor. 17)Artık yurudugumde gelısıyorum,degısıyorum ve huzur buluyorum. 18)ıdeal bır beden umudum var artık 17)Dengelerım normale donuyor 18)Dogal dengelerımı ayarladım 19)Karatay Dıyetıyle metabolızmam saglıklı bır sekılde calısıyor. 20)Bedenımdekı stoklama deneyımımı artık sevgıyle gonderıyorum,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,aksam sekızden sonra yemıyorum hıcbırsey,ayran ya da sut ıcıyorum. 23)Konsantrasyonum daha ıyı artık seker kullanmıyorum,saf seker(alkol asla) beyın hucrelerım sag kalmalı bır omur. 24)Tereyagıyla, zeytınyagıyla dostum ama cok samımı degılız tabı,dıgerlerını tanımıyorum. 25) Beslenme alıskanlıklarımı etkılıyorum degıstırıyorum kararlıyım ve basarılıyım. 26)Sabah ne yıyecegımı dusunuyor geceden hazırlıyorum.Ertesı sabah tatıldeymıs gıbı kahvaltı yapıyorum. 27)Dusunuyorum nese doluyorum. 28) Karatay Dıyetıyle saglıklı beslenmek daha keyıflı ve kolay bu dıyette tereyagı serbest, pastırma serbest,yumurta yasak degıl. 29)Ac olan beynımdı artık sorguluyorum,canım tatlı ısterse kahverengı kuru kaysı onerıyorum. 30)Lokmalarımı yavas yavas lezzetın farkındalıgını vucuduma sındırerek beslıyorum. 31)26 kılo verdım,ayda dort kılo verıyorum,egzersıze,dansa evet ,yasama evet dıyorum. 32)Ne yedıgımı dusunuyorum oyleyse varım. 33)0mega3 ruh saglıgıma ıyı geldı,kendımı sevıyorum. 34)Hayatı sevıyorum bedenımı sevıyorum ınsanları sevıyorum. 35)Yenı dusuncelerım yenı bedenımı olusturuyor. 36) Hareket ettıkce enerjım artıyor. 37)ınsanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar bu gucu bılıyor bedenıme dılıyorum. 37)Kendımı sevıyorum,ınsanları sevıyorum ınsanlar da benı sevıyor."Sahı nasıl verdın kıloları ?"dıyorlar. 38)Karatay Dıyetı ıle dengelı beslenıyorum ve saglıklı bır yasam suruyorum. 39)Yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor. 40)1000kalorının altına ınmıyorum yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor...41)Hepınızı sevıyorum ama kendımı de sevıyorum bedenım ve zıhnım sevgı dolu. "dıyorum kendıme gecenın sessızlıgınde kahvaltı tepsımızı hazırlayıp uyuyorum. Kolay gelsın hepımıze (asagıdakı ılkokul resmım kantınden alısverıs yapan kız benım)

Eklentiler

• $al%C4%B1sver%C4%B1s%20yapan%20k%C4%B1z%20ben%C4%B1m.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 80
Öğlen zeytinyağlı fasülye yiyecektim evde ama arkadaşın ısrarıyla annesine yemeğe gittik. Ordada taze fasülye,3 tavuk kanat ve şehriyeli yoğurt çorbası yedim. Pilavı yemedim. Sütlaç vardı yemem dedim ama çık ısrar edilince yarım kase sütlaç yemek zorunda kaldım. Tek fire sütlaç oldu günlerdir yediğim ilk tatlıydı.
Akşama kadar bol su içicem akşamda daha hafif yiyicem bakalım cumaya kilomda değişiklik olucakmı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…