Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aaa evet cnm olabılır bende kahve telvesı lımon yapardım ıshal oldugumda bırak bakalım ne olucak.bu akşam baslıycam spora bakallım

kızlarr bu ara sporu iyice savsakladımmm
bu akşamdan itibaren düzenli yapmaya çalışacağımm inşallah.

buraya yazınca kendimi sorumlu hissedip yapıyorumm da kızlarrrr

haydi kızlar bende varım ne güzel yapıyordum geçen hafta hasta olunca bıraktım
şimdi kondisyon bisikletinin tozunu silerken kendime sinirlendim
akşam neler yaptığımızı yazıyoruz tammı

aaa evet cnm olabılır bende kahve telvesı lımon yapardım ıshal oldugumda bırak bakalım ne olucak.bu akşam baslıycam spora bakallım

kızlarr bu ara sporu iyice savsakladımmm
bu akşamdan itibaren düzenli yapmaya çalışacağımm inşallah.

buraya yazınca kendimi sorumlu hissedip yapıyorumm da kızlarrrr

idealistcim işe yaradı sağol

braaaavvooo

sekerkız ıdealıst leylak burcın hadee hep bırlıkte hobaaa

Pepeti gizzzzzzz olimpiyatlarami hazirlaniyon...Masallah masallahhh hirs dedigin böyle bir sey olsa gerek. Bende simdi ev isi yapiyorum güzeller, sonrasi 3mil Lessli beni bekler. Öpüldümnüz...
yok ay ne olımpıyatı su 6 kıloyu bı versem yeter

kızlar hadı bugunden ıtıbaren baslayın bak ben ımza bölumune motıvasyon olsun dıye ekledım bugunde yapcam ınsallah evde eşim ve kızımda alıstılar artık bana ses etmıyorlar hatta mesela bısıkletı cevırıyorum 100 kez yatarken kızım durunca aglıyo hadı anne aferım dıyecktımm ben dıyoo eşimde dıyokı böle bır koçun varsa tamamdır bu iş dıyo

kızlarr alakasızz olacak ama fırında ekmeksiz, unsuz köfte tarifi verebilir misiniz?
netten baktım ama hepsinde un , patates ya da ekmek içi varr

Hemen vereyim canim sana guzel bir tarif :) Kiyma tuz sogan karabiber yogur istersen aci biber salcasi ekle istersen ekleme sise diz adana olsun. ince uzun rulo rulo yap tire kofte olsun(bunu domates sarimsak pisir pistikten sonra uzerine pisen kofteleri de koy bir iki dk tut ve servis et) Istersen de kofte olarak yap cokguzel oluyorlar kofteciler kofteye ekmek koymazlar yada turevini ekmek kofteyi bozar aslinda.

Masalllahhhhh sana ne cok sey yapiyorsun kuzu mekik makinasinda soyle bir sorun var sen kollara agirlik verip zorluyorsun yani kendiliginden kolayca olmuyor onlarla aleti one cekiyorsun sorun aslinda bir alet var onu bulsam resmini koyacagim ama bulamadim bir turlu onu alalim hem ucuz hemde baya ise yariyor gibi.

Oyumu verdim kizlar 13 kisi evet demis 1 kisi hayir

Kahvalti sacma salak oldu biraz cay ve iki kucuk tuzlu kurabiye

Sekersiz kahve

3 km yurudum ama :)

Kızlar ya daha öncede yazmıştım.İçinizde kullanan-kullanmış memnun kalmış-memnun kalmamış tüm arkadaşlarda bu inceltici ürünlerle ilgili tecrübe aktarımı rica ediyorum.çünkü bacaklarm öyle kalınlaşmış ki kullansam mı diye ciddi ciddi düşünüyorum.

sabah
2 yumurtalı
1 aik beyaz peynir
15 zeytinli
1 çb ceviz
2 gün kurusu
2 incir
1 koşu bandında tempolu yürüyüş

ise yarıycanı düşünmüyorum işe yarasa sıbel can alır alır sürer ıncelırdı canım bence bosver spora tamgaz devamm

ise yarıycanı düşünmüyorum işe yarasa sıbel can alır alır sürer ıncelırdı canım bence bosver spora tamgaz devamm

slm arkadaslar..
o tarz kremlerin işe yaracagını hiç düşünmüyorum bacak degilde gögüs için arkadasım kullandı cıddi de paralar döktü kremlere ama
hiç fayda etmedi. arkadaslar ben kondisyon bisikletini 20 dk 10 normal hız 10 yüksek hızda ceviriyorum dogrumu yapıyorum ??

Merhaba
Bu tür ürünler hakkında bırakın fikir vermeyi bu sitede farkındaysanız bu konular üzerine konu dahi açılmamaktadır. X ünlü kullandı 2 beden inceldi yalanlarına lütfen inanmayın ! X trilyonu bana versinler ben 2 beden değil 10 beden incelirim. Diyetinizi yapın mutlaka ama mutlaka diyete spor desteği verin hepsi bu kadar. Bu ürünler hakkında konu açanlar ciddi ceza almaktadır.

Bilginize

teşekkür ederim arkadaşlar.....

iyi günler kullanmış oldugunuz yemek listeleri bir sitede mi yazıyor yoksa canan hocanın kitabında mı sayfalar cok oldugu için okuyamadım kusura bakmayın

iyi günler kullanmış oldugunuz yemek listeleri bir sitede mi yazıyor yoksa canan hocanın kitabında mı sayfalar cok oldugu için okuyamadım kusura bakmayın

canan hocanın kıtabında da var ama bızler kendımız uydurmasyon canım ya

yasaklardan uzak duruyoruz okadar
şekr meyve sekerıde dahıl-hamurişleri-meyve suları yasak dogal olan dıgerlerı serbest kısaca

her öğünde doyacak kadar yıyorsun dolayısıyla mesela fasulye yemgın varsa doymak ıcın yogurt salata ve yemek seklınde oluyor ekmek yok doyuncaya kadar yıyorsun :112:

kızlar bu çizelgeyi yapıyorum kopyalayıp yapıstırıyorum formata uygun deyil diyor :44:
var mı baba bi el uzatacak gönüllü

haydi kızlar bende varım ne güzel yapıyordum geçen hafta hasta olunca bıraktım
şimdi kondisyon bisikletinin tozunu silerken kendime sinirlendim
akşam neler yaptığımızı yazıyoruz tammı

tamam tatlım yazıyoruz ben akşam eve 8 bucuk gıbı gırerım yatmadan yaptıklarımı bbıguzel yazarım bu arada beden olcumu almayı dusunuyorum bakalım sıkılasmöa olucakmı

hadı bakalım durmak yok hop hop hop

öncelikle cevabın için çok teşekür ederim
yaklaşık 1 saattir söyle bi okumaya çalıştım sayfaları gücüm yettiğince
anladım ki aslında bu bi diyet değil yani söyle yicen su kadar gr alcan gb bişiy yok bence cok güzel ve zengin menüleri var
ben ekmek yemem zaten bu kadar kilo almam mın tek nedeni hareketsizlik abur cubur sabahtan akşama kadar bişiy yemeyip akşam yüklenmeler vs 12 saat hiç kalkmadan çalışan biriyim
benım tek derdim siyah çayı ve kahveyi çok seviyorum bunlar yok sanırım ama ben bunlarsız dayanamam yasakmı acaba tabi sekersiz içiyorum bunları
suyu cok severim ve bolca içerim
birde ara öğün sorunum var yani öğle yemekelrinde ne yiyebirim yada yemesem miki bilemedim cevizle falan geçiştirsem olur mu ?

kzlar ben yarın rejıme baslıcam da dukana mı baslasam yoksa buna mı karar v eremedım goruslerınızı yazabılır mısınız

yaklasık bı 14 kılo fazlam var :)

kzlar ben yarın rejıme baslıcam da dukana mı baslasam yoksa buna mı karar v eremedım goruslerınızı yazabılır mısınız

yaklasık bı 14 kılo fazlam var :)

tatlım kesınlıkle karataya gel derım bızımkısı dıyet deıl yasam felsefesi.emın ol cok yararını goruceksın sınırlama yok bıkac sey dısında. gerısı zaten cok kolay topıktekı arkadaslarımda cok motıve edıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…