Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

benim moralim çok bozuk sizden ayrılmak istemiyorum
hele famiri gördükten sonra

nereye gidiyorsunn hanımmm otur oturduğun yerdeee sevgimizle döveriz seni haa

ayyy günaydınn eğitime son iki günn bugün korkunç hazırlık evresindeyimm...neysee ayran detoksuna başladım hadi hayırlısı.çok özledim heppinizii pazartesiii telafi edicimm inşallah

dün akşam
kabak yemeği
yoğurt
3 lt su 2 yeşil çayy bir kayısı çayııı

sabah kahvaltı
1 yumurta sarısı
1 parça kars kaşarı
1 kase maydanoz
2 yeşil biber

öğlen akşam ayran çorbası

bravo arkadaşım ay bu ayran'ı bende yapayım diyom ....

Hemen hemen yapmalı

evet hemen yapmalıııııııııı

ARKADAŞLAR BU GÜN TAM 1 AY OLDU

Yaşasın karatay diyeti valla 1 ayda çok şey değişti hayatımda

Bu günün şerefine dar bi pantolon ve kazak giydim teeeee 5 yıl önceki gibi hissediyorum kendimi

Toplamda 3 kilo verdim 1 ayda ama ölçülerimde inanılmaz bu küçülme var

Sanki çekildim denir ya öyle işte devam inşallah hedef kiloma mayıs haziran gibi ulaşırım. 5 yıl önceki kilolara dönerim...

Bütün KARATAY HATUNLARI öpüyorum devam devam arkadaşlar...hiçbir şey motuvasyonumuzu bozmasın...

benim moralim çok bozuk sizden ayrılmak istemiyorum
hele famiri gördükten sonra
diyet gerçekten sabır işi arkadaşlarr yılmayın lütfenn,hem grubumuz birbirine çok destek oluyo bu imkanı kaçırmayın derimm..
spor yapanlarda varrr,birbirimizi gaza getirelim başaralım işte...
moral bozuklukları oluyo tabii...
hele topiktekilerin yediklerine bakıp onlardan daha az yiyip daha fazla hareket eettiğin halde daha az verdiğimiz zamnalarda oluyor..
çevrenizdekilerin moral bozucu sözleri vsss..
yılmayın devam edin lütfennnn

Yeme gız ,yıme ,annen Dovecek mı yEmEyın yaf Tatılı fılan baHane etmeyelım .

Masalcim ve gozlemecim yuruyus bandinda 40 dk yurudum
Aksam ogunumde
1 kase pirasa kavurmasi

1 kase deyogurt yedim.

Famir gerçekten mükemmel görünüyorsun:) Maşallah:) beni de çok pis gaza getirdin:) seninle aynı yoldayım:)

:13::13::13::13:

Tebrikler,keke ve meyveye hayır diyebilirdim de o mısırı görünce ben dayanamıyorum 1-2 tane de olsa tadıyorum.

Günaydın kızkardaşlar

Sabah menüm:

Kalkınca 1 bardak limonlu ılık su

2 kk yumurta (uzun bir aradan sonra 2 tane ! )
Peynir
Zeytin
Çay
Omega3 500 mg. * 2

62,1 ' e yapışıp kaldım,ne spor var ne de karataya'a tam uymak
Neyse regl haftama da girdim,bakalım bu ayda boş mu geçecek:26:

herkese günaydın bayanlar...
dünkü menüm şöle oldu..
avuç içi kadar ev yapımı pizza:26:
biraz kaşar peynir
3 zeytin
1 ceviz...

öğle
1 kk kadar peynir
1 yumurta
5-6 zeytin

akşam
elim büyüklüğünde katmer:26:
1 kase pırasa yemeğii

hiç utanmam kalmadı dimi....
off kayınvalidemin gönderdiklerini yemekle meşgulummm evdeee
buraya yazmasam daha fazlasını yerdim ama..

sabah neyseki 60.7 çıktım tartıdaaa...dünde bu menüden sonra hiç wcye çıkmadım tabiii

durmak yok yola devam cnm bak ne gusel hıssedıyo ınsan dımı

istediğin kıyafete girebilmenin mutluluğu ne pastada ne börekde var di miii...
tebriklerrrrrrrrrrr

aynı kaderi paylaşıyoruz sanırım...
ben de aynen ne tam olarak uyabiliyorum ne de spor yapabiliyorummm...
azcık silkelenmek lazımmmm..ama hep sözde kalıyor malesef

çok çok tebrikk ederim arkedeşşş

bebekler bu4 kaşık nohut bulgur mercimek iki gün için mi yoksam günlük miktar mııı allah rızası cevap verinn kulunuz kölenizz olayımmm nolurrr noluurrr

kaybedicek bişey yok, kilodan başka :) bu arada çok wc ye gitmedim, belki gitsem daha fazla verirdim. Ben 2lt suda kaldım, siz fazla için suyu.
ivet ivet cumartesi pazar yapıcimmm. Ben kesin 3 lt su içiyorum günde ılık ılık ohhh çok şükür

Günaydın cnm
İki resim arasındaki farkı görüp çok beğendik seni,ilk resme dönüş olmasını istemiyorsan kvalidenin gönderdiklerini ya komşuya dağıtıcan ya da dondurucuna atacaksın cnm

en son bu çizelgeyi tarif eden arkadaşıma çok teşikkürler en sonunda yaptım sanırım.2007 den beri üyeyim kk ya bir türlü becememiştim.sonunda benimde bir çizelgem oldu sonurda

Son düzenleme:
ben bu aralar can boğazdan çıkar isimli kitabı okuyorum.orda bir çok arlatılan karatayı destekler mahiyette.ibni sina da et ile ekmek yemenin çok yanlış olduğunu söylediğini belirtiyor kitapta.farklı olarak et ilesüt ürünleri yenilmemesi gerekiyormuş.mesala ayran.balıkla ayran içmeyi bunu herkes bilir ama et ilede içmemek gerekiyor deniliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…