Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

akşam evde hamurişi olduğu için mecburen şehriye çorbası içtim.içerken aklıma sen geldin şehriye bacımvalla sen kızma diye azıcık birşey içtim yanına da yoğurt

ben de ben de
dün akşam bol yoğurtlu baharatlı şehriye çorbası yaptım,ama içine 2 tutam koydum şehriyeyi ve yediğim bir tabağa gelse gelse 1 kaşık şehriye gelmiştir.
1 tanecik biber dolması+1,5 kase de cacık
1-2 parça yaz helvası
(akşamki menüm idi)

götürrr bacım afiyet olsunakşam menülerinde yaptığın kaçamaklarla bizi şaşırtmaya son verip mis gibi son kilolarını verip bayrağı eline alsan nolurduuuutatlı yaşlı gösteriyormuş bak şimdi bir yazı okuyorum.ona göre ikiz gibi liseli sanılmakta var abla buyur diye yol verilen olmakta süleyim

not:bir yıldır eşşek kadar adamlar abla diyor bana yaaa.pazarda yenge olduğum bile oldu

Tarçın+çörekotu zaten her derde deva,sağol papadişim
he valla ceylınım bu ara ıhmal ettıydım onları daha sık kullanmalı

akşam evde hamurişi olduğu için mecburen şehriye çorbası içtim.içerken aklıma sen geldin şehriye bacımvalla sen kızma diye azıcık birşey içtim yanına da yoğurt

aferımmmmgozum ustunde lıste dısına cıkma menulerde

he valla ceylınım bu ara ıhmal ettıydım onları daha sık kullanmalı

aferımmmmgozum ustunde lıste dısına cıkma menulerde

cıkkkssss çıkmam listemin dılına.yaa inanmıyorum yaa browni ve poğça vardı sadece uzun uzun kokladım karatay dışında başka bir diyet yapıyor olsam bir kereden bişeycik olmaz deyip hüpletirdim.yalasak bir şey olurmu acaba(şaka yaptım o ka iğrenç değülüm)

ya sanırım bende 10 kg.ya yakın vermenin bir rahatlığı oldu...napayım eşim azmettiriyor

bak bak baaaak :)))

sabahtan beri herkesi pataklıyorsun ceylinim:))

kendine de bir patak çıkar canlı canlı:))))))))

öğle yemeğim:

4 kaşık az bezelyeli bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt
1,5 lt limonlu su

biz mevlananın torunlarıyız canım bin kere tövbeni bozmuşsanda yine gel hoşgeldin başarılar

ne güzel söylemiş mevlanam çok severim bu sözünüü

organik tavuğum nirdesin bitmedi mi işin?
jarnimmm et tavuğumm ancak okuyabildim geçmişi şimdi geldimm sabah doktor işlerimi hallettim meme ultrason kontrolüm,kan tahlili sonuçlarım falan vardı değerlerim harika çıkmış maşallah sadece açlık tokluk kaldı onuda bir ara halledicem saatleri önemli malum memelerimde taş gibiymiş :) ayhh rahatladım valla ha bu arada dün günü 10.365 adımla kapattım 61 dk sı hızlı tempoo :))bugün dünü geçmeyi hedefliyorum bakalımm
sabah süper bir kahvaltı yaptım
Tereyağlı ,Lorlu,biberli 1 yumurta lorlu biberli kavurma dedikleri nasıl oluyor bilmiyorum ama ben kendimce yaptım bişeyler güzel oldu)
15 zeytin
bir çay bardağı ceviz merak edip tarttım 50 gr oluyor canan hoca 100 demişti ama anlamadım??niye 50 çıktı
peynir,domates,marul

1yumurta
1kaseyogurt
maydonozlu peynir

ve bir velim patatesli tandır getirmis aman allh nasıl bir koku o :2::2: yemiycektim da yaa naa maa dımmm 3 kibrit kutusu kadar yedimm

loxii bomba gibi gelmişsin dipçik gibiymişsin harikaa seviyoruz seni aybalammm

bu arada meşhur loxi omleti nasıl oluyor ben tarifini istiyorum hep duyuyorum emme bilmiyorum nasıl olaki bir ara yazıver bacımmm bende yemeğe gidem yemek yiyem artık mujk

aa çok sevindim sonuçlara ikizlere selambende 5'ten sonra yüricimm ama hamlamış her yerim egzersiz yaparken yürürken savruluyorum resmenözlemişim seni yaa süt ineciğimm

bak bak baaaak :)))

sabahtan beri herkesi pataklıyorsun ceylinim:))

kendine de bir patak çıkar canlı canlı:))))))))

:35 : kendimi aradan sıyırmaya çalışıyorum

sende dünden meraklısın
hahahhahh:))))))))))

Öğlen menümü arzederim efemmm

1 tabak mantar çorbası
1 tabak et kavurması
1 küçük tabak havuç-kıvırcık salatası

Petuşum hoşgelmişin

1yumurta
1kaseyogurt
maydonozlu peynir

ve bir velim patatesli tandır getirmis aman allh nasıl bir koku o :2::2: yemiycektim da yaa naa maa dımmm 3 kibrit kutusu kadar yedimm

pişmanlık yasasından yararlanıp 10000-15000 adımla günü kapatırsan birşeycik olmaz inşallahbugün biri yazmış en ufak bir kaçamak insilün dirrencini etkilermiş(hocanın yalancısıyım)

bak sen sımdı yalasak bısey olurmu dıyınce benım aklıma brownıyı ısırıp cıgneyıp cıgneyıp tadını ıyıce alıp yutmamak geldıolmamı
öğle yemeğim::

4 kaşık az bezelyeli bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt
1,5 lt limonlu su
cok az yemıssın aslı bence

harıka bır menu

pişmanlık yasasından yararlanıp 10000-15000 adımla günü kapatırsan birşeycik olmaz inşallahbugün biri yazmış en ufak bir kaçamak insilün dirrencini etkilermiş(hocanın yalancısıyım)

ok canm jarnnanam benim yüriycimm emme 45 dk yane 3mil 10000 adımı gecermiki:44::44:
bir adım 40cm ise 3mil. 1..6 km ise uff hesaplayamıycimm yokmu matematikçi falan

sabah:2 yumurtadan omlet
5 zeytin
peynir
ceviz-kayısı
domates

spor:1saat 20 dakika yürüyüş
20 dakika aerobik hareket

cnm yaa .. daha çok yiyince bende gr düşmüyor.
bu bile çok geldi gözüme..
2 ay oldu başlayalı.
4 kg verdim daha.
ne bileyim .hata mı yapıyorum anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…