Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kendime geldim canikom..eline sağlık...ama korkarımki yakında dayak arsızı olup çıkacaz..

Kızlarrr gene güzel kaynatmışınız ceylin resme bayıldım :) kafa yok ama vücut süper hiçte fazlan kalmamış maşallahhh eccük göbekte gittimi ilik gibi olcenn yevriimmmmm

aha ben de öyle koşarak gidiyorum

İyi tatiller idealistçim,ne güzel dinlenip anneni sevdiklerini görüp te döneceksin...Ticker değişmemiş,değiştir de görelim

Minyatürcüm tebrikler sanırım ara verip te döndüğün için ilk hafta süper gitmiş
Dönüşün muhteşem oldu valla

Kızlar resmim için yorumlarınıza teşekkürler,bunları duymak iyi geldi

Bildirim birazdan geliyor...

bugünnn moralimm süperr hanımlar sevgili tartımmm cuma günü beni üzmeye dayanamamaış sabah çağırdı beni yanına gönlümü aldı kerata+500'den sadece 100 gramcık kalmış o da otobüsü kaçırmış akşam 02.00 arabasıyla gidecükkkk

akşam yemeğimmm
bir yumurta sarısı
iki avuç kars kaşarı
evde zeytinyağlı sarma ve pişi vardııı çiğneyip tükürmek ne kelime yalamadım bile vallazeytinnni beğenmedimmm yeşilliği yıka sirkeli suda beklet falan gözüm yemedi böyle saçma sapan ama acayip doyurucu bir öğün oldu.

toplamda 4 lt suuu(türkiye benim yüzümden çöl olucak yaaa)

sabah kahvaltımmm
1 greyfurt
1 yumurta sarısı
2 kayısı
canım ne kadar istiyorsa kars kaşarı
2 omega 3

benim iştahım kapandı yaaa öğle yemekleri haricinde zevk alamıyorumm ben menülerim kalitesiz olmaya başladı neyse önümüzdeki hafta düzelir herhal

ve büyükkk annnn(kendimce tabi)15.cilik benimm kimse yerime göz dikmesinnn yakarım

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: jarnanaaa(zilli cemile)
Başlangıç tarihi: 12.12.2011
Başlangıç kg: 85
Geçen hafta: 77
Bu hafta: 76,2
Fark: -0.8 kg
Toplam fark: - 8.8
Beden:44
Boy: 1.55
Hedef: 50

Bravo arkadaşım sanada maşallah bu günün şampiyonu

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: ceylin1907
Başlangıç tarihi: 14.09.2011
Başlangıç kg: 72,00
Geçen hafta: 62,50
Bu hafta: 62,10
Fark: -0.4 kg
Toplam fark: - 9,9 kg
Beden:42
Boy: 1.58
Hedef: 57
Spor : Yok
Yüzde : 0,64

Valla memnun olurum cnm..
Beni sopalıyor arkadaşlar sağolsun ama...
adet az,ne kadar çok olursanız,
Ben ancak o zaman adam olacağım galiba :)

.

anlaşıldı şiddet uyguluycaz sana,ben hemen başlıyım ozaman al bakalım
şimdi kalk su iç,bitki çayı iç.50 adım at gel.....
yoksa şiddetin dozunu arttırırım ona göre

yaaa benim yahnimde süper olabilir aslında(ısıran arkadaşların yalancısıyımmm etim yumuşakmışşş )neyse sen bilirsin

bi kaç farklı tarif var aslında aklımda ama şekeride fazla yükseltmek istemiyorum takdir edersin kiii
malum karataydayım
:

Son düzenleme:
Ben antioksidan olarak kuru erik yiyorum her gün,omega 3 kullanınca mutlaka antioksidan almalıymışız.
Yarım nar da yenilebilir sabahları..

Bu arada Masalcım iyi ki geldin,arkandan Gözleme'yi de geri getirdin.

Kızlar nezleyim ben hapşu hapşu duruyorum,içtiğim tyl...ll şekerli birşey ama içiyorum işte:2::2::2:

ayy iyi yolculuklar öğretmenimmm

akdeniz karadeniz karneleriii isterizzzzzhala o muhabbet var mı acaba merak ediyorum

sağol tatlımm. akşam 6 da yolcuyummm sonundaaaaa

bi heyecanlılıar ki sorma tatlımmm köy çocukları çok farklı. çok masumlar daha saygılılar.bakalım akdenizzz karadenizzz diye bağıracaklar mııı?

aha ben de öyle koşarak gidiyorum

İyi tatiller idealistçim,ne güzel dinlenip anneni sevdiklerini görüp te döneceksin...Ticker değişmemiş,değiştir de görelim
sağol tatlımm... çok özledim bayramda da gidememiştim.
hemen değiştiriyorum tickerımı
çoook uzun bi duraklamadan sonra,bana büyük moral oldu açıkcası

tebrikler cnm. burada olmak yarıyorrr bence. sakın gitme bir dahaa

Kızlar nezleyim ben hapşu hapşu duruyorum,içtiğim tyl...ll şekerli birşey ama içiyorum işte:2::2::2:

adaçayı ve zencefil iç tahinli kurabiyemm en iyi onlar

ayy çipil çipildir gözleri çok şanslısınçaktırmıyorum ama çok başarılıydım benn hocalarım çok severdi ama yaramaz olduğum için hayatımda alamadığım tek belge onur belgesi olduu içimde kaldıı bizim evde bir tek benim yokk

günaydın fıstıklar...

ya ben listeye bakıp çoğunluk pazartesi dediğini görünce heralde pazts bildirim yapacağız diye tartılmadım..bir güzelde yaptım kahvaltımı.oohhh..sabah nete girince baktım herkes bildirim yapıyor şok oldum kaldım..neyse artık beni bu hafta es geçin fıstıklar..zaten tartılmadığım iyide oldu gibi..çünkü eminim + lar olacaktı..bu hafta feci bir haftaydı...tekrarı olmaz inşallah..öpüyorum sizleri...

iyi yolculuklar :)

.
sağol canımm

geçmiş olsun ceylincimm.
ılık limonlu su falan da iç canım iyi geliyor.

belli zaten yaramazlığınnn
aaaa olur muu hiçç jarniicimm biz veririz sana onur belgesiiii topikcekk. eksik kalmaa cnmmmm

sağol canımm

belli zaten yaramazlığınnn
aaaa olur muu hiçç jarniicimm biz veririz sana onur belgesiiii topikcekk. eksik kalmaa cnmmmm

ayy inanmıyorummm çok mutlu oldum şimdiii zorlada olsa ilk kez bir belgem olacakkkokula zarr vermezdim ama sadece çok çenem düşüktü birde hareketliydimmkız lisesi olduğu için fazla rahattık tabi ee arpam çok gelince kişneyip duruyordumm

tahmin edebiliyorumm canım. aslında öğretmenler sever böyle öğrencileri ama belli etmezlerrr daha çok şımarmasınlar diye
şöyle bir hayal ettim deee

eski yerden alıntı olan bu, ben yazdım cuma diye burda görğnmüyo.
bir de yorumları silmiştim pazt- cuma yazsa yeter diye

2.75 çiçeğimm kalmışşş ideal kilomaaaaaa
sondan 3. çiçeğe ucundan konmuşummmm
bknz tickerımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…