Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kardiyoloji Sorular - Doktor Sitesi

adresinden üye olup sorabilirsiniz

Canım günün geçti mi ?

Evet kuzum ama 3 gun sadece :)

bebek mi geliyor oğleyyy hadi hayırlısı

insallah canim :)

Hosgeldin yeni gelen butun arkadaslar hosgelmisler :)

Henuz kahvalti etmedim useniyorum kahvalti etmeye ben yaaa bu arada artik erken kalkayim ben sabahlari burasi cok senlikli masallah gece kendim yaziyorum kendim okuyorum resmen:)

41 kere maşallah evet 41.günüm bundan sonra günlerimi yazmıycam normal bildirim yapıcamm

herkese günaydınllaaaaarrrrrrr

1.öğün

1 mandalina
1.5 muz
3 kk peynir
10 zeytin
tere maydonoz
3 günkurusu 3 üzüm

omega 3 ü unuttum neyse bir dahaki öğünle alırım su 2 bardak

ahanda bir kaçak daha geldi,kızzz nerelerdesin sen ?

ben hocanın işlenmiş gıdalara karşı olduğunu biliyorum,yulaf ta işlenmiş sonuçta değil mi ?

geldim yavrum geldim.hiç sorma kum döktüm.çok rahatsızdım.şimdi iyiyim Allaha şükürler olsun..

evet canım bende proteinli karatay kahvaltısı yapmak istiyorum ama bazen vaktim olmuyor.en azından haftada 2 gün müsli yemek istiyorum napıyım

Son düzenleme:

Tabiki de cnmcm onu yazmadım doğrusun

anammm bel çevrem ameliyatlı gibi acıyor yaa ham meyvayı koparmışlar dalından modundayım.akşam yine yapmam lazım ki hamlığım geçsin oyyşş yaa 21 yaşındayım ama hamım dövesim var kendimi

kızlar kahvaltımı yaptım yalnız acaba kastan mı veriyorum diye biraz kahvaltıyı abarttım

2 yumurtadan lorlu biberli kavurma
5 ceviz
1 dilim kepekli ekmek üzerine kaymakla kuşburnu reçeli(aslında ekmeği yemek istemedim ama kaymakla kuşburnu reçelini anca öyle yiyebiliyorum canım çekti)
1küçük boy elma
1 tanecik zeytin (canım istemedi)

canın ekmek üzerine kaymaklı kuşburnu reçeli istiyor ama zeytin istemiyor öyle miben hocaya sordum 1 ayda 7 kilo zararlı mı diye o da dediklerimden çıkmazsanız kas kaybı olmaz hem kas kybı öyle kolay kolay olan birşey de değil dedi.su,ödem ve toksin kaybı yoğun oluyor ilk aylarda.hem kahvaltıyı canın çektiği gibi yaparsan kas kaybını önlemiş olmadığın gibi yağ artışına davetiye çıkarırsın süleyim.yazıktır yahu bırak insilünün artık direnmesin bozma keyfini leptinin aaa

Geçmiş olsun cnm

Canım kaymakla reçeli yemek zorundaymışsın gibi bi de ekmekle yedim diye yazmışsın
Al sana

selam kızlar evde misafir olunca pek yazamıyorum.
kahvaltım:

1 yumurta
1 avuçiçi peynir
2 zeytin, 1 kase yoğurt
1 çb ceviz+fındık

45 dk yürüyüş yaptım, sonraki öğünlerim de iyi olur inş.

Kızlar merhaba,
Bugün ikinci gunüm. Dün çok ama çok iyi gecti.
Sabah güzelde kahvaltımı yaptım. Öğlen disardaydim porsiyon doner yedim ayran ve domates ile.
Aksamda yogurtlu karnibahar va azıcık tavuk söğüş. Yemek araları hep 4-5 saat oldu.
Bol su ve yeşil çay. Buraya kadar hersey tamam.
Hiç acıkmadım ve sabah ta dinç kalktim.
Benim sormak istediğim başka birsey var sizlere.
Ben yaklaşık 20 gündür spora gidiyorum, ağırlık ve aletlerle basımda hoca ile.
Ölçülerimden acayip bir incelme var. Göbeğimde 4 cm, popomda ise 6 cm incelmisim.
Pantolonlar bollasmaya başladı ama kiloda sadece 1 kilo oynadı. Başlarken 71 dim, şimdi 70im.
Bu iyi mı kötü mü bilmiyorum.
Şimdi Karatay ile yürüyüşe de başlıcam.
Bu kadar incelirken tartıda hep aynı sayıları görmek çok moral bozucu.

önemli olan sağlıklı olmak ve vücudumuzun biçimli olması.kg hesabı yapma şekerim sen incelmene bakbende yedi kilo verdim pantalonlarımda ciddi bir belirti yok ama kıvrımlarım geri geliyor bir de güzelleşmişim ayıptır söylemesisüperiz süperr tartılar bazen çok hain takma sen onu

krom magnezyum d vıtamını tarcın corekotu kan sekerını dengeleyen seylermıs osman muftuoglu starda anlatıyo

Canım kaymakla reçeli yemek zorundaymışsın gibi bi de ekmekle yedim diye yazmışsın
Al sana

amanııın amma tokat yidiiim uf uf uf tamam tamam bi diya yiyem yavvv

öğle yemeğimmmm

etli kuru fasulye(nohut gibi o da yasaklı mı)
cacık
salata

şu ana kadar 1.5 lt su bir biberiye çayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…