Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

başlangıç:73
geçen hafta:73
bu hafta:72
giden kilo:1
hedef :57
boyum:1.68
spor:yok
yüzde:1,3.....................böyle bişey oldu anlamadım ben

slm kızlar bugun diyetimin 7. günün ve cumartesi sabah 66.7 idim cuma sabah 65.0 mükemmel başarıcam bu sefer sporumu bir gün yapmadım hergün yaptım 1 saat yuruyus dans egzersiz ne olursaa

Günde 8 yumurtaya kadar yiyebilirsiniz diyor hoca.Bu saatte acıktıysan bitki çayı falan içmeni öneririm süt de içebilirsin..Tabloya 2 hafta sürekli bildirimden sonra dahil olunuyor sanıyorum..

süper ya ben günde 8 adet yiyebilirm severim yumurtayısaolasın peki lahana sarması pirinç bulgur karışık yiyebilir miyiz hep soruyom ama napim kızlar kusura bakmayın artık zayıflamam lazım

içtim bile sütü mü saolasın sende yenisin demek ki kaç kilo verdin ?

canım bildirimleri diğer akadaşların yaptığı gibi yaparsan daha kolay oluyor,bu şekilde eksikler kalıyor çünkü.2 haftanı doldurduysan listeye yazarım seni de tabiki
başlangıç:73
geçen hafta:73
bu hafta:72
giden kilo:1
hedef :57
boyum:1.68
spor:yok
yüzde:1,3.....................böyle bişey oldu anlamadım ben
bildirimini yukarıdaki sırayla,kopyala yapıştır yaparak,boşlukları doldurarak yapar mısın canım.öyle daha kolay oluyor
slm kızlar bugun diyetimin 7. günün ve cumartesi sabah 66.7 idim cuma sabah 65.0 mükemmel başarıcam bu sefer sporumu bir gün yapmadım hergün yaptım 1 saat yuruyus dans egzersiz ne olursaa

tebrikler canım 2.7 kg vermişsin

süper ya ben günde 8 adet yiyebilirm severim yumurtayısaolasın peki lahana sarması pirinç bulgur karışık yiyebilir miyiz hep soruyom ama napim kızlar kusura bakmayın artık zayıflamam lazım

Kilo verme aşamasında pirinç zaten yok da bulgurda günde 2-3 kaşığı geçmemeli diye biliyorum.8-10 sarma yenebilir diye düşünüyorum.Elbette sorabilirsin,elimizden geldiğince cevaplarız:))

Bildirim:
Rumuzrofit
Başlangıç tarihim:23.09.2011
Başlangıç:89.400
GEÇEN hafta:89.400 Bu hafta:88.800
Giden kilo: 800g
Fark:800g
Hedef:80
Boy:148
NOT:REGLöncesi vücut su tutarmışya sanırım öyle oldu yada acemiliğimden biraz az oldu ama yılmak yooook

pepeti harikasınnnnnnnnnnnnnn
çabuk sonuç almak daha bir motive ediyor insanı di mi...
bu sefer başaracaksınnnnn

esi_bir_masal ailesinin yanında olduğu için,ylmznrmn kayınpederi vefat ettiği ve dedesi hasta olduğu için bildirim yapamayabilirler bugün.
zelizce ve rose1968 kaldı sadece.onlarda bildirim yapınca yayınlarım listeyi.umarım ben çıkana kadar gelirler

Nasılsın famir?Karşılaşamıyoruz kaç zamandır..

teşekkür ederim iyiyim..
sen nasıl oldunnn..
umarım iyileşirsin en kısa zamanda..
hasta hasta çalışmak zorunda olmanın ne demek olduğunu iyi bilirim.
Allah acil şifalar versin sana..

ben sabah 8.30 akşam 17 arası hep burdayımmm
beklerimm

Ben bildirimimi yapayım SAPHIRAcım ..
Eğer işlerin yoğunsa akşam bu haftaki listeyi halledebilirim.
Ailemin yanından döndüm de ders kayıt işlerim var.

Bildirim:
Rumuz:eski_bir_masal
Başlangıç tarihim:3.09.2011
Başlangıç:64
GEÇEN hafta:61
Bu hafta:62.6
Fark:-1.6
Toplam fark : 1.4
Spor: Bu hafta hiç yok.
Hedef:55
Boy:170

Son düzenleme:

hoşgeldin tatlım.liste hazır zaten.herkes bildirim yapsın diye bekliyorum.bir de şimdi sana yollarsam bildirimleri de aynı şey olacak benim için.
1.6 kg mı almışsın canım,geçen hafta verdiğini komple aldın desene,neyse toparlarsın eminim.azimle iş.... duvarı delermiş

Ellerine sağlıkk ..
Ahh annem ahh .. Onu ye bunu ye. Önce her şeyin doğalı dedim onları yedim ama sonrasında bak hamur yaptım bak bilmem ne yaptım.
Ama kardeşinin doğum günü pastası yemezsen üzülür derken.
Hepsini pat geri aldım.
Eve gitmeyi düşünmüyorum bunun üstüne uzun süre

Kilo verme aşamasında pirinç zaten yok da bulgurda günde 2-3 kaşığı geçmemeli diye biliyorum.8-10 sarma yenebilir diye düşünüyorum.Elbette sorabilirsin,elimizden geldiğince cevaplarız:))

lahana sarmanın içinde pirinç ve bulgur varmış o zaman sizce yesemmi yemesem mi

kızlar benim bıdık uyudu.ben de leslie ye geçiyorum.sonra duş ve hazırlanma evden çıkmadan vaktim kalırsa ve bildirimler bitmiş olursa yayınlarım listeyi.olmazsa akşama kalır.öpüyorum sizleri çıtır çerezler

kızlar benim bıdık uyudu.ben de leslie ye geçiyorum.sonra duş ve hazırlanma evden çıkmadan vaktim kalırsa ve bildirimler bitmiş olursa yayınlarım listeyi.olmazsa akşama kalır.öpüyorum sizleri çıtır çerezler

lahana sarmanın içinde pirinç ve bulgur varmış o zaman sizce yesemmi yemesem mi

pirinç çabuk acıkmana neden olur...
sadece bugur olsaydı birkaç tane yiyebilirdin ama..
yeme bence...

bizim arkadaş bugünde sarma getirmiş pirinçliii
yemedim neyse ki...
yırttım bugün

o bıdığı azcık mıncırır...
sana da kolaylıklar dilerimm.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…