Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün: 2 yumurta,domates,1 kase yogurt,peynir,8 zytin,1çb ceviz
ara yok
2.öğün akşam:kıymalı sote.salata
kızlar canım pudingli bisküvili tatlı çekiyor.bugün misafir vardı hiç birini yemedim ama gözüm kaldı

bu saatten sonra yeme ama yaaaa

yazık bütün günün gidecek sütlü tarçınlı kahve iç ben çok beğendim

BU diyetle kilo alan varmı bugun 5. gunum ve ben galiba kilo alıyorum .
anlamıyorum 3 ogun yıyorum 8 den sonra bırsey yemiyorum bol su içiyorum .
ekmek un sekker yok . kuru yemişin kavrulmuşunu yiyorum sadece daha tazesini alamadım .
acıkmıyım diye azıcık yagca zengin yiorum acaba ondanmı.
tereyag falan oh mis gibi .
acil bilenlerden cevap.
1 kilo falan fazlayım tartıda

hiçbir şeyi çok fazla tüketmemek gerekiyor tabi...
spor yapıyor musunuz?

hiçbir şeyi çok fazla tüketmemek gerekiyor tabi...
spor yapıyor musunuz?

surekli yürüyen biriryim yine yuruyorum çarşyıya pazara giderken hep yürüyorum .
evde zaten iş hiç bitmiyor daha dün cam falan sildim.
toptan haraketsiz degilm yani.
anlamıyorum top gibi gobegim oldu .
anlamıyorum yokmu benim gibisi

meyveyi mi çok yıyosun yoksa

yeni spora başlandığında tartıda fazla çıkabiliyormuşsun onun için sormuştum ama öyle bir durum değil anladığım kadarıyla

yardım edin şişiyorum
bu gunkü mönüm
2 yumurta tereyaglı peynirli otlu omlet
sütlü kahve
1 avuç badem fındık ceviz saat 7
saat 10 da süt
saat 2 de zy.lı taze fasulye cacık azıcıkta kuzu kavurma ceviz badem fındık
arada biraz ceviz arkadaşım geldide onunla kıtırdattım azıcık 1 avuç kadar
akşam barbunya cacık 1 kepçe dügün çorbası

süt ürünlerı yaglı tuketılırse kılo yapar...yagsız mı acaba tuketıyosun....

menümü bildiriyorum:
KAHVALTI:
2yumurta ile sucuklu omlet
domates
salatalık
fındık
ÖĞLE YEMEĞİ:
küçük bir porsiyon pilav
AKŞAM YEMEĞİ:
mercimek çorbası
yoğurt
iyi geceleeeeeeeeeer:93::93::93:

hürremde kilo almış duruyor gibi geldi bana
fındık fıstık kaşırmış benim gibi herhalde =---;

link gönderen saphira ve gül teşekkür ederim.kızlar ben bugün fena acıktım 5 günüm ilk defa böyle oldu suyu az içiyorum bugün vücut ödem yaptı ağrılarım başladı.inşallah düzelirim.
menüm.sabah 2 yumurta peynir zeytin domates çay
öğle ıspanak 1 koca kavanoz ayran tuzsuz yanına biber
akşam 1 tabak barbunya
sonra 8 den önce tulum peyniri ve az kaşar peynir.
çayla beraber peyniri çok severim ben yedim doymak bilmeden eşimde hayretle seyretti neyseki elimden almadı.

sabah yumurtanda tereyağını ne kadar kullanıyorsun? sütlü kahvene şeker kullanıyor musun?kuru yemişin tuzlu mu?bir de tükettiğin kuru yemiş fazla geldi bana.her öğünde yemişsin,neticede onlarda yağlı,fazlası kilo yapar,ara öğün yapma.düğün çorbası unlu muydu?t.fasulyede şeker var mıydı?tabi kilo alman 1 günlük menüyle olmaz,bu diyet uygun şekilde bslenmiyorsan ve sürekli öyle yapıyorsan,kilo alabilirsin.

afiyet olsun canım ama sucuk?pilav?

canım sabah kahvaltnı arttır.doymuyorsun demekki.yumurtanı 3 yap yiyebiliyorsan.domates,salatalık,biber,ekle veya arttır.öğlen yediğin ıspanakta pirinç var mıydı?eğer varsa o acıkmana sebep olmuş olabilir.bir de sebzenin yanında protein yersen tok tutar,mesela kıymalı ıspanak veya ıspanaklı yumurtada yapabilirsin.emin ol daha fazla tok tutacaktır.bir de yemeğin yanında marulu soğanl bir salata yediğimde çok tok tutuyor.aynı şekilde sarımsaklı yoğurtla da çok tok kalıyorum.tavsiye ederim.
8 den sonra peynir olmamış.bu gece leptin çalışmayabilir

şeker 0 hiç yok meyve yok kuru yemişler evet tuzlu tereyağıda 1 tatlı kaşığı falan .
yıllardır tavaya yapışan yağsız omletlerden sonra pek guzel geliyor ne yalan söyliyim ekmek hiç yok.
anlamadım birde kabızlık sorunum var .

azıcık yaramazlık yaptım

ne haber kızlar,yazamıyorum ama iyi kötü uyuyorum diyete,10 gün oldu ağzıma ekmek sürmedim,şekerli bişey de yemedim(bir küçük lokum hariç o da meraktan özlemişmiyim diye merak ettim,hiç özlememişim),baskül 1 kilo eksik gösteriyor ama inanmıyorum,dijital değil,sağı solu belli olmuyor,hal vaziyet böyle,bir de çok halsizim,günlük işleri zor yapıyorum sporu hiç gözüm kesmiyor

kuru yemişin kavrulmuşu hem kilo yapar hem tok tutmaz.
tuzsuz ve çiğ olmalı, miktarını biraz abarttıysan bu etkilemiştir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…