Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bu tartılma işini bu hafta yapmayacağız değil mi hem 10 gün tartılmamış oluruz
loxiyle burçin sizin içinde iyi olur 10 gün tartılmamış olursunuz

sabah:1 greyfurt
2 yumurtadan omlet
5 zeytin
peynir
süt
fındık-kayısı

selam canlarrr kahvaltımmm

2 yumurtadan menemen
peynir
zeytin
1 közlenmiş kırmızı biber
maydonoz
yeşil çay

afıyet olsun menuler super..

benım kahvaltım

1 yumurta
1 zeytın
bıraz peynır
6 fındık
ıkı ısırık sımıt
maydanoz
dereotu
kıvırcık
cay omega3
turk kahvesı
keten tohumu

ben oylamamı yaptım sekerler...
2.öğün
2ince dılım ızgara köfte
1yk patates püresi
bol yesılıklı salata
koca bır bardak sekersız cay

canım bende ondanda var...ama çokta işe yaramıyor bence...:44:tavsiye etmem..
masalha kız hepsını mı aldın delüüü ben bişi alcamda yüz kere düşünürüm sonrasında ne olur evde kalabalık olmasın evde kalabalıgı hıc sevmemde e atamaıycama göre ya bırıne verırım falan derım oyuzden kk sagolsun her soruma yanıt bu konuda

canım ya ben 45 dk yurudukten sonra
50 tam mekik
yan yatıp makas oluyorya ıkı bacgada 50 şer
kalorıfere dayanıp ayagımı gerıye atıyorum popo için 50 şer 50 şer de o
bel için 100 kerede o
sırt ıçın oklava koyup kollarıma tvıst gıbı 50 deo
elimi bırleştirip kafamın ustunde eenseme ındır kaldır kol hareketı 50 kere
100 de yatarak bısıklet cevırıyorum alt karın için

mekık daha cok yapmak ıstıyorumama 40 dan sonra pestılim cıkıyor o alet olsa serı bır sekılde yaparım gıbı gelıyordu neyse ben azdaha dusuneyım bakalım:26:

sabah
3 erık
2 kayısı
su bolca

1 muz
1 yumurta
peynır
5cevız
acısos
dereotu

bibeıey cayı

ev temıslıgı mis kimin oldu her yerım fasulye koydum ocaga yarın ki yemegımız olcek kendılerı
su 1.5 lt gectı simdiden dus alcam fön maske falan yapcam isim cok daha
sımdı bırazdanda

brokloı yıycem aslında ac degılım ama belkı yemem saat 4-5 gıbı yer agzımı kapatırım aksam orucu için

Kizlar kahvaltimi yazayim
yarim greyfurt
3 yumurta
közlenmis 2 yesil biber
1 avuc ici beyaz peynir-kasar peynir karisik
birazdan sütlü kahvemiicecem iki hurmayla birlikte.
Aksamda saat 6 gibi taze fasuülye yerim bu gün kesinlikle
3 mil lessli yapicam..

ya canım twist shape ilk doğumdan sonra almıştım;mekik aletini ve plates topunu 2. doğumdan sonra eşim aldı geldi..evim müsait ortada değiller,mekik aleti katlanıyor zaten...ortada olsalar yaparım belki...

afıyet olsun menuler super..

benım kahvaltım

1 yumurta
1 zeytın
bıraz peynır
6 fındık
ıkı ısırık sımıt
maydanoz
dereotu
kıvırcık
cay omega3
turk kahvesı
keten tohumu

sana da afiyet olsun tatlımmm
bakıyorum da keteden simite transfer olmuşsunnnn

Canlar anket acmis Shapira buyrun oylamayanlar oylasin;

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...nu-anketi.html (Karataycılara Tartı Günü Anketi)

hımmm hemenn oyumu kullanıyorummm

slm karataydaşlar.mükellef bir pazar kahvaltısı yaptım

1 yumurtadan menemen
4 ceviz
7 zeytin
haşlanmış brokoli
maydanoz
beyaz peynir
çörekotlu tulum peyniri

bugün 2 öğünde bitiricem.akşamada fırında hamsi ve bol salata :))

şu anda form çayımı içiyor ve kendimi harika hissediyorum.
sevgilerimle :112::112:

Merhaba Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,3 kucuk muz,bıraz tahın helvası.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır lahmacun,bır kase mercımek corbası,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)Sıvı:Tonla su ,2 fıncan Turk kahvesı

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,az yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a89.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 25
  • $a89%7E.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 30

masallah guzelım ıdolumsun artık sporda not alıp bend eyapıcam bunları hıc sporum yok

afiyet olsun cnm greyfurt tuketmıyomusun?

masallah guzelım ıdolumsun artık sporda not alıp bend eyapıcam bunları hıc sporum yok

yapalım tabı gecn hafta 4 gun bu hafta 6 -7 gun yapıcam bakalım nasıl olack

bu arada kabızlık nedenım sanırım sekersız kahveden bakalım 2-3 gun ıcmıycem normale doncekmı. cocuklara ıshal olunca kahve vreırler aklıma geldı yaa

aaa evet cnm olabılır bende kahve telvesı lımon yapardım ıshal oldugumda bırak bakalım ne olucak.bu akşam baslıycam spora bakallım

kızlarr bu ara sporu iyice savsakladımmm
bu akşamdan itibaren düzenli yapmaya çalışacağımm inşallah.

buraya yazınca kendimi sorumlu hissedip yapıyorumm da kızlarrrr

afiyet olsun cnm, inşallah biberiye bu sefer işe yarar
idealistcim işe yaradı sağol

braaaavvooo

Pepeti gizzzzzzz olimpiyatlarami hazirlaniyon...Masallah masallahhh hirs dedigin böyle bir sey olsa gerek. Bende simdi ev isi yapiyorum güzeller, sonrasi 3mil Lessli beni bekler. Öpüldümnüz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…