Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal... cuma
3.ceylin1907...cuma
4.mattika... cuma
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende pazartesi
9.papadiya...
10. ikiz81....pazartesi
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...PAZARTESI
15.burçin79...Pazartesi
16.handan_06...PAZARTESİ
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...pazartesi
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez

bende listede olup yarısmak istiyorum ne yapmalıyım

Saphıra arkadaşımıza özelden mesaj atarsan seni liste adaylarına yazar.
2 hafta düzenli menü paylaşımı ve bildirim yapınca da lsiteye giriyorsun.

Onu yaparsan çözülür problem.

evet anladım ama toplam 100 mesajım olmalıymıs benim 33 mesajım var epeydir formdaydım ama fazla mesaj atmıyordum saphıra arkadasımız editör demi

Son düzenleme:
ya ben bugün abarttım galiba fındık olayını birazcık fazla yedim. regl oldum ondan galiba bide bugün cok düzensiz oldu sabah işe gec kalınca sabah kahvaltımı yapamadım zaten hiç acıkmamıştım (bana bişiy oldu hiç acıkmıyorum ben ) sabah ceviz yedim sonra iş temposundan baktım öğlen olmuş öğlen ezogelin corbası ve tavuk yedim göğüs olarak akşamda mercimek corbası ve yogurt yedim aralarda gene kuru kayısı ve dediğim gb fındık yedim bol bol su içtim
bugün kötü bi gün oldu sanırım ama bi bişiy dicem bi bişiy sormam lasım

1.sorum sevindirici ama bugün ilk defa basım ağrımadı diyete basladıgımdan beri biraz başım ağrıyordu aksama dogru bünyem mi alıştı sizce ?

2.sorum söylemesi ayıptır ben kabız oldum ne yapmam gerekir n0rmal midir ?:26:

kızlar merhaba şu bizim tartı günü ne oldu şimdi yarın tartılıyormuyuz?

akşamki menüm

5 ızgara köfte
buğdaylı narlı salata
soğan
ızgara kırmızı biber
1 günkurusu

kızlar merhaba şu bizim tartı günü ne oldu şimdi yarın tartılıyormuyuz?

akşamki menüm

5 ızgara köfte
buğdaylı narlı salata
soğan
ızgara kırmızı biber
1 günkurusu

Valla arkadasim ben tartilmiyorum. Ben Pazartesileri tartilacam...Simdiye kadar cogunlukta Pazartesi yazmis...Listeyi ben yapiyorum ille yap derlerse yaparim. Yoksa pazartesi alicam bildirimleri...

teşekkürler canım deneyelim biz de

canım hoşgeldin özledik seni bu arada geçmiş olsun umarım iyisindir şuan
Valla arkadasim ben tartilmiyorum. Ben Pazartesileri tartilacam...Simdiye kadar cogunlukta Pazartesi yazmis...Listeyi ben yapiyorum ille yap derlerse yaparim. Yoksa pazartesi alicam bildirimleri...

ben sabah tartılayım o zaman duruma göre bildirim olur veya olmaz teşekkürler.saphira bu işe el atsaydı bu akşam iyi olurdu belirsizliği sevmem hiç.

Ben her girdigimde insanlarin gozune gozune soktum resmen listeyi cok sefer yazdim ama arkadaslar bir turlu karar veremedi bende pazartesi yaparim bildirimi canim 2 gunluk ayran diyetinden sonra pazartesi moralim guzel girerim insallah listeye :) yarin yokum liste yapiliyorsada artik bensiz olur.

ben sabah tartılayım o zaman duruma göre bildirim olur veya olmaz teşekkürler.saphira bu işe el atsaydı bu akşam iyi olurdu belirsizliği sevmem hiç.

Iki haftada bir sozemedik su sorunu pazartesimi cumami bu kadar basit birseyde bile takildik kaldik. Yarin yokum herkes karar versin ona gore pazartesi ekler beni Burcin listeye gaza geldim cuma cumartesi kacamaksiz ve ayran diyetli olacak :)

sabah : peynir-7 zeytin-maydanoz-5 ceviz-2 günkurusu-1 avuç goji beri

öğle:fırın karnıbahar-1 parça tavuk pirzola-keten tohumlu yoğurt

akşam:fırın karnıbahar-3 tane köfte-salata

saat 23 gibi 1 bardak süt

bolca yeşil çay ve su

hani benim alkışım

iyi geceler çıtırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…