Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizlar hurma meyvesi diye brisey gordum pazarda tombik birsey seker hastalari bile yiyebiliyormus bizde yiyebiliyormuyuz acaba cok tatliymis ama zayiflatma ozelligi de varmis bilgisi olan varmi?

iyi geceler herkese

3.öğünüm

fırında hamsi
bol salata
soğan
2 parça kabak tatlısı üzerine tahinle

Hem kabak tatlisi hemde tahinle oh ohhh

Kuzum haber veririm bir kac belirti var ama heveslenmek istemiyorum bu arada hamileysemde devam edecegim diyete aynen hamileyken zayiflayan garip insanlardan olabilirmiyim acaba :)))

Loxiiiiiii neredesinnnnnn??????

loxıııı kızz sensız buranın tadı yok nırelerdesın:44::44:
aranıp sorulmak ne kadar da güselmişşş

emmeee iyi haberlerle gelmedım maalesef,moral bozukugu devam edıyor ,vucudumu bıraz şokladım 2 gundur karbonhıdratlayuruyuslere devam ettim,bugun akşam yemegı de yemedım ,yarın sabahtan ıtıbaren normal duzene devam etcem ve 1 ay tartılmıycam artık,kararlıyımm

güzel bir bilgi oldu canım tesekkurler,ben de gunlerdır kafaya taktım bu kılo verememe meselesini,2. kitapta diyor gercekten yasaklı yıyeceklerden 1 lokma yemek bıle ınsulın dırencının kırılmasını önler ve kılo verılemezdemekkı ben bugune kadar kılo verdım ama ınsulin dırencı kırılmadı,çunku 1 lokma bıle kaçamaksız yapmadım hıc dıyetı,kendıme gore iyi kilo verdıgım haftalarda bile 1 tatlı veya 1 dlm borek yedıgım olmustuacaba bundan mı veremıyorum diye dusunur oldum şimdi de?

hoşgeldin canım.sen hayatında ilk defa dıyet yapıyorsun heraldeyoksa akşam vakti tüm gün yedıklerın, ıctıgın sular,sıvılar,çaylarla bırlıkte tartılmazdınhem 2 gun boyunca karnıbahar yemıssın,o da bayagı bır şişkinlik ve gaz yapmıstır vucudunda.
sen en iyisi sabah hiçbirşey yiyip içmeden ve mümkünse wc ye gittikten sonra tartıl,o zaman gercek kılonu görürsün

SİZLERİ OKUMAK ÇOK ZEVKLİİ:13:

bu arada benim karatay iyi gidiyor son 6,5 kilomun 1ini vermiş bulunuyorumm..
pek paylaşımda bulunamıyorum ama takipteyimmmm sizi
hoşgeldın topişko

çok mu zor şuraya menulerını yazmak,takipteymıs de paylaşım yapamıyormus,hıhhh,pabucumun karataycısı

neyse kilo vermıssın sonunda tebrik koyayım da moralmanın bozulmasın

bizim klasik türk kadını işte ,hep köstek,tam köstek

ya hamurlu serbetlı yapar ye diye ısrar eder diyetını bozmaya çalışır,ya da diyetını begenmez kulp takar,hap mı kullanıyosun der

kimseler yokkben kahvaltımı yaptım bile,dipçik gibiyimmmm

2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
4 zeytın
1 kırmızı bıber
6-7 cevız
2 kuru erik
2 gr omega 3
elma çayı

Günaydın kızçeler
Kahvaltımı yazayım,geçmişe yolculuk yapıp gelecem

2 küçük muz
10-12 zeytin
Kaşar-beyaz peynir karışımı
Minik bir havuç ve turp ( İlk kez kahvaltıda yiyeceğim )
Yarım dolmalık biber
3 günkurusu kayısı
Bir miktar çiğ badem

Herkese güzel bir gün olsun

sabah kahvaltım
1 yumurta
1 çay bardağı fındık badem karışım
15 yeşil zeytin
şekersiz çay
3 kayısı

günaydın kızlar
gününüz güzel,mutlu,keyifli olsun....

sabah kahvaltım:
1 çift sarılı yumurta(yağda)
10 yeşil zeytin
1 parça peynir
4 ceviz

greyfurt işini deniycem .daha önce 55 kilolardayken bile diyet yaparken(şimdi olsa kesinlikle yapmam:)) işe yaramıştı.

hepinize kolay gelsin...

kızlar akşam yemeğim

havuçsuz pirinçsiz pırasa
salata
sayamadığım kadar badem
1 dilim havuçlu kek (ayıp ayıp utanıyorum ama ne yapayım )
avuç içi kadar çekirdek(malesef tuzluydu)

Bende dumble aldim kol ve gogus kaslari icin hareket yapiyorum ama 50 nerdeeee en fazla 25 mekikte cekiyorum ama hamile kalmis olabilirim ondan biraktim bu ara zararlimidir acaba?
Canım günün geçti mi ?

günaydın kızlarrr

AKŞAM 2 DİLİM İNCE HAMUR PİZZAYI GÖTÜRDÜM (

İtiraffff ediyorummmm.

Bu sabah dün gece hiç yaşanmamış gibi güne uyandım:))))

sabah:
2 yumurtalı ,çeçilli omlet
10 tane zeytin
1 muz

Hepinize kolay gelsin.

SEVGİYLE KALIIIINNNN:)

.

2kayısı
ılık su
sirkeli su

1yumurta
1muz
2ceviz
6badem
biraz maydonozlu peynir
7zeytin
1elma

ara yeşil çay +500ml su içiçem öğleye kadar :112:

günaydın kızlarrr

AKŞAM 2 DİLİM İNCE HAMUR PİZZAYI GÖTÜRDÜM (

İtiraffff ediyorummmm.

Bu sabah dün gece hiç yaşanmamış gibi güne uyandım:))))

.

İtiraf edince ve bu sabah yaşanmamış gibi güne başlayınca pataklanmadan kurtulacağını mı sandın

bu sabah çok kötüyüm.her yerim ağrıyor.galiba hasta oluyorum.
sabah kahvaltısı:
1-yumurta
bir parça beyaz peynir
çiğ badem
5 zeytin ve çay(ama bunları zorla yedim)

Son düzenleme:
Kahvaltım
1 yumurta
1 küçük muz
peynir
10 zeytin
ceviz

Kızlar size bir şey sorucam.Ben bir kaç gündür sabahları 2 yumurta yerine ,bir yumurta bir muz yiyorum.
Çünkü hem iki yumurta bıktırmaya başladı hem de canım meyve çekiyor.Bileniniz var mı bunun bir sakıncası olur mu?

günaydın kızlarrr..

bu hafta bol kaçamaklı oldu malesef...buraya yazmaya bile çekiniyorum yediklerimi..öyle bir suçluluk hissediyorumki foruma girip yazılanları okumaya bile çekiniyorum..:26:
5 haftadır vücudu düzene sok ondan sonra bütün düzeni saçmasapan istekler sonucunda harca..ah ahh..birileri beni kendime getirsin yahuuu...

sabah menümüde yazayım:

1 muz
6 zeytin
2kk beyaz peynir
1 domates
şekersiz çay

canım benim bildiğim kadarıyla bir sakıncası yok..yani yerli muzdan 2 tane,ithal muzdan 1 tane yumurta yerine yenebiliyor diye biliyorum..eğer kabızlık sorunun varsa ama pek tavsiye edilmiyor..

Bende dumble aldim kol ve gogus kaslari icin hareket yapiyorum ama 50 nerdeeee en fazla 25 mekikte cekiyorum ama hamile kalmis olabilirim ondan biraktim bu ara zararlimidir acaba?

bebek mi geliyor oğleyyy hadi hayırlısı

ben haftasonu evde pişen böreğin şokunu atlatamadan annem dün browni ve poğaça yaptı bir tane yemem lazımmış vücudum yorgun düşermiş falan filan açtım canan hocanın kitabını mutfaktan kovulana kadar yüksek sesle okudum hain domdom yaa annem ve annem gibi düşünenlere inat gidecek bu kilolar

20 dakika aerobik hareket yaptım..

çatır çatır sesler duyuyor musun şekerim

sağol canım bugün greyfurt alıyorum ama sadece sabahları yemem kafi olur diye düşünüyorum öğlen ve akşam meyve tüketmiyorum ben

afiyet olsun

amin amin

bu sabah çok kötüyüm.her yerim ağrıyor.galiba hasta oluyorum.
sabah kahvaltısı:
1-yumurta
bir parça beyaz peynir
çiğ badem
5 zeytin ve çay(ama bunları zorla yedim)

geçmiş olsun bende spor yüzünden hamladım elim belinde dolaşıyorum bugün:26::26:

Paylaşımın için teşekkürler arkadaşım,
Bu greyfurt konusu biraz kafa karıştırıcı.
Ben de zorlanıyorum kilo vermekte.Sadece karatay diyetinde değil bundan önce 2 ayrı diyetisyene gittim.6'şar ay uğraştım.Sonuç sıfıra yakın.Bir de 1 yıl süren çekilmez açlık dönemi.Greyfurtu denemek istiyorum ama bir ara greyfurtun bazı ilaçlarıla etkileşiminde sorun olabileceği söylenmişti.Örneğin benim haşimoto tiroidim var ve sürekli ilaç kullanıyorum.Acaba bu ilaçla birlikte kullanılabilir mi?Bir de Canan Hoca'ya sormak lazım o meyve yok diyor.Acaba her öğünden önce greyfurt yemek doğru olur mu?Gerçi sen denedim işe yaradı diyorsun.Nereden sorulabilir acaba Canan Hoca'ya ?

kahvaltım
1 bardak su
1 yumurta sarısı
1 avuç kars kaşarı
1 avuç badem
1 küçük elma
8 zeytin(karışık)
2 gün kurusu

aaa bu arada +400'ün 200'ü yolcu.kaldı diğer 200 cumaya kadar onuda verip kaldığım yerden devam edicimm vermeye inşallahama regl ortalarda gözükmüyor.cumaya kadar zeplin gibi olmakta var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…