Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim tarihi:13-01-2012

Rumuz: ceylin1907

Başlangıç tarihi: 14.09.2011

Başlangıç kg: 72

Geçen hafta: 62,40

Bu hafta: 62,50

Fark: +100 kg.

Toplam fark: 9,5 kg.

Beden: alt 42 ; üst L

Spor: Yok

Boy: 1,58

Hedef:57 kg.

Kızlar size de oluyor mu bilmiyorum dün sabah 62,10 kg. gösterdi tartı,bugün 62,50 kg. ...
Akşam wc de çıktım aslında..
Canım sıkıldı

Bu arada dün akşam yediklerim
1,5 kepçe çorba
Mantarlı et sote
1 biber dolması
Cacık

Saat 10 gibi de eşime puding yaptım,kaselere boşaltırken kaşığı ve tencere dibini kazıdım azcık

Son düzenleme:

canım sana şiddetle goji beri yemeni tavsiye ediyorum....
ben adını duydum ama sanırım kurumuş bir meyve demi genede yanlış bilyor ola bilirim biraz bilgi verirmisin
buarada çok ama çok geçmiş olsun canım
kolay gelsin canım sanada maaşaallah çok güzel vermişsin

Rumuz: mb2012

Başlangıç tarihi: 13.12.2011

Başlangıç kg: 75.2

Geçen hafta: 71.2

Bu hafta: 70.5

Fark: -700 g.

Toplam fark: 4.7 kg.

Beden: alt 42 ; üst L

Spor: Yok

Boy: 1,67

Hedef:57

valla bravo hem vc 3 gün yok hem 500gr sen 1 kilo vermissin bu hafta o zaman tebrikler ya daırıss bana

Bildirim: 13.01.2012
Rumuz: ikiz81
Başlangıç tarihi: 03.10.2011
Başlangıç kg: 67
Geçen hafta: 59.100
Bu hafta: 59
Fark: -0. 1 kg
Toplam fark: - 8
Boy: 1.65
Beden:38-40
Hedef: 58
bende 100 gr cık verdim 2 gündür vc yok ne biberiye ne kayısı fayda etmedi 2 gündür muz yeyince feci kabız oldum yaa:26: oysa bu haftadan çok umutluydum. durmak yok tam gaz devam

Rumuz: pepeti
Başlangıç tarihi:26.12.2011
Başlangıç kg:65.1
Geçen hafta: 63,4
Bu hafta:63.3
Fark:-100 g
Toplam fark: 1.8 kg
Beden:40
Spor:bu hafta 4 gün 1saat yürüyüs+egzersiz
Boy:1.58
Hedef: 59

banada oldu canım dün 69.7 idim bu gün 70.5 akşam wc işini bende hallettim ama barbunyayı çok yemiştim acaba o mu şişkinlik yaptı anlamadım

Hepiciğinize iyi akşamlar kızlar
Yarın pek giremeyebilirim malum Cuma günü bizim tahsilat günü müşterilerle kılıç kalkan oynayacağım

aynen yaa prim listelerini düzenlemme lazım off nedir bumuhasebeden çektiğimiz

ben her zaman alışveriş yaptığımız kahvaltıcıya zorla getirtdim

ben bilirim beeeennnnn yaa geciken reglim yüzünden bu haftaya +400 başladım ben ama bugün tartıldım 500 gr gitmiş buna da şükür hala regl olmadım hatta

kitapta canan hoca kesinlikle 19 sonra ağzınıza birşey almayın su ve bitki çayı dışında çünkü leptin mubarek hormon çalışma yetkisini kaybetiyor özelikle kan şekerin leptin etkiliyor canan hoca meyve bile yemeyin diyor

herkese günaydın karatay cicişleriiii

bu hafta nedenini anlamadığım +400 yüzünden listenin sonunculuğuna adayımama 4 günde 500 gr eksildim bu da bişi

Rumuz: jarnanaa

Başlangıç tarihi: 12.12.2011

Başlangıç kg: 85

Geçen hafta: 77.1

Bu hafta: 77.0

Fark: -100 gr.

Toplam fark: 8 kg.

Beden: 44

Spor: Mümkün olduğunca yürüdüm merdiven inip çıktım ip atladım mekik çektim

Boy: 1,55cik

Hedef:50

bebişler bugün çookkkk işim var belki arada okumaya çalışırım sizi özlicimmm siz de beni özleyin baaayyyyyyy

günaydın fıstıklar..

5-6 gündür süren wc sorunum hala devam etmekte..rekora gidiyorum..bu hafta bu sebepten kilo almayı beklerken geçen haftayla aynı kalmama sevindim bile..kilo almamak bile güzel bu durumdayken listenin sonuncusu olacağım sanırım:26:
wc sorunum için kayısı,keten tohumu,biberiye..yani ne varsa denedim..yok yokk...artık müshil ilacı falan almaya karar verdim...böyle nereye kadar devam eder bilmiyorum çünkü..neyse cuma bildirimimi yapayım sabah menümüde sonra yazarım..

Bildirim: 13.01.2012
Rumuz: pembekalp
Başlangıç tarihi: 30.11.2011
Başlangıç kg: 83
Geçen hafta: 80
Bu hafta: 80
Fark: 0
Toplam fark: 3kg
Boy: 1.78
Hedef: 65
yuzde:%0

oyy cnm kıyamammm
sağol canımm kıskandırmak gibi olmasın ama öğlenciiliğin sadece sabah rahat rahat keyifle kahvaltıı yapabilmem avantajını kullanıyorumm.
yaramasınn aslıcımm yaramasınnn hiçbirimizee yaramasınnn

onu da araştırayımm bi sağol tatlımmm

sağol cnm. çarşamba muz yemiştim ben de o da tetikledi sanırımmmm.:26::26:
neyse çözerizz inşallah şu sorunuuu biberiye alacam bugün ben. minyatürün dediğini de bi araştıracam. bakalımmm artıkk...
100 gr 100 gr dır cnm bozma moraliniii
banada oldu canım dün 69.7 idim bu gün 70.5 akşam wc işini bende hallettim ama barbunyayı çok yemiştim acaba o mu şişkinlik yaptı anlamadım

olabilir cnm...

YEŞİL ÇAY (1/Nisan/2011)

Yeşil çayın kanser riskini azalttığına dair çok şey söylendi.Japonya yeşil çay tüketiminde birinci sırada, ancak dünyadaki en yüksek mide kanseri oranına sahip.
Aşağıda yeşil çayla ilgili bir araştırma yer almakta:
------------------------------------------------------------------------------------------
26.000 sağlıklı Japon'un diyet alışkanlıkları 7 yıl boyunca izlenmiş.Bu süre içinde 26.000 denekten 400 'ü mide kanserine yakalanmış.Bu izlenme sırasında mide kanserine yakalananlarda yeşil çay tüketiminin bir faydası görülmemiş, hatta günde 5 bardaktan fazla yeşil çay içenlerde kansere yakalanma ya da kanserin ilerlemesi %40 oranında artmış.

fazla içen arkadaslar vardı kızlar dikkkat edelim bide demlele sürese 5dk olmalıymıs

ya kızlar sabah tok karna greyfurt içtim ve müthis siskinlik yaptı patlıycam gibi yaa ya kabız oldugumdan bilemedim sizdede siskinlik yaptımı heyoo grefruutçularrr

günaytın karatay çıtırları
hemen bildirim yapayım, kaçamaklarım oldu ama akşam 8 den sonra bi lokma bile yemedim ve yürüyüşü ihmal etmedim

Bildirim: 2,56 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 58.5
Bu hafta: 57
Fark: -1.5
Toplam fark: 3.6
Beden: 38-40
Spor: yürüyüş
Boy: 165
Hedef: 55

afiyet olsun yemekten sonra dişlerini fırçala ki başka bişey kaçırmayasın uğur böceeğim

bir deyarın enerjik bekliyom seni bu ne içine babaanne kaçmış gibin

ay sorma uykusuzluk beni öyle ettiydi babanneyi bıraktım bomba gibi geldimm jarniiiiii
akşam ne yidim:
duble döner,bol roka,maydanoz söğüş,1 ayran,2 kaşık irmik helvası (mis koktu valla bir tarafım şişicekti ikram geldi dayanamadımm)

Loxandra sahalara döndü desene
döndü döndüü gözleme loxamız geri geldiii
Jarnii petuş ta ben gibi olmuş bu hafta gündüz dikkat ettük,akşam saputtuk
ya sorma ceylin benin ne oluyorsa akşamları oluyor en tehlikeli zamanlar yanii haftaya tek lokma kaçamak yapmadan kaç kilo vereceğim bunun merakını gidermek amacıyla tek lokma kaçamak yapmama kararı aldım uygulamak nasip olur inşallah

ben okadar yürüyorum ama tartım beni mutlu etmiyor..hala aynıyım...:26:
hayret ikiz yaa bu yürrüyüşe karşı bu haksızlık cidden gıda alejin mi var acepp :44:

sende çok yaşa sağlıklı yaşa :) alma bant neymm alıyorsun kalıyor öylecee

papiş doğru deyon valla bende de bisiklet var eliptik öylece duruyor çamaşır askılı oluyor bazen:)

ohh dene tabi senin neyin eksik :) menüde harikaymış afiyet olsunn

aslında bendede Eki Görüntüle 325333 bundan var ama yapmıyorum......
ikiz bu harika gözüküyor hem yerde kaplamaz iş için ideall yada tv karşısında bak şimdi sana alma derken bu bana cazip geldii sıkıcımı ne diyosun ucuzdurda bu galiba alsammıki loo akşamları tv izlerkene yani yaparmıyım acebaa

izledimm teşekkürler paylaşım için papişş ve bu kadını seviyorummm gerçektenn sevimli ton tonn

hiç bu kadar bozmadım ama hemen yürümen ve bol su içmen gerek tartıya hemen yansırmı bilmiyorum ama seni geriye götürüyor bu tarz kaçamaklar ve motivasyonu bozuyor o yüzden yapmamaya çalış olanıda telafiye başka yolu yokkk buda köteğinn

alışınca tüm yemekler ekmeksiz oluyor ekmek yerine ceviz,fındık,fıstık,badem olabiliyor tabi vitamini açısından ama banmayı unut yada istediğin kiloya inince hocanın önerdiği ekmeklerden ince bir dilim yiyebilirsin ben hedefime ulaşsam bir kerede olsa yarımsimit yemeyi hayal ediyorum simidi çok özledimmm

nasıl yani üzümün bu kadar düşük mü??
ayrıca kuru kayısının daha düşük olması tuhaf bunda yanlışlık var :44:

artık organik yumurtamı kendim imal ediyorum bu gün tavuğum yumurtladı
muhteşemsinnn bende reklamda ki sevimli danayı görünce evde dana beslemek istiyorum keşke bahçem olsada bir kümesim olsaydıı

yime yimee bende haftaya daha sıkı tutucam işin ucunu kaçamaksız gerçekten ne olacak merak ediyorum
birde kurtulmuş yeşil fasulye yemeğini nasıl yaptın banada anlatsana aybalam evde var ablam vermişti anlatmıştı ama unuttum :44:

ah ben bayramdan sonra çozuttum.ondan beri kendime gelemiyorum.........
senin cozutmuş halin buysa biz köprüden atlayalım ikizzz

kızlar biberiyeyi taze olarak demlemeniz mümkünse bi de öyle deneyin.çok daha etkili.ben bahçeme dikmiştim ama çok arsız bir bitki,büyükçe bir saksıda da olur.....
laluşka doktorumm önceden bende de vardı ama buralarda çoktur bende hafta sonu toplucam parklardan hatta bir kök alıp saksıya tekrar ekebilirim biberiyeci geldi hanımmm

arkadaşlar dikkatinizi çekerim ,bu saphiranın diyete tam uymuş hali oluyor
koptum loxaaa

muhteşemsin hayran kaldımm madem yerin var bence çoğalt tavuklarını bazılarınıda yersinn :) gerçi bakıp büyütüp kesmeside zor olur ama çorbasını düşününce hımmm

Gecen pazarda gordum tavuk dedim siz kesiyormusunuz ben koy tavugu almak istiyorum yok dedi alip siz keseceksiniz dedim nasil yaniii bu koy tavugu yemek hayal koy tavugu yok diye tavuk yiyemez olduk allahtan yumurtasini buluyorum pazarda.
sizinkilerde amma tembelmiş bizim pazarda kesilmiş temizlenmiş satılıyor 30 tl ama ben başka yerden 25 tl ye buldum 15 günde 2 tane getirecek bulduğum kadınn

doğal besleneceğiz diye yakında oto yollarda inek dolaştırmassak iyidir

yakında oda olacak sanırım reklamdaki şirin danadan istiyorum mesela bennn

zeynooooooooooo muhteşem zeynoo harikasın cidden tebriklerrr ve tüm kupalar sana feda olsunnn maşallahhhh

günaydın şekerrr ben omron almıştım internetten almıştım çok oluyo alalı çok memnunum harika sayıyor kilonu,boyunu,adım ölçünü giriyorsun o sana herşeyi hesaplıyor
hızlı adımlarını,normal adımlarını,kalorini,km yi hani utanmasa kütüğünü söyleceke o derece :)) üzerinde walking style 2 yazıyor benimkinin kaça aldığımı hiç hatırlamıyorum ama 150 civarıydı sanırım çok ucuzlarından alma
almışken kaliteli al dandik olanlar arabada giderken bile çalışıyormuş hatta bir arkadaş motorda giderken 2 bin adım olmuş falan yazmıştı geçenlerde benimkinde böyle saçmalıklar olmuyor ne kadar hareket ediyorsan onu gösteriyor sadece şike yokk

küçük bir zeyno gölü olmadan yetişmisin :)) çişli zeyno derdik valla

burçin valla harikasın ne diyeyim regliye rağmen eksiler süper süperrr

o ne looo goji boji ben anlamayor ??? :44:

vay vay vayyy al sana başka bir şampiyon dahaaa 1.300 süperrrrrrrrrrrrrr tebriklerrr

Karatay çıtırları günaydın sonu ölçülerinizi alalım bizde motive olalım hadi :)
sanada günaydınnn ben boyumun ölçüsünü aldım sadece :))

ben fazla sevmem en fazla 2 kupa içiyorum ama bede şu demleme işinde biraz dikkatsizim bilgi için soğol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…