Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugunku menum:
sabah:
2 kayısı yumurta
1 kk peynır
10-12 yesıl zeytın
1 domates
1 cay brd cevız
5 gunkurusu kayısı

ogle:
1 KASE mercımek corba
1/2 kase yogurt
5 gunkurusu kayısı

(kayısıyı abarttım galiba bugun)

canım az mı yıyorsun acaba,bu diyetın dınclestırmesı gerekır aslında,yedıgımız yumurta,kuruyemıs,bayagı enerji veriyor.ben dun kaçamak yaptım,bıraz tatlı falan yedım,ondan sonra enerjım dustu,uyusukluk oldu,hiçbir iş yapamadım akşama kadar.
menülerini paylasırsan daha sıhhatlı yorum yapabılırız.

bir de omega-3 zinde kalmana yardımcı olabılır.hoca da tavsiye ediyor zaten

1-2 hafta daha gecsın,diyete alısınca vucudun baslarsın spora ...

canım ogun planlaman yanlıs.ssabahtan kuvvetli baslayarak aksama dogru azalan bir menu gerekiyor.
sabah yedşklerinin yanında zeytın yemelisin 10-15 tane
kuru kayısı 4-5 tane
domates salatalık bıber yesıllık
peynırı 1 avuca tamamla.

ogun araların en az 4 saat olsun.çok acıkmadıkca ara ogun yapma.keyıf ıcın değil acıktıkca yemek ye.
famir soylemıstı galiba kavrulmus ve tuzlu kuruyemıs tok tutmuyormus.bunlara dikkat edersen ve tuzu azaltırsan kilo vermeye baslarsın sanıyorum.

kabızlık bende de vardı 2 gündür düzelmeye başladı sanıyoruım. bol su ve spor gerekiyormuş

halsizlik bende de vardı.hatta ilk 2 hafta tamamen halsizdim.sonra yavaş yavaş düzelmeye başladı.4 hafta bitmek üzere,çok şükür halsizlik bitti,kabızlıkta düzeliyor sanıyorum.bu diyetin oturması 1 ayı alıyormuş zaten

Kahvaltıda payıma dusenler :Su,omega3 takvıye, 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar fıstık,ıkı cevız,onbes tane zeytın ,domates ,bır bıber,bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum,bır kahverengı kuru kaysı,bır hurma,bır bardak ot cayı(artık normal cayı yemeklerden 1,5 saat sonra ıcıyorum demır eksıklıgıne sebep oluyurmus ),bır cay kasıgı keten tohumu.

Erkenden hazırlıyorum, uyanınca hazır bır kahvaltı gormek tatılde gıbı hıssettırıyor.

Eklentiler

• $pkahvalt%C4%B1m.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 107
aralarda acıkınca istediğin kadar süt ve ayran içebilirsin.akşam kuruyemıs yeseydın bari,biraz gunkurusu kayısı ile...:26:
okula gitmeden hemen önce saat 17.de 2 mürdüm eriği yedim

akşam okuldan gelince bayağı açtımm..
saat 8.30-9.00 arası
1 adet kelek
2 ceviz
birkaç fıstık
2 gün kurusu kayısı
1 bardakta kefir içtimm:26::26:

abarttım birazz ama karnım açtıı,biraz da yorgundumm.
keyiflenmek için yemiş olabilirimm

afiyet olsunnn...
o kadar kayısıdan bişeycik olmazzz yahuu

günaydınn arkadaşlarr sabah sabah canım sıkıldı suyu kesmişler yineee

neysee öğleden sonra gelecekmiş ben okuldayken gelir inşallah eve gelince bi de onunla uğraşmammm

arkadaşlar ben kahvaltımı 9- 9:30 da yapıyorum.

öğlen saat 2 gibi 1 bardak süt içiyorum ( öğlen yemek yiyemiyorum okuldayım çünkü)

akşam da 6:30 7 gibi akşam yemeğimi yiyorum. geç mi kalıyorum acaba akşam yemeği için kilo vermede problem olur mu ?:97::97:

Günaydıııııııınnnnnn

Bugün 7. Günüm ve ben 1 kilo vermişim

Dün tartıldığımda 500 gr eksik vardı bugün tam 1 kg

çok mutluyum

günaydın

Amaç zaten öğün sayısını 2 ye indirmek, 4-5 saat bir şey yememek ve yemek işini akşam 7-8 den önce bitirmek, sabah kahvaltın kuvvetli olduğu sürece sorun olacağını sanmıyorum.

günaydın

Amaç zaten öğün sayısını 2 ye indirmek, 4-5 saat bir şey yememek ve yemek işini akşam 7-8 den önce bitirmek, sabah kahvaltın kuvvetli olduğu sürece sorun olacağını sanmıyorum.

ne bilim kendimi kötü hissediyorumm sankii çok geç yiyiormuşum gibi geliyor akşam yemeğiniii vicdan yapıyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…