Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yapıyorum mutlaka yürüyüş çıkamazsam lesliyle yapıyorum daha ne yapcam ya şaşırdım???

bundan sonra ben de yerim o zaman

menün çok güzel olmuş canım,afiyet olsun..şu kilo vermemize gıcık olanlarla ben de geçen cuma karşılaştım ''ne oldu hani olmuyordu,rejim yapmıcaktın artık'' demez mi,en son 2005 te h.life la yapmıştım,o o zamandı dedim.Şimd yapıyorum dedim.'ne diyeti bu'' dedi burun kıvırarak.Karatay diyeti dedim.durdu düşündü,heee Seda sayana çıkmıştı dedi,ben de kibirli bir tavırla,vala ben Seda sayan izlemiyorum,bilmiyorum dedim,kafamıo çevirip arkamı döndüm

loxicim muz yiyoruz o zaman artık en bolundan hoş,ben pek sevmem ama olsun çeşit olsun,tatlı niyetine hem

saphiracım oyle bol bol değil,sadece kahvaltıda yerli muzsa 1 tane ithalse yarım yeter diyor.

neyse ya ,değişiklik olcak bizde de,bu da bişeydir.

afiyet olsun canım. şu kefir nasıl bişey hiç denemedim.

nasıl oldun bu arada iyisindir umarımm

kefirin tadı eksimiş ayran gibi canım,içinde sındırım sıstemıne cok faydalı bakterıler var,denemekte fayda var bence.

şuan iyiyim çok şükür,qece de kazakla yapmayı dusunuyom,çook soguk da buralar

loxandra canım tşk çok aydınlatıcı oluyo bu soruların.
hocaya da çok tşkler

acaba hoca burda 5 Ekim çarşambamı demek istedi valla çıksa iyi olur tv de izlemek isterim

saphiracım oyle bol bol değil,sadece kahvaltıda yerli muzsa 1 tane ithalse yarım yeter diyor.

neyse ya ,değişiklik olcak bizde de,bu da bişeydir.
ay tabiki tatlım,şaka yapıyorum
acaba hoca burda 5 Ekim çarşambamı demek istedi valla çıksa iyi olur tv de izlemek isterim

bencede ekim demek istemiş canım.yarın tv 8 de,çarşamba günü de doktorum da çıkacak demekki.her sabah izlemeye çalışıyorum doktorumu

kızlar mayanoz yiyebiliyor muyuz acaba?bunu da soralım bence.zytinyağ,limon ve yumurta yasak olmadıına göre,ev yapımı mayonezde yasak değil midir acaba?günlük soru limiti dolmuş hocanın,o yüzden soramadım

kızlar mayanoz yiyebiliyor muyuz acaba?bunu da soralım bence.zytinyağ,limon ve yumurta yasak olmadıına göre,ev yapımı mayonezde yasak değil midir acaba?günlük soru limiti dolmuş hocanın,o yüzden soramadım

pardon nerden sorulara bakıyor veyahut soru soruyorsunuz...........:26:

sabah standart karatay kahvaltısı yaptım :)
öğlen :3 kaşık yoğurt
akşam 1 tabak tavuk yemeği
saat 10 gibi yarım tane halley dayanamadım çok canım çektii malesef kii
şeytana uyup sonra da pişman oluyrm

kızlar kahvaltıda ceviz yerine yer fıstığı yada badem yiyebilirmiyiz :44:

pardon nerden sorulara bakıyor veyahut soru soruyorsunuz...........:26:
doktorlar sitesinden soruyoruz canım
afiyet olsun canım..yalnız maalesef bu gece leptin yerine insülin salgılanacak sanıyorum.sabah çok acıkmış kalkma ihtimalin yüksek gibi şu anda
kızlar kahvaltıda ceviz yerine yer fıstığı yada badem yiyebilirmiyiz :44:

yer fıstığı,antep,badem,fındık karışık kuru yemiş şeklinde yiyorum ben.kavrulmamış haliyle tabi.Menülerimizi her gün yayınlıyoruz canım.hem bizimkiler örnek menü olmuş oluyor hem de hocanın örnek menüsünü ilk sayfada bulabilrisin.

teşekkürederim,bende üyeyim zaten doktor sitesine bakarım biara...
bende şuan çok acıkmadım,çok şaşkınım..aslında herzaman yediğimin 3/1 kadar falan yedim...:44:
inşaallah dahada iyi olur...
2 lt su daha içtim...
2 fincan karışık bitki çayı....
8den sonra hiçbirşey yemedim....
hatta çocuklar için poğaça yaptım:97:,elimi bile sürmedi....

afiyet olsun canım..ve tebrikler..

ben de suyumu 3 lt ye tamamladım.2 fincan kiraz saplı form çay içtim.bir fincan sütlü şekersiz nescafe içtim.1.5-2 bardak ayran..ooo ne çok sıvı tüketmişim yauv,hepsini böyle ynyana yazmamıştım hiç neden bu kadar çok wc ye gittiğim belli

nescafe içebiliyormuyuz.....:26:
bende çıkmadım bugün wcden............

kavrulmamış ve taze olduktan sonra evet yiyebiliriz

her zaman aynı şeyler yenince bıtkınlık oluyo karışık yiyincede daha iyi olur
yalnız ben kavrulmamışını temin edemedim eşimden de kavrulmamışını isteyemedim malesef zaten diyet yapmamı istemiyo derlitmiyim şimdi
kuru yemişlerim bitsin artık kavrulmamış alırım bi zararı olmaz heralde diyetime:18:
cevapladığını için tşk ederim kızlar çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…