Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün:2 yumurtadan kaşarlı omlet,2 salatalık,10 zeytin,avuç içi kadar peynir,yeşil çay

2.öğün:1 kase köfteli çorba,3 kaşık nohut yemeği,4 tane mercimek köftesi,az tuzlu turşu,1 çay bardağı ayçekirdeği,1 avuç yabanmersini

spor:50 dk leslie

sıvı:2 lt su,birazdan 1 fincan daha yeşil çay,akşam sade maden suyu

ben kabız oldum ne yapsam öneriniz varmı kıtabta varmı acaba

sizinle paylaşmak ıstıyorum kabız olmadan kılo verme baslamzmıs dıyetısyenım sölemişşti:44:

acıkmak yag yakma anlamına gelırmıs :44:

kızlar bu diyette hiç ekmek yokmu ben günde 8 dilim ekmek yiyerek 2 ayda 10 kg verdim bunda dahamı cok veririm sizce bi 10 kg daha vermem gerekkkk
Ekmegı yemıyoruz(cunku ekmekte depresyonu engellıyen B vıtamınlerı olsa da vucuda zarar veren kalıtesız tuzlar da var ve ekmegın glısemık ıdexı cok yuksek Acıktırıyor)Ekmegın yerıne, fındık,fıstık ya da cevız vb yı enaz bır ınce bellı cay bardagı kadar tukEtıyoruz.Ayda dort kılo verıyorum,saglıgım duzeldı duzelıyor.

sizinle paylaşmak ıstıyorum kabız olmadan kılo verme baslamzmıs dıyetısyenım sölemişşti:44:

Bu konuda zelısce ısımlı arkadasın bır paylasımı var:"Sonunda oturdum araştırdım, kabızlığın sebebi yeterince lif ve su almamak bir de haraketsizlikmiş. O günden itibaren içtiğim suyu iki katına çıkardım, her öğünde kocaman bir kase yeşil salata ve yürüyüş. O günden sonra bir dah hiç kabızlık sorunu yaşamadım. Sizlere de naçizane tavsiyem her öğünde bolca yeşil slata yeyiniz, bol bol su içiniz ve yürüyüş yapınız. Eğer bu işe ben dur demeseydim bu gün belki de annem gibi şişe şişe calcium magnecyum içiyor olacak, bağırsaklarımı tembelleştirmiş olacaktım...
Faydalı olabildiysem ne mutlu bana. Sevgiyle kalalım."aynen katılıyorum :KK66:

1-2 gün önce eski bir masal sık giremeyeceğini hatta liste olayını başkasına devredeyim gibi birşeyler yazmıştı..
aa öyle mi?ben görmedim ya da hatırlamıyorum sanırım
kızlar ben 3 gündür leslinin 3 mil olanını yapıyorum.biraz önce hesapladım 4.8 km yürümüş oluyomuşum.nerdeyse hocamızın da tavsiye ettiği gibi 5 km ye yakın.bence zamanı olanlar evde yapabilme rahatlıyla hemen lesliye başlasınlar....
ben dün başladım canım.kk daki ilk 2 videoyu uyguluyorum.2 mile yürümüş oluyorum.30 dk sürüyor.baya güzel..
tabiki en baştan 1 veye 2 mil ile başlamak doğru.1 hafta arayla arttırabiliriz.bende ilk hafta 2 mil yapmıştım.ama ben 2 aydır koşu bandında haftada 5 gün yürüyorum zeten o yüzden alışkınım.sen doğrusunu yapmışsın.
evet canım ben de 1 haftadan sonra diğer videolara geçerim dedim.bu sıralamayla ilgili tavsiyelerini bekliyorum :KK16:
akşam okula gittiğimden akşamları yemek yeme imkanım yok..
bu nedenle erken bildirim yapıyorummm...

sabah
2 yumurta
2 kk beyaz peynir
1 çay kaşığı tereyağdan omlet
1 çay bardağı fındık-fıstık-ceviz-badem
4 siyah zaytin

öğle
1 tabak zeytin yağlı kabak yemeği
1 kase yoğurt
2 mürdüm eriği(kaçamk sayılmaz heralde dimi:KK9:)

akşama sütiçicemm:KK66:
afiyet olsun canım
famir birde yeşil kokteyl zeytını var ya,bayagı lezzetli.siyah zeytını fazla yıyemıyorsan bundan alabılırsın.
ben de siyah hiç sevmem.sürekli yeşil yiyorum.suya koyuyorum yeni aldığımda,ertesi güne kadar tuzu gidiyor.o şekilde yiyorum.sanırım aynı uygulamayı kokteyl zeytine de yapabilirm dimi?
güzel menum.
kalıkınca 1 barak lımonlu ılık su
1.öğün 1 menemen 8 zeytın avuc ıcı peynır domates
2.öğün 1 avuc cevız badem 1.5 bardak ayran
3.öğün ızgara tavuk salata bır kac pırınç tanesi
yuruyus yok
su yeterınce ıctım ama ne kadar bılmıyorum
afiyet olsun :KK16:
selam kızçeler....
napıyonuz?
öğle yemeği

2tane tavuk göğsü ızgara
bol karışık salata

aradan baya geçince maden suyu
afiyet olsun canım
kızlar merhaba.lesliyi nerden indiriyorsunuz va nasıl bana özelden atar mısınız hangi siteden ben çok uğraştım bulamıyorum
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/320949-leslie-sansone-yuru-incel-programi.html ben burdan yapıyorum,indirmiyorum
öğle yemeğimi saat 2 de yemiştim.

1 çay tabağı kadar fırında hamsi buğulama (domates ve soğan ile), karışık salata

şimdide biraz helva yedim, kötü mü yaptım, çok canım istedi ama :KK53::KK53::KK53: emziriyorum ben bişey olmaz dimi :KK69::KK69::KK69:
yemekten hemen sonra yesen daha iyi olurdu.ara öğün yok çünkü
Nasılsınız kızlar ben bu hafta pek gremedim her gün bildirim yapmakta başta motive edici gibiydi ama artık unutuyorum . diyete devam ediyorum ama burası çok zaman alıyordu o yüzden girmeyi bıraktım. cumaları girer bir sonuçlarınıza bakarım artık.kolay gelsin
bu durumda listeden çıkıyor musun?
:KK53::KK53::KK53::KK53:
1,5 saat önce 1 su bardağı süt içmiştimm...
ama şimdi açımmm,netcezzzz:97::97::97:
şimdide ayran iç :KK1:
sabah 1 yumurta yemiştim

öğlen menemen yedim doymadım sut ıctım

eve geldım 3 salatalık yedım

simdide aksam öğünümden önce 1 avuc fındık badem fıstık k üzüm yedım bende donup duruyorum mutfakta nıye acıktıysammm
kahvaltın yetersiz,öğlen yemeğinde doymadığına göre yetersiz olmuş canım.ondan acıkıyorsun.2 öğün arasında 2 kez ara öğün yapmışsın,bu şekilde leptin çalışmamıştır bence
aksam yemeğimi yiyimde mıdem durulsun bi aclıgı gecsın saat 6 da yemegımı yıycem

sabh 1 yumurta
2kk peynır
7 zeytın
1b cevız

ara süt dogal

öğlen menemen
biber
süt
1ceviz
kavun

ara 3 salatalık
sekersı zkahve

1avuc fındık fıstıkbadem

aksam mercımek corbası
yogurt
domates

spor 1 saat leslii

öğlen kavun yediğin için acıkıyorsun,şimdi belli oldu.kavun yok bu diyette.çok şekerli,glisemik indeksi çok yüksek.

kahvaltın yetersiz,öğlen yemeğinde doymadığına göre yetersiz olmuş canım.ondan acıkıyorsun.2 öğün arasında 2 kez ara öğün yapmışsın,bu şekilde leptin çalışmamıştır bence

öğlen kavun yediğin için acıkıyorsun,şimdi belli oldu.kavun yok bu diyette.çok şekerli,glisemik indeksi çok yüksek.

demkki ondanmış:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: tesekurler bı daha yemem :KK34:

iyi akşamlar arkadaşlar. ben de menü bildirimimi yapayımm...:KK34::KK34:

1. öğün : 2 yumurtadan salata, domates, kırmızı biber, ceviz- kayısı, yeşil çay

2. öğün : süt

3. öğün : 2 tavuk but fırın poşetinde soğanlıı,kırmızı biberli , biraz yoğurt, yeşil fasulye salatası, 3 incir

sıvı: 2lt

kızlar bu diyette hiç ekmek yokmu ben günde 8 dilim ekmek yiyerek 2 ayda 10 kg verdim bunda dahamı cok veririm sizce bi 10 kg daha vermem gerekkkk
ben bu diyetle ekmek yemeyerek 7 kg ya yakın verdim,5 eylülde başladım
1.öğün:2 yumurtadan kaşarlı omlet,2 salatalık,10 zeytin,avuç içi kadar peynir,yeşil çay

2.öğün:1 kase köfteli çorba,3 kaşık nohut yemeği,4 tane mercimek köftesi,az tuzlu turşu,1 çay bardağı ayçekirdeği,1 avuç yabanmersini

spor:50 dk leslie

sıvı:2 lt su,birazdan 1 fincan daha yeşil çay,akşam sade maden suyu

kabızlık maalesef bende de var.dün ve bugün düzelme yoluna girdi sanıyorum.2 gündür leslie yapıyorum onunla ilgisi var mı bilmiyorum.bir de çok su içiyorum.bitki çaylarını tavsiye etmiyorlar,tembellik yapıyormuş.yine de ben lipton form çay aldım,kiraz saplı.içinde sinameki de var
iyi akşamlar arkadaşlar. ben de menü bildirimimi yapayımm...:KK34::KK34:

1. öğün : 2 yumurtadan salata, domates, kırmızı biber, ceviz- kayısı, yeşil çay

2. öğün : süt

3. öğün : 2 tavuk but fırın poşetinde soğanlıı,kırmızı biberli , biraz yoğurt, yeşil fasulye salatası, 3 incir

sıvı: 2lt

kızlar benim menülerim nasıl bi yorum yapsanız varmı bi yanlış yaptığım yada eksiğim?lütfennnnn:KK17::KK16:

Bugünkü menüm:

kahvaltı:

2 rafadan yumurta
40 gr kadar tuzsuz lor+küçük bir parça kaşar
1 domates
10 ad. tuzu alınmış zeytin
1 çay bardağı badem-antep-fındık karışık
2 bardak şekersiz çay

öğlen:biraz geç yemek zorunda kaldım,misafirim vardı.sanırım 4.5-5 gibiydi.buyüzden akşam yemeği yemeyeceğim.çünkü hala çok tokum

kıymalı patlıcan kavurması
1 kase sarımsaklı yoğurt

öğlen yemeğim gecikince çok acıkmıştım ve koca bir tabak yedim yemekten.

su:2.4 Lt şimdilik (sarmısaklı yoğurt çok susatıyor) + 1 fincan tarçınlı yeşil çay + kiraz saplı form çay

spor:30 dk leslie yle yürüyüş

Sabah: 2yumurtalı peynirli omlet bol salatalık, 1kk peynir, 8 zaeytin ceviz biraz azdı 4 tane yiyebildim sadece
Sabah geç kalktığım için iki öğün oldu
Akşam: tost makinesinde ızgara palamut mercimek çorbası yeşillik, yoğurt
Şİmdi de çay içeceğimm tam istediğim gibi olmadı ama yarın daha iyisi inşallah
Bu arada kızlar çorba serbest mi????? ya da hangileri yasak ben bugünmercimek çorbası içtim

aa öyle mi?ben görmedim ya da hatırlamıyorum sanırım

ben dün başladım canım.kk daki ilk 2 videoyu uyguluyorum.2 mile yürümüş oluyorum.30 dk sürüyor.baya güzel..

evet canım ben de 1 haftadan sonra diğer videolara geçerim dedim.bu sıralamayla ilgili tavsiyelerini bekliyorum :KK16:

afiyet olsun canım

ben de siyah hiç sevmem.sürekli yeşil yiyorum.suya koyuyorum yeni aldığımda,ertesi güne kadar tuzu gidiyor.o şekilde yiyorum.sanırım aynı uygulamayı kokteyl zeytine de yapabilirm dimi?

afiyet olsun canım

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/320949-leslie-sansone-yuru-incel-programi.html ben burdan yapıyorum,indirmiyorum

yemekten hemen sonra yesen daha iyi olurdu.ara öğün yok çünkü

bu durumda listeden çıkıyor musun?

şimdide ayran iç :KK1:

burdaki yorumun mu cnm benim? teşekkürler....:KK16:

iyi akşamlar herkese :KK66::KK66::KK66:

bugünkü menümü yazmıştım zaten, saat 4 gibi biraz tahin helvası yedim, akşam için zeytinyağlı fasulye yaptım ama yemeyeceğim, canım istemiyor ama sütüm etkilenir diye 3 tane kuru incir, 4-5 kaşık yoğurt yedim. :KK66::KK66::KK66:

3 litre suyum bitti

lesslie ile 30 dk 2 mil yürüdüm

yarım kilo vermişim 6 gün oldu:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Bugünkü yediklerim
1.öğün:2 haşlanmış yumurta,1 peynir,1 çay bardağı fıstık,4 gün kurusu kayısı,domates
2.öğün:2 köfte,taze fasulye,yoğurt
3.öğün:Buraya kadar iyiydi ama burda koptum:)Çikolata yedim 1 parça,şeftali 1 tane,kuru üzüm,3 kuru kayısı:KK43:(
Regl olacağım bu hafta ondanmıdır antibiyotik kullanıyorum ondan mı kötüyüm bu hafta.Çok acıkıyorum ve tatlı yemek istiyorum.Normal de yemem gereken herşey çok tatsız geliyor ama:KK43:( Neyse umarım yoluna girer.Bu ara spor yapamamam da etkliyor sanıyorum.
Sıvı:2 litre su
Spor:Malesef yok.Bugün başlayayım dedim ama hala kendimi halsiz hissediyorum.

Kızlaaaaaaaaaar tatlı ihtiyacımızı nasıl gidericez hurma serbest mi yesem mi bazıları yazmış ama tam öğrenmedim yemeyeyim bir de çorbayı sormuştum çorba serbest mi kızlar lütfen cevap verin????? :KK37:

Kızlaaaaaaaaaar tatlı ihtiyacımızı nasıl gidericez hurma serbest mi yesem mi bazıları yazmış ama tam öğrenmedim yemeyeyim bir de çorbayı sormuştum çorba serbest mi kızlar lütfen cevap verin????? :KK37:

ayyyyyyyyyy benimde canım tatlı istiyor çözüm önerisi olan hemen yazsın lütfen

kitapta evde yapılmış çorbaların öğünlerde tüketilebileceği yazıyor ama hazır olanlar değil tabi

tatlı ihtiyacını kuru kayısı, incir ve mürdüm eriği çok iyi bir şekilde gideriyor, tatlı düşkünü biri olarak bunu tavsiye ederim size

X