Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yanlız ben kısa yoldan hızlıca kılo vermek ıstıorum bıde cok ac kalıp mutsuzda olmak ıstemıorum yahu ben cok sey mı ıstıorum :2:

ıkıncı ogun

1 uskumru
bol salata
5 fındık
yarım kase mercımek corba

2 saat dısarda yuruyus

merhabalar ankarada lapa lapa kar yağıyor şimdide arkadaşın doğum gününe gidicez umarım kaçamaksız atlatırız.

2.öğünüm

fırında levrek
roka
1 kk tahin helvası
biraz antep fıstığı

yanlız ben kısa yoldan hızlıca kılo vermek ıstıorum bıde cok ac kalıp mutsuzda olmak ıstemıorum yahu ben cok sey mı ıstıorum :2:

iste tam yerındesın tatlım ay 4 bılemedın 6 kılo verebılırsın bunları uygulayıp sporda yaparsan cogu arkadasım bu sekılde.bend esenın gıbı bıran once gıtse keske dıye yola cıktım ama ne kadar hızlı verırsen o hızda gerı alırsın .burda ac kalmadan zayıflıyosun

Siyah cay serbest turk kahvesıde serbest tabı sekersız oda .

Bi cok arkads 2 öğün beslenıyor ilk zamn 3 öğün sonrasında sende 2 öğün yapabılırsın sabah zaten 2 yumurta sart cevız sart kahvaltılar asagı yukarı aynı. Sıkı kahvaltıdan sonra zten pek acıkmıyorsun . Canan karatayın 2 kıtabı var ıkısınıde oku hersey var orda
öncelikle cevabın için çok teşekür ederim
yaklaşık 1 saattir söyle bi okumaya çalıştım sayfaları :KK17: Gücüm yettiğince
anladım ki aslında bu bi diyet değil yani söyle yicen su kadar gr alcan gb bişiy yok bence cok güzel ve zengin menüleri var
ben ekmek yemem zaten bu kadar kilo almam mın tek nedeni hareketsizlik abur cubur sabahtan akşama kadar bişiy yemeyip akşam yüklenmeler vs 12 saat hiç kalkmadan çalışan biriyim
benım tek derdim siyah çayı ve kahveyi çok seviyorum bunlar yok sanırım ama ben bunlarsız dayanamam yasakmı acaba tabi sekersiz içiyorum bunları
suyu cok severim ve bolca içerim
birde ara öğün sorunum var yani öğle yemekelrinde ne yiyebirim yada yemesem miki bilemedim cevizle falan geçiştirsem olur mu ?

slm kızlar iki gündür sizden ayrı kaldım cezasını da çekiyorum dün misafirim vardı.Cuma akşamı başladım hazırlıklara dün ile bugün neler yediğimibii söylesem var ya tekme tokat girişirsiniz bana valla...
Anlaşılan artık pazartesi tartılıyormuşuz.Hafta içi gündüzleri iyi dayanabiliyorum ama akşam eşim gelince bozuluyo bi de hafta sonu o evde olduğu için...Gerçi kendisi 1.86 boyunda 68 kilo ama ne yedirdiysem şişmanlamıyor adam onun yerine de ben alıyorum.

greyfurt furyasına ben de katıldım :KK1:

devasa bir greyfurdun ceyregi
domatesli kasarlı 6 ufak köfte
karnabahar tursusu
yarım kase yogurt
18-20 taze badem

Sanki pek uygun bi menü olmadı gibi hissediyorum cok doymadım gibi oldu ama sizce nasıl kızlar bnm goremedıgım bir eksik ya da fazlalık mı var???

bugunku menüm:

yarım greyfurt
2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
10 zeytın
3 kuru erik bıraz siyah çekirdekli üzüm kurusu
1 cay brd ceviz
elmalı tarçinli çay:nazar:

ara: en az 10-15 kuru erik:KK57:
1 avuc badem

kilo verememek çok canımı sıkıyor düsşündükçe,sırf çıkolata yememek için erik yedim patlayana kadar.en azından acıktırmadı:KK50:

akşam:1 tbk kıymalı karnıbahar
havuc ve turp salatası
ayran

spor<. yok
sıvı: çok az

bırazdan komşumun gününe gidecegım,birsey yemeyı dusunmuyorum ama umarım ısrarlarla yoldan çıkmam:18:

Sabah:
2 yumurta
1 avuçiçi peynir
1 kase yoğurt, 2 zeytin
1 çk susam ezmesi

Ara:1 küçük muz

Akşam:
1 kase ezogelin
2 baget, 1 yk patates, 1 yk pirinç pilavı
Salata, yoğurt
1 kk tahin helvası
3-4 kuru üzüm

spor: yok
su henüz 1 lt

balıktan sonra helva yemıyorum kılo veremem dıye ama su an canım acayıp tatlı ıstedı dolapta dunkı mısafırlerden kalan ekler pasta burcaklı pudınglı pasta sekerpare var ama yemedım:KK43:((yarı sut yarı su karısımıyla az nescafe karısımıyla nescafe yaptım ıcıyorum...loxı aksamdanmı gün yapıyonuz gün adı ustunde gündüz olur bacım:KK1::KK1::KK1::KK1:

haydi kızlar bende varım ne güzel yapıyordum geçen hafta hasta olunca bıraktım
şimdi kondisyon bisikletinin tozunu silerken kendime sinirlendim
akşam neler yaptığımızı yazıyoruz tammı

hadi o zaman bugünden itibaren başlayalımm cnm:KK8::KK8::KK8:

sekerkız ıdealıst leylak burcın hadee hep bırlıkte hobaaa:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

yok ay ne olımpıyatı su 6 kıloyu bı versem yeter :KK1:

kızlar hadı bugunden ıtıbaren baslayın bak ben ımza bölumune motıvasyon olsun dıye ekledım bugunde yapcam ınsallah evde eşim ve kızımda alıstılar artık bana ses etmıyorlar hatta mesela bısıkletı cevırıyorum 100 kez yatarken kızım durunca aglıyo hadı anne aferım dıyecktımm ben dıyoo eşimde dıyokı böle bır koçun varsa tamamdır bu iş dıyo:KK9::KK9:

oohhh senin koçun çok tatlıymışş kaçışın da olmazzz.
misafirim vardı bugün. yoruldum baya. bulaşıkları yıkayayımm yapayımm ben de 2 mil .:KK8::KK8:

Hemen vereyim canim sana guzel bir tarif :) Kiyma tuz sogan karabiber yogur istersen aci biber salcasi ekle istersen ekleme sise diz adana olsun. ince uzun rulo rulo yap tire kofte olsun(bunu domates sarimsak pisir pistikten sonra uzerine pisen kofteleri de koy bir iki dk tut ve servis et) Istersen de kofte olarak yap cokguzel oluyorlar kofteciler kofteye ekmek koymazlar yada turevini ekmek kofteyi bozar aslinda.

Masalllahhhhh sana ne cok sey yapiyorsun kuzu mekik makinasinda soyle bir sorun var sen kollara agirlik verip zorluyorsun yani kendiliginden kolayca olmuyor onlarla aleti one cekiyorsun sorun aslinda bir alet var onu bulsam resmini koyacagim ama bulamadim bir turlu onu alalim hem ucuz hemde baya ise yariyor gibi.

Oyumu verdim kizlar 13 kisi evet :KK76: demis 1 kisi hayir :KK47:

Kahvalti sacma salak oldu biraz cay ve iki kucuk tuzlu kurabiye

Sekersiz kahve

3 km yurudum ama :)

tarifin için sağol cnm aynı senin dediğin gibi içi hazırlayıp borcama döşedim attım fırınaa. üzerine de yeşil biber koydum. güzel olduuu.

hadı bakalım durmak yok hop hop hop:KK52::KK52:
hadi şekerimmm erisinn yağlarrr:KK9::KK9::KK8::KK8:

iyi akşamlar canlarrr
menümü toptan yazıppp bulaşık yıkamaya gitcemmmm:KK55::KK55::KK55:

1. öğün

2 yumurtadan bol baharatlı menemen
peynir
zeytin
maydonoz
1 kırmızı biber közlenmiş
yeşil çay

2. öğün

nohutlu çorba
fırında köfte tarzı kıyma tava:KK1::KK1::KK1:
salata
1.5 bardak ayran

ıdealıstcım hafta ıcı bücürler hafta sonu arkadasların hıc rahat bırakmıyolar senı yaw:KK9::KK9:

afiyet olsun kıslar.loxcim greyfurtu nasıl tuketıyosun ve ne kadar tukeıyorsunuz.o aralar gırememıştım anlamadımda:KK31:
canım hoca yuruyus yapmak kaydıyla ızın verdı greyfurta.bır arkadas kilo vermeye yardımcı oldugunu deneyımlemıs,biz de pesınden gısıyos bakalım.:KK31:sabah kahvaltısıyla beraber yarım greyfurt yiyorum ben.

tesekkurleerr :KK1: loxandraya ve sana da afiyetler :KK1:
yeni gördüm canım,teşekkürler:KK16:

Tereyagda 1 yumurta ve oğlanın yumurtasının beyazı
8 adet ceviz ( bir çay bardağını doldurmadı bile) eskiden olsa bu kadar ceviz yenirmiş hiç diyette derdim ve yemezdim.
Avuç ici kadar yağlı beyaz peynir.
10 iri yeşil zeytin
Bol karışık yeşillik (keten tohumlu)
Yarım bardak süt.
Açık çay.

Bir sorum var kızlar.
Hocanın kasar peyniri hakkındaki düşüncelerini bilen var mı? Kars'tan çok güzel kasar peyniri geldi, acaba yiyebilirmiyim bilmiyorum.
tabii ki,kars kaşarı en sağlıklısıymış zaten onların içinde,yiyin gari:KK56::KK1:

afiyet olsun cnm baklaım yarın bende baslıyım greyfurta yag yakımındamı etkılıymış acaba? dha once selulıtler ıcın yenılmesı gerektıgını soylemıslerdı.
yürüyüş yapmayı unutma bak:KK34:evde tembel tembel oturanlara önermiyorum diyor hoca:KK1:

loxicim keyfin yerinde mi bugün:KK34:
sabah iyiydim de sonradan cozuttum bıraz canım,:KK17::KK17::KK17:ben niye kilo veremıyorum yaa,çok mu yıyorum acaba,kaşık hesabına mı dönmeliyim,kafam çoook karışık:KK37:

Canlar anket acmis Shapira buyrun oylamayanlar oylasin;

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...nu-anketi.html (Karataycılara Tartı Günü Anketi)
kız burçin bir taş attın kuyuya,burdaki herkesi de peşinden sürükledin:KK57:

kaçamak sadece haftasonu olmuyor ki,pazartesı tartılsak salı çarsamba kaçamak yaparsın sen:KK22:.sonucta davetler haftanın her gunune rastlayabılıyor,bazen haftada 4 gun oluyor bızım gidip gelmelerimiz.
bu tartılma işi zayıflama yarışmalarında cuma günü,biz de oradan esinlendik,mantıgı da ctesı pazar kaçamak yapılsa bile en azından toparlamak ıcın 5 gun olsun dıye...

bu pazartesi tartılma işi daha kötü gelebilir,haftasonu kaçamak yapanlar,pazartesi kötü sonuçlarla karsılasınca diyeti bırakabılırler gibi geliyor bana.:KK28:

benim için farketmez,zaten listeye girmiyorum şu anda:KK19:

masalha kız hepsını mı aldın delüüü:KK37: ben bişi alcamda yüz kere düşünürüm sonrasında ne olur evde kalabalık olmasın evde kalabalıgı hıc sevmemde e atamaıycama göre ya bırıne verırım falan derım oyuzden kk sagolsun her soruma yanıt bu konuda:KK1:

canım ya ben 45 dk yurudukten sonra
50 tam mekik
yan yatıp makas oluyorya ıkı bacgada 50 şer
kalorıfere dayanıp ayagımı gerıye atıyorum popo için 50 şer 50 şer de o
bel için 100 kerede o
sırt ıçın oklava koyup kollarıma tvıst gıbı 50 deo
elimi bırleştirip kafamın ustunde eenseme ındır kaldır kol hareketı 50 kere
100 de yatarak bısıklet cevırıyorum alt karın için

mekık daha cok yapmak ıstıyorumama 40 dan sonra pestılim cıkıyor o alet olsa serı bır sekılde yaparım gıbı gelıyordu neyse ben azdaha dusuneyım bakalım:26:

sabah
3 erık
2 kayısı
su bolca

1 muz
1 yumurta
peynır
5cevız
acısos
dereotu

bibeıey cayı

ev temıslıgı mis kimin :KK12:oldu her yerım fasulye koydum ocaga yarın ki yemegımız olcek kendılerı
su 1.5 lt gectı simdiden dus alcam fön maske falan yapcam isim cok daha
sımdı bırazdanda

brokloı yıycem aslında ac degılım ama belkı yemem saat 4-5 gıbı yer agzımı kapatırım aksam orucu için:KK1:
pepetoşş dikkat ettim de sen işin gücün oldugunda ,daha bir güzel uyuyorsun diyetine,en iyisi iş iacd et sen kendine her gün:KK1::KK1:

menün ve sporun için yıldızlı pekiyi:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kizlar kahvaltimi yazayim
yarim greyfurt
3 yumurta
közlenmis 2 yesil biber
1 avuc ici beyaz peynir-kasar peynir karisik
birazdan sütlü kahvemiicecem iki hurmayla birlikte.
Aksamda saat 6 gibi taze fasuülye yerim bu gün kesinlikle
3 mil lessli yapicam..
bak ne güzel toparlamıssın işte,tatlandırıcıyı da bırakmışsın:KK9::KK9::KK9::KK9:

slm karataydaşlar.mükellef bir pazar kahvaltısı yaptım

1 yumurtadan menemen
4 ceviz
7 zeytin
haşlanmış brokoli
maydanoz
beyaz peynir
çörekotlu tulum peyniri

bugün 2 öğünde bitiricem.akşamada fırında hamsi ve bol salata :))

şu anda form çayımı içiyor ve kendimi harika hissediyorum.:21::21:
sevgilerimle :112::112:
kaçak kız geldin miiiii?:KK22:

iyi akşamlar canlarrr
menümü toptan yazıppp bulaşık yıkamaya gitcemmmm:KK55::KK55::KK55:

1. öğün

2 yumurtadan bol baharatlı menemen
peynir
zeytin
maydonoz
1 kırmızı biber közlenmiş
yeşil çay