Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz:leylak70
Başlangıç tarihi:4.12.2011
Başlangıç kg:71 kg
Geçen hafta:67.1 kg
Bu hafta:66.6 kg
Fark:0.5 kg
Toplam fark:4.4 kg
Beden: üst:40/alt:44
Spor:yok
Boy:165 cm
Hedef:60 kg

kızzzz halley nasıl bişeydi unuttum tadınııama yememeliydinnn sonuçta işlenmiş şeker emziren annelrin daha sağlıklı şekerler tüketmesi lazımm yanlış mıyım?

canım oruç yüzünden olmuş olabilirr ama üzülme kilolar gitsin yaz sıcağında o motivasyonla beraber tutarız orucumuzzuuu hem ekstra sevaba girmiş oluruz sıcak eziyet falan

2.75 çiçeğimm kalmışşş ideal kilomaaaaaa
sondan 3. çiçeğe ucundan konmuşummmm
bknz tickerımmm
çiçeği burnunda örtmenimmm tebrik ederimmm

canan hoca duysa çok mutlu olurdu geçmiş olsunn elmalı turtaa

Hanımlar,
hergün sizleri okuyup moral depoluyorum. İyiki varsınız.
ne güzel sen de daha fazla yaz gulataaa birlikten kuvvet doğarr sende iyi ki varsınnn

Kızlar ne güzel kilolar verilmiş maşallahh

İdealistcim ve mattikacığımı ayrıca tebrik ediyorum kızlar mezun mu oluyorsunuz ne ..
aşkk guşuuuummm günün aydın olsunn
seninde az kalmış mezuniyete ya emekli olunca boşluğa düşe rmiyiz acep :)) o zaman burdan yazıp kilo vermeye çalışanlara moral vermek daha zevkli mi olur acep :)) ayhh hayallere daldım gene totomu kaldırıp yürüsem eyi olcekkk

üzülmee canım yaa oruçtan olmuştur haftaya iner sıkma canınııı

Bu hafta yerimde saydım:-(

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: Gozleme
Başlangıç tarihi: 12.09.2011
Başlangıç kg: 68
Geçen hafta: 61
Bu hafta: 61
Fark: 0
Toplam fark: 7
Beden: 38
Spor: 3-4 gün pilates + 2 gün de yürüyüş
Boy: 1.66
Hedef: Şimdilik 60
Yüzde:%0

çok sevindim elmalı turtamdarısı bu derdi olan herkesin başınaaa bende adaçayı içerim sık sık etkisi varmıkiii?

evet adaçayı işe yarıyor ,yeni mahsül adaçayı al,östrojen dolu bende çok faydası oldu hiç aksatmadan içtim ama en büyük etkiyi karatay diyetinden gördüm.şekerli ve unlu yemeyince insülin seviyem ile insülin direncim düzeldi ve pco larım yok oldu.40mm. olmuşlardı.düzenli yürüyüşde yapıyorum.Allahım herkese şifa versin ,ona ellerini açan kullarını elleri boş göndermesin.ne sıkıntılı olduğunu ben bilirim yanii..

Rumuzrofit Başlangıç tarihi:23.9.2011
Başlangıç kg:89.600
Geçen hafta: 87.00 Bu hafta:87.400
Fark:+400
Toplam fark:2.200
Beden:46
Boy:148
Hedef:70

şekerim bugün tartının önünde gel git yaptım ama tartılamadım bir türlü cesaret edip muhtemelen o kilonun üstüne 2-3 kilo daha geldi aşk meşk derken durmadan tıkınmışım

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: saphira
Başlangıç tarihi: 05.09.2011
Başlangıç kg: 104
Geçen hafta: 86.2
Bu hafta: 86.6
Fark: - 0.4
Toplam fark: 17.4
Beden: 44-46
Boy: 1.63
Hedef: Şimdilik 76
Yüzde:%-0.46

Geçen hafta perşembe wc ye çıkmıştım en son ( Sanırım o etkiledi kilo artışı yaptı.Çok üzgünüm çünkü bu hafta ufak kaçamaklar dışında diyetimin dışına çıkmamıştım

Bu arada Masalcım iyi ki geldin,arkandan Gözleme'yi de geri getirdin.

Kızlar nezleyim ben hapşu hapşu duruyorum,içtiğim tyl...ll şekerli birşey ama içiyorum işte:2::2::2:

Ceylincim denemedim deneyenlerin yalancısıyım.
maden suyu limon ve gripin anında etki ediyor demişlerdi gribe ..
Ben de c vitamini tabletlerine yönelirim hemen ..

mutlaka goji berry yemeni tavsiye ediyorum tatlım.çok işe yarıyor inan

olsun haftaya arap atı gibi depar atarsın beebğim

aminn aminn

Rumuzrofit Başlangıç tarihi:23.9.2011
Başlangıç kg:89.600
Geçen hafta: 87.00 Bu hafta:87.400
Fark:+400
Toplam fark:2.200
Beden:46
Boy:148
Hedef:70

artı mıı rezill+400 karatayın lanetiii ben iyi biliyorumm akşamları protein ağırlıklı yee işe yarıyor bebeğim

bir doktora gitsen 1 hafta ciddi bir rakam.ama -400 fena değil kii

moralım çok bozuk kızlar kilo aldım
dün giremedim temizlik vardı
bıldırim bugün mü? ne karar verdiniz

saphira...cuma
masal...cuma
ceylin...cuma
mattika...cuma
loxandra...
gül...farketmez
idealist...farketmez
profit...pazartesi
papadiya...
ikiz81...pazartesi
şekerkız67...
gamzeed...
gözleme...
alınyazım...pazartesi
burçin79...pazartesi
handan_06...pazartesi
hayattanaz...pazartesi
zeynepfaz...
leylak70...pazartesi
yosun30...
pepeti...pazartesi
aslı72...pazartesi
pembekalp...pazartesi
tanem...farketmez
jarnanaa...farketmez
sibel80...farketmez
minyatür...farketmez

Oyunu kullanmayan kızlar hadi oylamayaaa

hee kıızz biraz küçültt zaten ülkede dana sığır kalmadı elin anguslarına kaldık eccük yerli malı var onu daa tek başına sen götürüyonn

eeee kilo verilirdee çizelge yenilenmez mi buyruuuun yeni çizelgem
onun arabası var güzel mi güzellll

aynen bacım aynen ama ben hakettim bu sonucuu almadığıma dua ediyom tartıyı öpecektim nerdeyse :)

şekerim bugün tartının önünde gel git yaptım ama tartılamadım bir türlü cesaret edip muhtemelen o kilonun üstüne 2-3 kilo daha geldi aşk meşk derken durmadan tıkınmışım
olsun aşk guşum yaaa aşk eyidir hemencecik atarsın sen o yapışan yağcıkları iki çalkala tamamdır

saphişçimmm eksi 400 gözüküyor artı olacak elleham :) yazmak acı versede yazmalısın :)) bende listeye girmek istiyomm başkanım emirlerine hazırım hemen bildirim yapıyomm

Saphıracım benim neler yaşadığımı hatırlıyorsundur kaç gün gidememiştim patlamak üzereydim 2 haftayı geçmişti ..
Sonra o kadar düzene girdi ki anlatamam sana.
Bazen günde 2 oluyor çok nadir 2 günde 1.
Form macunları tavsiye ederim ateşsizprensesin konusu var görmüşsündür belki.
Düzenli kullanmıyorum acaba bağırsak tembelliğine neden olur mu soruları vardı aklımda ama arada kullanıyorum arada kulllanmıyorum çok işe yaradıu.
Bir de sabahları aç karnına sarımsak yutup( kokmuyor yutunca) üstüne sıcağa yakın 2 bardak su içmek iyi geliyor aklında bulunsun.

süpersin, tebrik ederim. Bende pkos hastasıyım. hamile kalmaya çalşıyorum olmuyor. Ayrıca insülin dienci var yani benimde şekerli besinlerden uzak durmam gerekiyor. Glucophage 850 mg kullanıyorum. Ama şekeri henüz hayatımdan çıkaramadım. Sen ne kadar sürede kurtuldun pko dan? adetlerin düzenlimi? insülin direnci varmıydı, kilo verdin mi? desteğini bekliyorum lütfeeen :)

atacağım atacağım 2günlük detoks mükemmel bir haftayla haftaya eski kilomu görürsem çok iyi olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…