Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

KENDIME BI EŞ BULMUS GIBI HISSETTIM DAHA DOGRUSU SUC ortagı cuma hatta persembeden berı bende cok kotu seyler yapıyorum buraya gırmeye bıle korktum acıkcası sadece bı okuyp cıkım dusuncesı ıle gırdım ama sızın yazınızı gorunce duramadım yarın baslayabılırım umarım bugunde kotu seyler yaptım cunku.sız ne yaptınz tekrar baslayabılıdınızmı

Kızlar sabah lor peynirli 2 yumurta(köylülerden aldım yayılan tavukların yumurtası) zeytin ceviz peynir işte klasik karatay kahvaltısı
öğlen oldu ama acıkmadım kahve içtim bol sıvı alıyorum
Kızlaaaar Canan Karatay bugün tv 8 in konuğu olacakmış takip edelim yeni birşeyler söyler belkiii program başladı ama ne zaman çıkar bilmem:26::26:

Ben de normalde bu programı asla izlemem demet akalın ı da sevmem ya sabır diyor canan hocamı bekliyorum :84::84:

Tunaydın kızlar.......... Öğün(Ogle):1 bardak su,3 yumurtadan bıberlı omlet,bıraz yogurt,3-4 dıs sarımsak,bır tutam maydanoz,ıkı bıber,bıraz domates,bıraz cevız,bır tutam ketEn tohumu,bır tutam corek otu. (Yemekten once aslında toktum ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Yemekten sonrakı ruh halım: aksam yemegı yemeyecegım ıcın mutluyum.

Eklentiler

• $sal%C4%B1ogle%20yemeg%C4%B1.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 64

Gül hanım bu çörekotuyla keten tohumunun önemi nedir acaba hangi öğünlerde ne kadar yenmeli ???

kızlar demet akalının cıldıne nolmus,çok bozuk görüküyor.acilen karatay diyeti yapmalı

bulgur glisemik indeksi çok yüksek bir besin değil.bence bu yüzden yenilebilir.ama tabiki onuı da çok abartmamak lazım.bir de esmer bulgur varmış,o daha da düşük,onu bulmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…