Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bilmemkine bizim burda hep akşamları oluyor,çalışan bayanlar oldugumuz için midir nedir:26erşembe de benim günüm var,neler yapayım kız fikir ver bana?
burçaklı pudınglı pasta nasıl ola ki,kolay bişeye benziyor isminden

iradene hayranım vallayime sen yime

tsk ederım canım..loxıcım burcak bıskuvı alıyon bıde kakaolu bıskuvı...kakaolu pudıngı sutle pısırıyon.bıraz ılınınca bır burcaga suruyon pudıngı bır kakaolu bıskuvıye ve dıklemesıne dızıyon sıra sıra goruntu baton pasta gıbı dusun dıkdortgen olacak kalan pudıngıde ustune etrafına suruyon buzdolabına atıyon keserken verev kesıyon dur ben sana lınk verem daha ıyı anlasılır

İKİ RENKLİ BİSKÜVİLİ PASTA 46.PDÇSE - GUZFASULYELERİ - Blogcu

amın amın canım.ay karatay gunu super olurdu

gerçektenn yaaa beslenme şeklimize uygun şeyler hazırlayıpp sohbet ede ede deneyimlerimizi paylaşa paylaşa otururduk.
sonraa illaki spor yapardıkk üzerine de bitki çaylarımızı yudumlayarak canan hocanın videolarını izlerdikkk

oooo cnm iyiymişş bu tarif aklımda bulunsunn evlenince kocama yaparımm artıkkk
pasta yapmayıı pek bilmiyom daa bennn:26::26:

cok kolay ve gosterıslı aynı zamandada lezzetlı bı8r pasta emınım severek yıycek hadı sanada 2 catal yeme ıznı verıyorum canım evlenınce mısafır gelıp gıtmeye baslayınca otomatıkman arastırmaya ogrenmeye baslıycan pasta borek cesıtlerını nette herseyın tarıfı var nasılsa

karatay gunu programına bayıldım kahvaltı spor hele karatay vıdeoları ızleme fıkrın harıkaydıhatta araya bırılerını sokar kendısıyle canlı telefon baglantısına gecerük

google a stres topu yaz oyna bıtır dıye bır sıte var ordan bı bak bagımlısı oldum her fırsatta oynuyom top patlatma oyunu

hattaa canan hocayı da çağırırızzz canlı canlıı sorarızz sorularımızııı

pasta börek işlerine gireceğim desene cnm bu yaştann sonraa
bi de üstelik yemeyeceğimmm. ahhh ahhh.
2 çataldan bişey olmaz di mi?

ıkı cataldan ve ıkı ısırıktan heeeçççç bıseycıkler olmazbanım ıkı kasık ve ıkı ısırıgım meshur bılıyon

çok iyi olduu papadiyacımm yaaa biberiyee çayıı 3 gündür gidemiyodumm rahatladım vallla:26::26:

bu arada oyun baya zevkliymişşşş dalmışımmm

İyi akşamlar iyi pazarlar herkese :))

dünkü menü:

kahvaltı:

2 ad. çok ince krep (az unlu,oldukça sıvı kıvamlı yaptım)
peynir
zeytin
sucuk
çay

akşam:

1 kase çorba
½ tabak ciğer sote
2 kase salata
3/4 haşlanmış yumurta (salataya koymuştum,kahvaltı için haşlayıp,kahvaltıda yemeyi unutmuşuz )
2 kaşık makarna (tadımlık)
2 bardak ayran
1 kk helva

bugünkü menüm:

kahvaltı:
1.5 yumurta+1.5 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
peynir
zeytin
2 ad. çok ince krep (çok beğenilince bugün tekrar yaptım)
çay

akşam:
15-20 ad. sardalya fırında
2 kase salata
2 kk helva

nescafeli süt

2-2.5 lt su

Öğlen
Başlanmış brokoli ve bol kase yoğurt

Aksam
Fırında pişmiş et
Üç kasık bulgur pilavı
Yoğurt ve öğlenden kalan az brokoli
Havuclu yesil salata

1,5 lt su

Şimdi kalkıp 30 dm sptepper da yürüyeceğim
Buraya yazıyorum ki yapayım.
Yoksa kaytarma ihtimalim var.

çok iyi olduu papadiyacımm yaaa biberiyee çayıı 3 gündür gidemiyodumm rahatladım vallla:26::26:

bu arada oyun baya zevkliymişşşş dalmışımmm

bıberıye ıse yarıyo gercekten bende demlıyım bırazdan..oyun benım favorı oyunum pc yı acınca once buraya sonra oyunazevklı bır oyun

30dakka 1150x2 adım oldu.
Bu alet nedense sag ayağın yere değmesini sayıyor adım olarak.
Sol ayağımın günahı ne dı mı.
Düşümü da aldım.
Oğlan da erken uyanmaz inşallah söyle bir dört bees saat uyurum

Herkese iyi geceler.

tamam tatlım yazıyoruz ben akşam eve 8 bucuk gıbı gırerım yatmadan yaptıklarımı bbıguzel yazarım bu arada beden olcumu almayı dusunuyorum bakalım sıkılasmöa olucakmı

şekerkız idealist o kadar temizliğin üzerine 1 saat yürüdüm hemde karda bata çıka
çok iyi geldi sizler neler yaptınız bakalım

akşam menüm
şehriye çorbası
1 uskumru
2-3 kaşık mantar sote
salata
yoğurt

su:2,5 litre
spor :ev işi+1saat yürüyüş

Hala test yapmadim yarin alacagim canim:)

Kuzular bu zeytinyag serbest ya bununla kizartma yapabilirmiyiz? Yani karniyarik yapacagim bende zeytinyagda kizartsam olmazmi?:26:

Midem cok bulaniyor kimler burada laflasak biraz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…