Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hoşgeldin canım ilk olarak ilk sayfadaki menüyü bir güzel incele ve altındaki yazıları oku. Sonrasında her gün yediklerini buraya yaz sonrasında gelişmeleri yazarız ayrıca sana ilk hafta olaya alış. Kilo çizelgesini istersen yaparım ben başlangıç tarihin başlangıç kilon boyun ve olmak istediğin kiloyu yazman yeterli.

heyooo yaptım galiba:KK52:

Öyle oluyor gerçekten anlamıyor insan nasıl vermiş birde biz birbirimizi frenliyoruz bu açıdan çok iyi canım çizelgeni şimdimi yapalım yoksa yarınmı yatacağım seni bekliyorum?

çok teşekkürler kusura bakma mesajı daha yeni gördüm canım benim iyi geceler .şimdilik oldu bu dimi?

Benimde elbiseler eşofmanlar üzerimden düşüyor kilolar gidince birde gardolabı yenilemek gerekecek.

tatlım benımde aynı esım yenı esofman almış bana o bıle bol geldı:) sasırdım 2 beden ıncelmışım.bı 5 kılo daha gıtsın bakalım dolabımı bastan asagıya yenıleyıcem ınsallah

gunaydın kızlarr:KK3::KK3:bugun erkencıyım yıne,açlık beni uyutmadı:KK9:6 da kalktım:KK53:

dünden beri 1oo gr vermısım sadece,2 gunde verdıgım 1500 gr oldu,hatta ctesı de sayarsak 1800:KK52:

yeter bu kadar,açlıktan ölecektim artık ama iyi bir ceza vermiş oldum kendime:KK57:

karatay kahvaltıma dönünce wc ye de çıkabıldım çok şükür::KK76:

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 kase yogurt
10 evyapımı zeytın
1 kırmızı bıber
1 avuc badem+cevız
çilekli ahududulu çay:nazar:

kas oranımı arrtırmaya karar verdım,ağırlık çalımalarına başladım.
yapmak isteyen olursa burdan bakabilir
http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html?

gunaydın kızlarr:KK3::KK3:bugun erkencıyım yıne,açlık beni uyutmadı:KK9:6 da kalktım:KK53:

dünden beri 1oo gr vermısım sadece,2 gunde verdıgım 1500 gr oldu,hatta ctesı de sayarsak 1800:KK52:

yeter bu kadar,açlıktan ölecektim artık ama iyi bir ceza vermiş oldum kendime:KK57:

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 kase yogurt
10 evyapımı zeytın
1 kırmızı bıber
1 avuc badem+cevız

gunaydın tatlım nerelerdesın sen kac zamandır özledik seni ? gecmış olsun bu arada .

günaydın kızlar nasılsınız?
beni soracak olursanız hiç iyi değilim.
regliyim.karnım ağrıyo,belim ağrıyo.
üstelik reglidenmidir nedir. bu sabah tartıda +200 çıktım.
offfsssssssssss yaaaa......

günaydın bacılar nasılsınız bugun ?

tatlım benımde aynı esım yenı esofman almış bana o bıle bol geldı:) sasırdım 2 beden ıncelmışım.bı 5 kılo daha gıtsın bakalım dolabımı bastan asagıya yenıleyıcem ınsallah

günaydın şekerkız biz iyiyiz seni sormalı:KK9::KK9:

dolap yenileme harekatı için hiç kaçamak yapmıyoruz o zaman dimi?:KK34:
ne yedin bakem sabah:KK15:,salamları götürdün mü yine?:KK1:

tabıkı regl sıslıgı tatlım bende aynı durumda karda cok usuttum sanrıım.regl donemınde daha cabuk kılo verılebılıyomuş alınabılıyomuş oyuzden dıukkat etmemış sart:KK16::KK16::KK16:

gunaydın tatlım nerelerdesın sen kac zamandır özledik seni ? gecmış olsun bu arada .
evet canım minik kuş yuvaya döndü:KK1::KK1::KK1::KK1:

gunaydınnn:KK52::KK52:

reglidendir tabii ki o artı.bıtene kadar tartılma ve kaçamak yapma bakalım,güzel bir sürpriz yapacak tartın regl sonunda sana:KK8::KK8:

günaydın şekerkız biz iyiyiz seni sormalı:KK9::KK9:

dolap yenileme harekatı için hiç kaçamak yapmıyoruz o zaman dimi?:KK34:
ne yedin bakem sabah:KK15:,salamları götürdün mü yine?:KK1:

bende ıyıyım hayatım.yok bu sabah salam yok .kahvaltımı yazmadım cok az yedım cunku 2 zeytın:) kasar peynırı:) sekersız cay :) kızarsınız dıye yazmadım bışey yıyemedım regl ılk gunu boyle oluyorum ben:)

tabıkı regl sıslıgı tatlım bende aynı durumda karda cok usuttum sanrıım.regl donemınde daha cabuk kılo verılebılıyomuş alınabılıyomuş oyuzden dıukkat etmemış sart:KK16::KK16::KK16:

şöyle regli bitse,anında 2 kilo gitse filan..ne güzel olur di mi :KK1::KK1::KK1:

evet canım minik kuş yuvaya döndü:KK1::KK1::KK1::KK1:

gunaydınnn:KK52::KK52:

reglidendir tabii ki o artı.bıtene kadar tartılma ve kaçamak yapma bakalım,güzel bir sürpriz yapacak tartın regl sonunda sana:KK8::KK8:

işte o dediğin o kadar zor ki yavrum.sabah daha gözü mü açmadan kendimi tartının tepesinde buluyorum :KK1::KK1::KK1:
nasıl vazgeçicem bu huyumdan bilmem.ama kaçamak yapmayacağıma söz verebilirim :KK9:

bende ıyıyım hayatım.yok bu sabah salam yok .kahvaltımı yazmadım cok az yedım cunku 2 zeytın:) kasar peynırı:) sekersız cay :) kızarsınız dıye yazmadım bışey yıyemedım regl ılk gunu boyle oluyorum ben:)
hmm,az yemek ıyı de,sonra açlık krizi olmaz inş.:26:

şöyle regli bitse,anında 2 kilo gitse filan..ne güzel olur di mi :KK1::KK1::KK1:

işte o dediğin o kadar zor ki yavrum.sabah daha gözü mü açmadan kendimi tartının tepesinde buluyorum :KK1::KK1::KK1:
nasıl vazgeçicem bu huyumdan bilmem.ama kaçamak yapmayacağıma söz verebilirim :KK9:
regl zamanı moralin bozulmasın diye didiydim jnmmmmm:63:

hmm,az yemek ıyı de,sonra açlık krizi olmaz inş.:26:

regl zamanı moralin bozulmasın diye didiydim jnmmmmm:63:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: aslında gerçekten çok istiyorum haftada bir tartılmayı kız.ama ne yaptıysam beceremedim.gram gram takip ediyorum olayı :KK1::KK1:

yavrukuşlar ben her sabah 1 kk tahin helvası yiyorum.kan değerlerimde şekerim çok düşük çıktı.öyle hipoglisemi filan değilim.aç kalınca fenalaşmam.elim ayağım titremez.ama yinede düşük.dr. bana demesin mi şekerli tatlı bişeyler ye...
bi git dedim amca yaaaa.o dediğin mümkün değil :KK1::KK1:
bende kendimcim kendimcime en masum ve lezzeli olaraktan tahin helvasında karar kıldım.oh iyi yaptım :KK76::KK76::KK76:

sennn bana fark atacan hah hah hah nasıl gulsem bılemedım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:30 ocak ptesı tebrıklerı kabul edıcem canım unutma sakın sende tbrk etmeyı:21::21::21::21::21:

aç tavukkk kendini buğday ambarında sanırmış diye ne güzel söylemiş atalarımızzz:KK53::KK53:bu hafta + yok tartıdaa cuma günü hop hop hoplatcam seniiişehriye sultan:KK1::KK1:

iyi akşamlar herkese bugün nedense bi umutsuzluğum var kilo veremeyeceğime dair kendimi kötü hissediyorum neyse :KK31:

sabah ki menü
2 adet haşlanmış yumurta
beyaz peynir
10 tane zeytin
2 adet ceviz
2 gün kurusu

akşam 4 adet ızgara köfte
bol salata
ayran
3 lt ye yakın su
bide yemekten sonra azıcık antep fıstığı yedim :KK17:
bugün nedense karnım acıktı
bilmiyom kendimi kötü hissediyorum ondan heralde
öptüm herkesi

menülerin gayet güzel bebeğim kiloların gidince moralini bozanlardan en güzel intikamı alacaksın zatiii:KK16::KK16:ben yeni cicilerimi sen veremezsiz diyenlerin gözlerine sokup onları orta yerlerinden çatlatmadan asla bırakmam diyetimiii moral bozmak değil moral depolama dönemi buu ruhunu nadasa bırak:KK48:
günaydın bacılar nasılsınız bugun ?

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 kase yogurt
10 evyapımı zeytın
1 kırmızı bıber
1 avuc badem+cevız

bacım günaydınn şu site süper olduu yarın yapayım bakalım:KK9:

ayyyy yaaa regl olsamda +1000 olsam bebeğim regl biter + biter yaa benim gibi hasret kalsan daha mı iyi?neyse bu ka ajitasyon yeter ben geçen hafta sebepsiz +500 aldım tınmadım +200 regl yüzünden üstelikkk sevin mutlu ol şanslı hatun:KK16:

X