Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Loxiii geri dön geri dön ne olur geri dönnn .
Larkı söylüyorum bak bu karga sesimle senin için ..
bende devema edem cırtlak sesimleee
uzanıp tutuver elimizi loxiii ne olur geri dönnnnnnnnn
ben yenilerdenim emme ilk seni gördüydü gözümm loxaaa şimcik bakıyom bakıyom civcivin anasını aradığı gibi göremeyom seniii geri gel sar biziii

eeee neye karar verdiniz şimdi ben anlamadım
zaten hoş ben bu gün çok moralim bozuk bildirimde karaszısızım
sanırım pzt olcekk tanemm moral bozmak yok karataycıı morali bozulsa bile yoluna devam eder silkelenir normale dönerrr

merhabalar bu arada neler oldu ben daha yeni bakabiliyorum ben tartılmadım sabah karışıklık mı oldu ne...

neyse 1.öğünüm

10 zeytin
3 kk peynir
1 kase kıymalı soğanlı yemek
1 çay bardağı ceviz
2 omega 3
yarım greyfurt
1 küçük muz

Loxiii geri dön geri dön ne olur geri dönnn .
Larkı söylüyorum bak bu karga sesimle senin için ..

Loxiiii,

ben de eşlik edersem topiği kapatır KK)) nolur gel artık ben de artıdayım, yıkılmadım desem yalan ama kalktım ayaktayım sayenizde....

İyi ki varsınız canlar, hepinizi çok seviyorum

Kahvaltım:

2 yumurta-tavada-
biraz peynir

birazdan da ayran içmeye başlıciim, detoks olayı) Ama hiç aç değilim nolcek???

Bu sabahki kahvaltım (9:30)
3 ceviz
1 dilim tam yağlı peynir
8-9 tane zeytin
2 bardak çay
Okuldaydim öğretmenler odasında yumurta giyemedim çok kokuyo çünkü
1saat sonrada öğle yemeğimi yerim ama ne yiyeceğimi bilmiyorum daha belki dünden kalan mercimek yemeği ve salata
Yada sabah yemediğim 2 yumurtamı

şekerkızım sağol cnm.

Ben Famire de msj atayım bakayım o bilir ablasının durumunu

Loxiiii,

ben de eşlik edersem topiği kapatır KK)) nolur gel artık ben de artıdayım, yıkılmadım desem yalan ama kalktım ayaktayım sayenizde....

Loxicim benim yokluğuma dayanamayıp terk etti kesin buraları ama bak geldim ben ..

handannn hoşgeldin looo ya karışıklık yokta şu güne tam kararverilemedi saphişte megul sanırım fazla giremedi bugün çözülür bu gün olayı menünde harikaymış afiyet olsun aybalammm

Loxiiii,

bende seviyom herkesi ve seniii can cann

evet evet yalnış duymadınız
tencereye 1 kaşık un ve zeytinyağını koyup kokusu çıkana kadar döndürün
üzerine 2 avuç içi kadar brokoli ve suyunu koyup kaynatın brokoliler yumuşayınca blendırdan
geçirin içine yarım bardak süt ilave edin ben bu çorbaya havuç patates katıp yapardım geçen gün sadece brokoli ile yaptım sonuçlarına şaşaırdım 2kerewc
deneyin bence

şekerkızım sağol cnm.

Ben Famire de msj atayım bakayım o bilir ablasının durumunu

Famirin ablası mı loxiiii ?

gamze uzun zamandır yok canım ya

tanem moralin kilo ile ilgili mi yoksa başka birşey mi kilo ile ilgiliyse bozma canım moralini

Öyleymiş leylakcım ya fire vermişiz ben yokken ..
Umarım dönüşleri benim gibi olmaz da ..

kahvaltımı da yazayım
2 yumurtadan kaşarlı omlet
8 zeytin (ev zeytinim az kaldı bakalım napcam)
peynir
1çay bardağı ceviz
2 gün kurusu
1/2 nar
2tane omega 3

Listeyi yapmaya basladim ben...Ama kendimde Pazartesi tartilacam...Neyse bildirim yapan arkadaslari yapayim ben liste...Digerlerinide Pazartesi eklerim.Öpüldünüz...

bende gidem yemeğimi yiyem artık menümüde tekrar yazıcam hoşuma gidiyo :) saphira gelirse deyiverin bende listeye girmek istiyommm haberi olsunnn eski masal evet famir ile loxa gardaşmışşş emme ikiside yohhh

kuğular kadar zarif yiyeceğim tane tane ve yavaş yavaşşş

6 adet ızgara köfte
yeşil salata
1 kase ev yoğurdu

İdealistcim ailen seni ilk defa mı görecek kilo vermiş halinle?????

gözlemecim hedef kilona gelmişsin ne güzl tebrikler
bende sıkı gelen bir pantolonuma girebildim dün çok mutlu oldum sen kilomu verdin sözlerini duyuyorum bu işin en keyifli tarafı da bu herhalde
yılmak yok yola devam bazen çok bazen az bazende hiç veremesekte oluyor ya oluyor

benimde ilk başladığım hafta birde regl dönemimdi tam bir hafta baş ağrısı çekmiştim
burcin
bende şaşırdım pazartesimi cuma mı tartılacağız diye baktım tartılanlar var bende tartıdım yazdım valla
bu hafta karışıklık oldu galiba

masalcım ben detoksa bugün başladım...........:13:

Ben de ben de ikizcim.
Gözleme de başlamış.
Pazar günü tartılın olur mu bakalım ne olmuş ?
Ben de vermiş gibi hissedersem pazar tartılırım belki yenerim tartı korkumu

Aaa nasıl şaşırdımmm ..

30 dakika egzersiz-30 dakika yürüyüş............

Müthişsinn ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…