Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rica ederim.Evet ben kullanıyorum,ilk başta ne gerek var diye düşünmüştüm ama kullandıkça faydasını görüyorum,tavsiye ederim:))

bugünkü menümü

kahvaltı:
aç karnına sirkeli su
2 rafadan yumurta
45 gr. tulum peyniri
4 ad. zeytin
1 çay bardağı kuru yemiş
1 fincan kiraz saplı form çay
1 ad. elma

öğlen:
dünden kalan patlıcan-biber kızartması (actifry da kızartmıştım),domates soslu
1.5-2 bardak ayran

akşama da yoğurt+salatalık+keten tohumu düşünüyorum

su çok içmeidm henüz.1.5 lt olmadı galiba daha.gece yatana kadar en az 2 ye tamamlarım.birazdan kiraz saplı form çay içicem
spor:leslieyle 30 dk,2 mil yürüyüş

Rica ederim.Evet ben kullanıyorum,ilk başta ne gerek var diye düşünmüştüm ama kullandıkça faydasını görüyorum,tavsiye ederim:))
peki hangi markayı almamız lazım eczaneye gidince ver dediğimizde hemen veriyor mu biraz bu konularda cahilim affınıza sığnıyorum:82:

selam..
ben 30 yaşındayım,3 çocuk annesiyim......

boyum :1.65,kilom :67.....
60 kilo olmak istiyorum....
bugün
sabah kahvaltı:2 yumurta,avuç içi kadar peynir,10 zeytin,domates,salatalık,közlenmiş kırmızıbiber ve ceviz badem.1 bardak çay.......
öğlen :haşlanmış karnıbahar(yoğurtlu),bir elma....tuz ve şeker kullanmadım...
akşam ne yesem düşünüyorum...
kendimi şuan iyi hissediyorum,umarım böyle gider....
su:2lt
spor:1.5 saat yürüyüş...
bende aranıza katılmak istiyorum,sanırım listeye 2 hafta sonunda giriliyor,:86:umarım kilo verebilirim...vereceğimi düşünüyorum....

Hoşgeldin ikiz81
menün gayet güzel afiyet olsun.
listeye girmek için 2 hafta düzenli menü bildirimi ve cuma günleri kilo bildirimi yapıyoruz.bilgiler ilk sayfada,ilk mesajda yazıyor

Hoşgeldin ikiz81
menün gayet güzel afiyet olsun.
listeye girmek için 2 hafta düzenli menü bildirimi ve cuma günleri kilo bildirimi yapıyoruz.bilgiler ilk sayfada,ilk mesajda yazıyor

teşekkürederim,ben sizi yaklaşık 1 aydır takip ediyorum..az çok biliyorum..ama sizin tecrübelerinizede çok ihtiyacım olacak...

hosgeldın canım. 3 cocuk ve sadece 7 kilo fazla,bence gayet iyi,en gec 2 aya kadar halledersin inş.:97::97:

menun gayet güzel,akşam proteinli bişeyler yesen nasıl olur? imkanın varsa balık,tavuk,veya et,yanında da biraz sebze yemegı ile

saphira cım 3 kişi bıldırım yapmamıs bu hafta.ne olacak onlar,çıkıyor mu listeden?

Vücudun da ödem olduğu zaman sudan da gidiyordur bu da güzel bir şey SAPHIRacım.

saphira cım 3 kişi bıldırım yapmamıs bu hafta.ne olacak onlar,çıkıyor mu listeden?

bilmiyorum ki tontişim.zelisce ihmal etmezdi burayı,gelir diye umuyorum.acaba hasta filan mı oldu?haberi olan var mı?ylmznrmn bir ara girip yazmıştı sanki ama bildirim gibi değildi,2-3 ad. bilgi yazıyordu sanırım.tam bildirim şeklinde yazmasını istedim ama ondan cevap gelmedi diye hatırlıyorum :44: rose1968 girdi ama bildirim yapmadı.hatta kilo veremediğim için mi beni listeye yazmadın bu hafta dedi,ben de bildirimini yapmanı akşama kadar bekledim ama sen gelmeyince yaptım listeyi ded,m.bildirimini yaz,listeye ekliyim dedim ama ondan da cevap gelmedi :44: listeden çıkmak istediklerini söylemediler yani.
masalcım senin not aldıysan geçen haftaki bildirimleri,bana yazar mısnı,rose1968 in bildirimini yazayım tabloya çünkü değişiklik olmamış

sağol canım.benim ilkim ikizdi onlardan sonra diyetle 18 kilo vermiştim...bu 7 kilo son numaradan kalan....ondanda kurtulmak istiyorum.:84:..umarım başarırım.....:97:
canım tavuk ve çoban salata yaptım,birde yoğurt düşünüyorum..ama doyarmıyım bilmiyorum....:97:.artık yavaş yavaş bir düzene koyacağım.....aslında bir 65e düştüğümü görsem,sonrası gelecek inşaallah..:96:

loxandra sanırım sen 86dan 78 e düşmüşsün tablon öyle gösteriyor bu diyetle mi verdin sende bende 86 kiloyumda:18:

evet canım bu diyetle verdım,10 temmuzda basladım,ramazanda pek yapamadım(ekmek ve tatlı yedım),bayramdan sonra sıkı bir şekilde devam ettim.

ilk kiloları vermek kolay da sonrası zor işte,bir de ben hemen hiç spor yapmıyorum,cocuklar cok yoruyor,vakit kalmıyor

spor da yapabılsem emınım cok iyi sonuclar alırım.

sen de hemen basla,olabilecek en güzel diyet bu,hem de sağlıklı,doktordan,temiz

doyarsın canım,doyana kadar ye tavugu,protein çabuk doyuruyor zaten,yanındada bol tuzsuz ayran iç.

bu hafta sonunda 65i görebilirsin,sürprizlere hazırlıklı olllllll

Tunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar .......Oglen menum :1bardak su, bır tabak fıstık(sutten daha fazla kalsıyum ıcerıyor,B vıtamını kaynagı), 2 muz(proteın ıcerıyor) )(Yemekten once aslında toktum ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)....

Eklentiler

• $pts%20ogle%20yemeg%C4%B1m.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 39

saphiracım,rose un bildirimini buldum canım,17:00 cıvarında yapmıs cuma gunu,gözden kaçmıs sanırım.tabloya ekle istersen,morali bozulmasın arkadasımızın,
sanırım kilo aldıgı ıcın buraya da girmiyor artık

bugünkü menüm
1.öğün:2 haşlanmış yumurta,avuç 1 dilim kaşar peyniri,2 tane salatalık,10 zeytin,1 fincan yeşil çay,omega 3

2.öğün:1 kase mercimek çorbası,2 kaşık taze fasulye,turp-havuç-roka salatası(bol limonlu zeytinyağlı)

spor:bugün çok hastayım o yüzden yapamadım
sıvı:1 litre bile olmadı bugün,canım su da istemiyo

kızlar omega 3 kullananlara bişey sorucam.ben haftasonundan beri sabahları 2 tane alıyorum.siz kaç tane ve günde kaç kere alıyosunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…