Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tahmin edebiliyorumm canım. aslında öğretmenler sever böyle öğrencileri ama belli etmezlerrr daha çok şımarmasınlar diye
şöyle bir hayal ettim deee

yok çok şükür benden yaka silkem hocam hiç olmadı aksine korudular Allah razı olsunedebiyat hocalarım sayesinde matematik sınavlarına girmeden karneme dört gelebiliyordu hattabaşarılı ve saygılı olunca yaramazlığa izin veriyorsunuz çok iyi bilirim

bildirim yapmış arkadaşlar, bugün yapıyoruz heralde bu haftalık

Bildirim: 1,92 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 57
Bu hafta: 55.9
Fark: -1.1
Toplam fark: 4.7
Beden: 38-40
Spor: yürüyüş
Boy: 165
Hedef: 55

KİLO BİLDİRİM
rumuz sibel8o
başlangıç tarihi:20.01.2012 (ilk defa bugün listede olduğum için bu tarihi verdim)
kilo:67.3
boy:158
hedef:55beden:42_44
spor: yürüme bandında her gün 1 saat

Son düzenleme:
adaçayı ve zencefil iç tahinli kurabiyemm en iyi onlar
Hımm aktara gidip almam lazım o zamannn
limon da getirmedim evden ya

2.75 çiçeğimm kalmışşş ideal kilomaaaaaa
sondan 3. çiçeğe ucundan konmuşummmm
bknz tickerımmm

Canım hedefe kalan 900 gr.cık
Sanırım ilk sen açıcan Karatay çıtırları topiğini

Kızlar günaydınn geçmişi okudum geldimm herkes patır patır vermiş maşallah maşallahhhh tebrik ediyorum hepiniziii afrika zambaklarımmm

ben tartıldım aynı kiloda çıktım bunca kaçamağa ve öksüz doyuran porsiyonlarıma karşı tartıyı öpüp alnıma koyasım geldii
geçen hafta:59,5
bu hafta:59,5 fark : sıfır

Akşamları kaçamak yapmasam
porsiyonlarımın miktarını biraz azaltsam eminimm anında gidecek fazlalıklar
bu yüzden akşamları puzzle yapmaya karar verdim elim beynim oyalansın yarım bıraktığım çok güzel puzzleım vardı ona başlamayı düşünüyorum arada kitap okurum,arada örgümü örerim (genelde başlarım 3 senede biter) bu şekilde kendimi oyalamayı düşünüyorum ve sık sık sıcacık limonlı bitki çayları içicem bakalım bu şekilde ne olacak :44:

not: kızlar bu topiğe bayılıyorum ve hepinize ayrı ayrı bayılıyorum loxada gelse ne iyi olurdu kayboldu gitti ( gelirmi acep kardeşi vardı odamı yok sorup soruşturak çağırakk gelsinn loxa omleti yiyoruz ama loxa yokk boğazımdan geçmiyorr

Dün akşam:
1 kase Bulgurdan ve etten yapılmış köfteli çorba
1 porsiyon Az dana etli bamya yemeği
2 adet fırında köfte
kuru soğan,kırmızı lahana salatası
az yoğurt
spor: yok 2 gündür tembellik ediyom bugün yapıcam inşallah dün adımsayarım 4012 adım gösteriyordu günlük normal hareketlerim yani
sıvı: ohooo bolcaaa hep öyleee ben diyim 2,5 siz deyin 3 litre

bu sabah:
bir tabak yarma çorbası(nihayet bitirdim)
4 adet zeytin
1 çay bardağı ceviz
2 omega 3 kapsül

bizde sana bayılıyoz mercimek köftemloxi yokken boğazından geçmiyenler buysa loxi gelince seni düşünemiyorumm bebekim

laaa maşallah bir haftada bir büyükbaş mideye indiriyon nerdeyse

KARATAY diyeti ile kaç senelik kistlerimden kurtuldum.nasıl mı ? aylardır şekerli ve unlu şeyler yemiyorum ve doğal besleniyorum.hergün 2 fincan adaçayı ve 1 fincan Türk kahvesi içiyorum.bende bu diyet tipi çok işe yaradı.herkese tavsiye ederim.

bu arada artık bende listeye girmek istiyorum sabhira bi el atıver bacımm bayadır menülerimi yazıyorum başka ne yapmam gerekiyorsa hazırım komutanımm

çok sevindim elmalı turtamdarısı bu derdi olan herkesin başınaaa bende adaçayı içerim sık sık etkisi varmıkiii?

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: zeynepfaz
Başlangıç tarihi: 06.12.2011
Başlangıç kg: 81.7
Geçen hafta: 78.4
Bu hafta: 78.3
Fark: -0.1 kg
Toplam fark: -3.4 kg
Beden: 44-42
Spor: 1 sa yürüyüş
Boy: 168
Hedef: 58

bizde sana bayılıyoz mercimek köftemloxi yokken boğazından geçmiyenler buysa loxi gelince seni düşünemiyorumm bebekim

laaa maşallah bir haftada bir büyükbaş mideye indiriyon nerdeyse

üzüntüden yiyom annemmm :)))) ya cidden ne çok yediğimin farkına vardım hoca diyordu ki büyük porsiyonlarda insülin direncine sebep olur ve aniden yükselmesine sebebiyet verir birden beynimde ampül yandı hem kaçamak hem günde bir büyük baş olunca vücut neylesinn genede bravo benim dipçik gibi bedenimeee aynı kalmışş ama porsiyonları azaltırsam bu iştahımın önüne geçerim kaçamaklarda azalır diye umut ediyorum hadi hayırlısı bakalımm

Başlangıç tarihi:13.12.2011
Bildirim tarihi:20.01.2012
başlangıç kilo:75.2
Geçen haftaki kilo:70.5
Bu haftaki kilo:69.2
Fark:-1.3kg
toplam fark:-6 kg
boy:167cm
hedef:57

Kızlar yaşasın sabah bi tartıldım 1 kilo 300 gram gitmiş.Tabii hemen şimardım gittim halley yedim(Akşam eşim yiyordu,zorla yedirmeye çalıştı 1 kilo verirsem sabah yerim dedim)

kahvaltım
2 yumurta
5 ceviz
2 zeytin(zeytinler ne çabuk bitiiiy yaw)
beyaz peynir
1 tane çarliston biber

Bu 2.bildirim yani 2.cumam haftaya bende listedeyim a dostlar

Kızlar ne güzel kilolar verilmiş maşallahh

İdealistcim ve mattikacığımı ayrıca tebrik ediyorum kızlar mezun mu oluyorsunuz ne ..

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz:alinyazimkaderimsin
Başlangıç tarihi: 07.11.2011
Başlangıç kg: 141.900
Geçen hafta: 124.700
Bu hafta: 124.700
Fark: 0000
Toplam fark: 17.200 kg
Beden:xxl
Boy: 1.78
Hedef: 99

arkadaslar diyete basladigimdan beri bu hafta ilk kez kilo veremedim cok uzgunum bu hafta oruc tuttum o etkilemis olabilir az sivi tuketimi felan iste.en iyisi ben biraz daha kilo veriyim ondan sonra tutarim borclarimi.

oyumu kullandim ama yine yaziyim pazartesi olsa daha iyi olur hafta sonu kacamaklari olmasin diye

hmm benim geçen haftaki performansa benziyiii ama ben +400 alıp -500 verdiydimmm bu performansımda bana şerefli bir 15.lik getirmiştiama seni daha alt sıralarda görmekmiz lazımmm 15.lik benim benim kalmalı

hee kıızz biraz küçültt zaten ülkede dana sığır kalmadı elin anguslarına kaldık eccük yerli malı var onu daa tek başına sen götürüyonn

Benim adaçayıyla pek aram yok ama beslenme biçimimiz insülin direncini kırdığı için pko'nun etkileri azaldı gibi hissediyorum..
kistleriniz kalmamış mı?dr.da görüp te eminsiniz di mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…