Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah

2 yumurta
peynir
4 kayısı
az badem/fıstık/çeviz
6 yeşil zeytin

akşam 1 saat plates yaptım.

sanki artık gitmiiiiiiiiiiiiiiiyo yaaaa:18::18: gıcık tartı hep aynıı

internette gördüm ama bazı eklemelerde ben yaptım
orta boy bi karnıbaharı ikiye bölüp, çiçeklerinin ayırın
robotto bulgur tanesi kadar çekin
1 tatlı kaşığı zeytin yağını tavaya koyup çektiğiniz k.baharları kavurun
içine 1 diş sarımsak rendeleyin
az köri ve kimyon
üzerine yoğurt az nane harika ve doyurucu ......(ben birazda ceviz ekledim)

KARNIBAHARI bu kadar seveceğimi tahmin etmezdim... DENEYİNNNN

Tamam yarın hatırlar düzeltelim :) şimdiden hayırlı işler yarın dikkatli beslen kaçamak yok ilk günden ona göre :) iyi uykular...

kesin kararlıyım bu sefer.sabah çeyrek demet maydanoz ,kk beyaz peynir,1 b süt .bu sinerjiyle kesin olucak.kızım 8 yaşında doğumdan sonra 58 kiloydum.o 3 kiloyu problem ettim .ne haplar neler neler şimdi 65 oldum.karatayın 2 kitabınıda aldım arkadaşım onunla 15 kilo verdi.ben 10 kilo versem yeter evde spor falanda yapıcam .ya böyle olunca süper olucak

beni şaplaklayacak kimse yok muuuu???
Al al biliyon saplak sebebi oldugunu genede yiyon di mi????

sabah klasik karatay kahvaltısı akşam fırında patates :18: 3 bardak ayran içtim
NEEEE firinda patetes mi hadi giy spor ayakkabilari dogru yürüyüse yoksa bu pataes sana tartida kendini hatirlatir canim...

Mutlaka deniycem...Gerci hoca kitabinda kavurmayin,kizartmayin, yagda öldürmeyin, firin poseti kullanmayin, yagli kagit kulanmayin diye yazmis ama...Yemek yaparkende sogani yagda öldürmeden kiymayi kavurmadanda olmuyor..Hocam saygilar

Dünden beri ayran detoksu yapiyorum bu gün tarti sadece -100 gösterdi...Bu gün insallah daha fazla gider...

ya bu hafta çok yoğun başladı benim cuma günüde ailemin yanına gidiyoruz eşimle işlerimi bitirip kafam rahat gideyim diyorum o yüzden yoğunluğum arttı az girebiliyorum bu sıra annemin yanında 2-3 gün diyetten uzak anne yemeği yemek istiyorum çünkü zaten çok sık göremiyorum ailemi 2-3 gün rahat rahat diyetten uzak olmak istiyorum
bu hafta ben izinli olayım kızlar pzt günü bomba gibi dönmek ümidiyle tekrar karatayıma ve menülerime devam edeyim hepinizi seviyorum 30 ocak pazartesi görüşmek üzere sevgiyle kalınnn mutlu kalınnn

merhaba arkadaşlar uzun süredir sizi takip ediyorum.paylaşımlarınızı okuyorum.bende bu diyete sizin sayenizde karar verdim.13 ocakta başladım bu diyete ilk hafta 2,5 kilo verdim.çok sevindim.ama malesef hafta sonu hastalandım serum yedim.hiç iştahım yok bişey yiyemiyorum.ama grip oldugum için şekerli bi toz karışım ilaç varya onu içip duruyorum.kilo verişim durdu.tek kaçamağım o ilaç oda çok şekerli malum.. hatta hiç bişey yemediğim halde tartıda fazla göstermeye başladım canım çok sıkıldı..böle oluncada motivasyon düştü tabi..

[sıze=2][/sıze]bu ayran detoxunu bende deniyecem yarından sonra
bulgurları haşladın şu ayranlı şeyi nasıl hazırladın.

gunaydın arkadaslar

kahvaltım

1yumurta
2 kasık zyaglı taze fasulye kavurması:44:
az b.peynır
göbek dereotu maydanoz
yesılcay normal cay
2 omega3

ayran corbasının etkısımı yoksa form caylarındanmı bılmıyorum
bu sabah wc ıle cok ıyıydık leylakcım nerelerdesın nasıl gıdıyo
jarnaa canım maksat bırbırımıze gaz vermek yoksa ben sızler
kılo verınce kendım vermıs gıbı sevınıyorum bu yuzden en buyuk

kolay bir çorbaymış bende denicem en kısa zamanda haşlamasını seviyorum umarım bunuda severim teşekkürler.

1.öğünüm
2 adet küçük muz :)
biraz ceviz

sıvı:500 gr su (işte bu su konusunda çok zorluyorum kendimi zor içiyorum)masama küçük şişelerden koydum unutmıyım diye içip duruyom bakalım nolcak

herkese kolay gelsin

ayyy petuşla aynı kaderi paylaşoyorum bu hafta diyete tam gaz devam ama işler felaket yoğun bu haftakalbim sizinlee

dün akşam yemeğim
arkadaşıma gittim kaçamak yapmamak için saçma sapan bir öğün oldu ama sağlık olsuuunnn ayrıca masada nutella vardı ve ben ona yan gözle bile bakmadımmm dünya ahiret kardeşim olsun daha da bakmam
akşam
yumurta sarısı(2 adet)
peynir
ıspanak

sabah kahvaltım
bir tabak maydanoz
1 yumurta sarısı
yarım greyfurt
4 kayısı
1 bardak fındık
kaşar

dünkü menüm...
sabah
1/2 yumurta
6-7 adet zeytin
avuç içi kadar peynir
6-7 adet fıstık
2 badem
1/2 kuru incir
2 kuru kayısı

öğle
2 minik elma

akşam
7-8 adet yer fıstığı
7-8 adet antep fıstığı
5-6 adet zeytin
1 parça peynir
2 kase işkembe çorba:26:
avuç içi kadar tavuk

bu sabah
1 yumurta
2 kk kadar muhallebi:26:
1 ev poğaçası:26:
bir parça peynir
2 zeytin

tam karatay olmuş di mi:18:

Son düzenleme:
günaydın kızlar

bugün evdeyim
malum kız tatil,dersaneye gidiyor ,bende arada ev kaçamağı yapacağım.
sabah cnm yemek istemedi biraz çay ve peynir yedim
öğle yemeğinde karatay kahvaltımı yapacağım
annem gelecek,bari ıvır zıvır yemek zorunda kalmayayım dedim.

bu arada kilo veremiyorum.geçen hafta çok kaçamak yapmıştım,altüst oldum.
Oyüzden yarın şok diyete başlayacağım.
1 hafta biraz vücudumu şaşırtmak istiyorum.
BİLGİNİZE :)

.

[sıze=2][/sıze]bu ayran detoxunu bende deniyecem yarından sonra
bulgurları haşladın şu ayranlı şeyi nasıl hazırladın.

2 lıtre ayran
2 tane rendelenmiş salatalık,

Pişmemiş kuru halde 8'er yemek kasıgı bulgur, haslanmıs nohut, yeşil mercımek.
Nohutları önceden ıslatın, hepsini birlikte haşlayın, 2'ye bölün. Bir bölümünü
2 litre ayran ve salatığın içine karıştırın, tuz yasak. Sarımsak ve baharatlar serbest
Sabah kahvaltılarında da 1 dilim kepekli ekmek,1 yumurta, beyaz peynır domates, salatalık, yeşıllık

Ben ekmek yemedim...Tuzsuzda yiyemedigim icin az tuz koydum..

kızlar dün omega üçü nasıl kullanıyosunuz gümde kaç defa alıyorusunuz

Canim ben 900mg lik Omega 3 kapsül kulaniyorum icindede epa 300mg. 450mg lik olanlari varmis ben bulamadim buldugum en yüksek buydu.nben sabah 2 aksam 1 kapsül aliyorum.Canan hocada günde 3gr. öneriyor..Ama icindeki epa önemli ne kadar yüksek olursa o kadar iyi. Benim önceki kapsüllerim 1000mg di ama icinde epa 145 filandi...Alirken ona dikkat et..Birde benimkinin icinde 14mg vitamin E varmis.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…