Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gunaydın arkadaslar

kahvaltım

1yumurta
2 kasık zyaglı taze fasulye kavurması:44:
az b.peynır
göbek dereotu maydanoz
yesılcay normal cay
2 omega3

ayran corbasının etkısımı yoksa form caylarındanmı bılmıyorum
bu sabah wc ıle cok ıyıydık leylakcım nerelerdesın nasıl gıdıyo
jarnaa canım maksat bırbırımıze gaz vermek yoksa ben sızler
kılo verınce kendım vermıs gıbı sevınıyorum bu yuzden en buyukEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

canım gayet ii gidiyo benim,senin dediğin gibi form çayları bende de etkisini gösterdi sabah:KK1:hatta dayanamadım hazır tuvalete çıkmışken tartılıvereyim dedim:26:veeeeeeee tam -1.2 kg verdiğimi görünce şok oldum:KK53:aslında tartılmasam daha iyiydi ama neyse,yarına yine tartılırım :KK9:

Günaydın kızlar kilo verene kadar günde 3 Ogün yememiz şartmi. Ben geç kalktığım icin kahvaltım 12 de ancak bitmiş oluyo. O yuzden 2 Ogün yapıyorum. Uygunmudur kiloverebilmek icin????

dünkü menüm...
sabah
1/2 yumurta
6-7 adet zeytin
avuç içi kadar peynir
6-7 adet fıstık
2 badem
1/2 kuru incir
2 kuru kayısı

öğle
2 minik elma

akşam
7-8 adet yer fıstığı
7-8 adet antep fıstığı
5-6 adet zeytin
1 parça peynir
2 kase işkembe çorba:26:
avuç içi kadar tavuk

bu sabah
1 yumurta
2 kk kadar muhallebi:26:
1 ev poğaçası:26:
bir parça peynir
2 zeytin

tam karatay olmuş di mi:18:

valla super :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Günaydın kızlar kilo verene kadar günde 3 Ogün yememiz şartmi. Ben geç kalktığım icin kahvaltım 12 de ancak bitmiş oluyo. O yuzden 2 Ogün yapıyorum. Uygunmudur kiloverebilmek icin????

canım kahvaltını geç yapıyomuşsun zaten o yüzden 2 öğün yapabilirsin,birçok arkadaş 2 öğün yapıyoruz bende dahil.

kahvaltım

1 yumurta
1 dilim pastırma
1 dilim peynir
çay
omega 3

dün 40 dk yürümüştüm.eşim koşu bandından inerse inşallah bugün de yürüycem:86:

canım gayet ii gidiyo benim,senin dediğin gibi form çayları bende de etkisini gösterdi sabah:KK1:hatta dayanamadım hazır tuvalete çıkmışken tartılıvereyim dedim:26:veeeeeeee tam -1.2 kg verdiğimi görünce şok oldum:KK53:aslında tartılmasam daha iyiydi ama neyse,yarına yine tartılırım :KK9:

neeeeee saka yapıyosun supersın canım yaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:yuruyus falan yapmısmıydın dun ben yapmadım bugun bı yarım saat yururum bantta tabı benı durtecek bır gonullu olursa:KK1:yarında 800grm versen 2 kılo ayy supermıs yaaa

neeeeee saka yapıyosun supersın canım yaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:yuruyus falan yapmısmıydın dun ben yapmadım bugun bı yarım saat yururum bantta tabı benı durtecek bır gonullu olursa:KK1:yarında 800grm versen 2 kılo ayy supermıs yaaa

sağol tatlım inşallah kalıcı olur,ne zamandır tartı aynı rakamı gösteriyodu,çok ii geldi bu.dün 40 dk yürümüştüm bugün de yürüycem.inşallah yarına da biraz gitmiş olur.hadi sende kalk yap sporunu,yarın ki tartıyı ve göreceğin eksileri düşün:KK16::KK16:

kızlar imdat

yemekhanide patates yemeği, peynirli makarna ve komp. varmışşşşşşşşşş :KK50::KK50::KK50:

bende lahmacun söyledim artık 1 taneye izin vardı demiii:18::18:

Selam kızlar aksam erken uyumustum sabah ıncelmıs olarak kalktım,uyku da ıse yarıyor :KK66:

kıslar karnım agrıyo ve iş yerındeyım ya

Ağagının altına sıcak su torbası koy canım imkanın varsa iş yerinde tek çözüm o :KK43:

kızlar imdat

yemekhanide patates yemeği, peynirli makarna ve komp. varmışşşşşşşşşş :KK50::KK50::KK50:

bende lahmacun söyledim artık 1 taneye izin vardı demiii:18::18:

Salata ayran ve lahmacun yiyebilirsin canım afiyet olsun.

Bende yeni kalktım ve bu güne kadar 1 günde 3 öğün yedim diyemem ve güzelde kilo verdim. 3 öğün sabah 8 de kalkanlar için bence bizim için değil :)

Benim canım makarna isityorrr:KK57::KK57:fırında patates yesem acaba etki eder mi?

Allahım yaaa uyanık kabus görüyorumm neyse birşey söylücem kızlar dün yatmadan kayısı çayı içtim motoru fena bozdu benden söylemesi acayip etkili bişeymiş haberiniz olsunn off yaa müdür çağırıyor:KK5:
Geliyorum taner beyyyy
öptüm siziiii:KK48:

merhabalar herkese
1.öğünüm

2 kk peynir
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz
maydonoz
2 omega3
1 küçük muz
1 portakal

nasılsınız bugün annemlere gidicem akşama kadar giremem biraz geçmişi okuyayım hepinizi kocama öpüyorum

dünkü menüm...
sabah
1/2 yumurta
6-7 adet zeytin
avuç içi kadar peynir
6-7 adet fıstık
2 badem
1/2 kuru incir
2 kuru kayısı

öğle
2 minik elma

akşam
7-8 adet yer fıstığı
7-8 adet antep fıstığı
5-6 adet zeytin
1 parça peynir
2 kase işkembe çorba:26:
avuç içi kadar tavuk

bu sabah
1 yumurta
2 kk kadar muhallebi:26:
1 ev poğaçası:26:
bir parça peynir
2 zeytin

tam karatay olmuş di mi:18:
işkembe çorbasını nerden buldun kız?:KK53: aney mi yaptı yoksa:KK5::KK5:

akşam güzel de,sabah zıbıtmışsın bebik:KK57: yeni karataycılara kötü örnek oluyorsun bak,hiç yakıştımı,çık çık çık:KK19:

bu arada bugün normalde hiç olmadığım kadar kokoşum

önce uzun zaman önce aldığım takma tırnakları taktım süper oldu
sonra bir güzel giyindim vee makyajımı yaptım yeşil çayımı da aldım ohh mis gibbiiii

Selam kızlar aksam erken uyumustum sabah ıncelmıs olarak kalktım,uyku da ıse yarıyor :KK66:
ozaman artıkın erken yatıcam cnm :nazar:
Ağagının altına sıcak su torbası koy canım imkanın varsa iş yerinde tek çözüm o :KK43:

.

:)
haklısın koyamıyorum ama sıcak su ıcıyorum:)
merhabalar herkese
1.öğünüm

2 kk peynir
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz
maydonoz
2 omega3
1 küçük muz
1 portakal

nasılsınız bugün annemlere gidicem akşama kadar giremem biraz geçmişi okuyayım hepinizi kocama öpüyorum

afiyet olsun cnm

X