Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydınnnnn kızlarrr...
akşamları okula gittiğimden çok yoruluyorum,sabahta uyanmakta zorluk çekiyorumm..
kahvaltı yapmaya fırsatım olmuyorr..
uyku daha tatlı geliyor malesef..
haftaya bir de stajım başlayacak,hepten bittim ben

dün börek yemiştim zaten sabah,akşam dikakt ettim..
ama şimdi yine açım..
kepekli ekmekten tost yicem mecbur...

evde rahat yapılıyor ancakk
diyetin önemli noktası kahvaltı olduğu içi o eksik kalınca yürümüyorrr..
netcem ben yaaaa

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar , Kahvaltım :Su,omega3 balık yagı takvıye(bır cay bardagını dolduracak kadar cevız(omega3 ıcerır,B vıtamınlerı var) kırdım,onbes tane zeytın,bıraz domates,2bıber ,bır bardak ot cayı(artık normal cayı yemeklerden 1,5 saat sonra ıcıyorum demır eksıklıgıne sebep oluyurmus ),bır cay kasıgı keten tohumu(omega3 kaynagı,bagırsakları calıstırıyor),bır cay kasıgı corek otu,2 yumurta(kılolar gıdınceye kadar sabahları 2 tane tuketıyorum ( dogal omega3 kaynagı),,3dıs sarımsak,2 kahverengı kuru kaysı(posası yuksek bagırsak calıstırır),1kuru erık,bır tutam maydanoz,bıraz salatalık.

Eklentiler

• $sa.kahvalt%C4%B1m.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 67

muz kuruyemiş olayına gir,ne okuyon?

vay beee kadını teprikk ettim bak şimdii....
bıkamdan usanmadan cevaplamışş..
ama ben bu soruyu bir yerden hatırlıyorum da mı demiyor acaba
sonuç itibariye arada muz yiyebiliriz haaa..
sevindim bak şimdi..
beni kabızz yapıyor muzz ama o meseleyi napcazz:97:

benım de oldum olası hıc canım sabahları kahvaltı etmek ıstemez:/ ancak saat 11 e dogru yıyebılıırm ...bende onun yerıne süt ü tercıh edıyorum gevrekle.kh ı 76 larda sanırım ama napım yıyemıyorum evde tek basımayım zaten hiç cnm ıstemıyor.....

birçok alternatif olabilir ama işte karataya uymuyor malesef...
iş yerinde yiyeyim desem,yumurtada iş yerinde yenmiyor ki...
tam anlamıyla yapamıyorum uzun lafın kısası,
bu şekilde sonuç ne olurrr bilemiyorum artık

haklısın bu şekılde tam olarak karataya uymamış oluyoruz ama hıc yoktan ii dir....en azından ekmek,pirinç,makarna yemıyerek ve düşük gi beslenerek dıyete uymus oluruz...

haklısın bu şekılde tam olarak karataya uymamış oluyoruz ama hıc yoktan ii dir....en azından ekmek,pirinç,makarna yemıyerek ve düşük gi beslenerek dıyete uymus oluruz...

öğle ve akşam yemeklerinde ekmek yemeyerek ve ara öğün yapmayarak devam edicem bende artık ne yapayımm..
sabahları ekmek kaçamağımm oluyorrr mecburenn..
artık ekmeksizliğe alışmıştım aslında canım da istemiyordu ama...

şu an karnım çok tok ama bir ağırlık var üzerimde..
ekmeksiz kahvaltıda bu his yokk,gayet zinde oluyor insan.
şu an bu duygu da rahatsız ediyor beni...
bir an önce acıksam da bu his gitse diye bekliyorum valla

muzun üstüne kabak çekirdeği yiycen,veya yuruyus yapcan

Bir kaç gündür giremedim geçmişlere de pek bakamadım ama bu muz olayına çok sevindim21:
benim 3.haftam diyette kilo vermem sanki durdu aynı yerdeyim:44:
haftasonu mevlid vardı az pilav ve bir tane orta boy tulumba yedim.akşamında da ince dilim bir kek..
yok kızlar tamamen uyulmuyor diyete görünce insanın canı çekiyor..

ğelen yemeğimde kurufasülye olacak..
miktarı var mı kurufasülye,nohut tarzı baklagillerin..
yoksa onada da doyana kadar mı yicezz

kavrulmuş ve tuzlu olursa kilo bile aldırır kuruyemişler. faydası gidiyo ozaman

evett arkadaşlar.80.4 ile başladığım diyetime 6 günümü doldurdum ve bu sabah 77.9 u gördümm...sanırım iyi gidiyordur değil mi? 1 haftaya kadar 75 e düşermiyim acaba diye de düşünüyorumm...

bugünkii sabah kahvaltım
12 tuzu alınmış yeşil zeytin
1 avuç içi beyaz peynir(yarısı omlete)
1 domates(omlete koydum)
1 biber..salatalık
2 yumurta
ve 4 günkuru kayısı ve bir bardak fındık badem karışımı
şimdi de çay keyfi yapıyorum..
ben çok az su içiyorum kızlar genelde 1 litre civarı kalıyor..ve bitki çayımı da düzgün içmiyorum..sanırım içersem daha hızlı gidicek kilolar

nescafe içebiliyormuyuz.....:26:
bende çıkmadım bugün wcden............
aslında granül kahve işlenmiş olduğu için yok ama kalori açısından değil,sadece doğal olmadığı için yok.yani içip içmemek bize kalmış.Ben arada sırada içiyorum.hoşumagidiyor
aslına bakarsan ilk zamanlar bende bilmiyordum kavrulmamış olması gerektiğiniben baya kavrulmuş yiyordum çerezi.Yalnız ilk hafta ceviz yemiştim,o da kavrulmuş veya tuzlu filan değildi zaten.Sonraki yediklerimde de bir zararı oldu mu emin değilim çünkü diğer öğünleri çok sıkı tuttuğumdan kilo vermeye devam ettim
Kızlar selam,nasılsınız keyifler nasıl?
selam efsunlu
canım kahvaltını akşamdan hazırla.sabah kalkar kalkmaz ye,bence tabi

canım neticede insanız,tabiki canımız çekecek,tabiki kaçamaklar olacak.Canan hoca hiç mi tatlı emiyor,ekmek yemiyor,vs.. yemiyor?yemediğini zannetmiyorum ama mutlaka ölçülü yiyor.o dengeyi ayarlıyor.işte bizlerde ideal kilomuza gelince öyle yapıcaz.dikkatli ve ayarlı yicez,olup biticek şahsen ben öyle yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…