Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydin Kizlar;
Dün aksamki menümü yazmamistim.
2. ögün
1 tabak bulgurlu yemegi pirasa
1 kase yogurt
4 gün kurusu kayisi
2 kurutulmus incir (organik)
4 ceviz
Bunlar birazcik fazla olmus...
Kizlar birsey soracagim bilen varsa yanitlasin lütfen. Ben sabahlari 8-9 arasi uyaniyorum ev isi filan,
cocugu doyur derken saat oluyor 10:30-11:00 sonra gene hicbirse yemeden yürüyüse cikiyorum.
Eeee yürü gel dus al geciyor bir 1,5-2 saat bazen kahvaltiyi saat 13:00 de anca yapiyorum. Acep yanlismi yapiyorum..
Kalkarkalkmaz kahvaltimi yapsam. Eskiden kalkinca 1 bardak ilik süt iiciyordum ama bir yerde okudum ac karinla yapilan spor daha cok yaglardan yakiyormus...

kimseler yokkben kahvaltımı yaptım bile,dipçik gibiyimmmm

2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
4 zeytın
1 kırmızı bıber
6-7 cevız
2 kuru erik
2 gr omega 3
elma çayı
erkencisinn tatlımm afiyet olsunnnn

ben de denemek istiyorum cnm da bulamadım dün markette malesef

gunaydın arkadaslar kahvaltım

1 kıymalı yumurta
bıraz b.peynır az kecı peynırı
dereotu maydanozlu yogurt
5 adet fındık 2 adet omega2 ısırık bayburt ketesı
cay (zeytın yıyemedım bu sabah)

arkadaslar bende saglık taraması yaptırmak ıstıyorum hangı degerlere bakmalıyım kanda ıdrarda ayrı ayrımı bakılıyo aclık kan sekerıne aıle hekımınde baktırabılıyomuyuz bılgısı olan varmı

canımm bugün cnm hiç istemedi.
muzuu aslında yemememm lazımdı wc sorunu için amaa neyseeee:26::26:
nolacak bu wc sorunu yaaa?:44::44:

Yok cnm sakıncası yok..

Bugünün patakçısı olarak al sana

Kızlar ben bu son zamanlardaki kg.verememe üstüne alma durumumu 1-Akşam yemek saatim değişti,önceleri 18:30-19:00 arasıydı,şimdi en erken 19:50'de başlıyorum
2-Kesintisiz 3 aydır haftada en az 4 gün düzenli yaptığım sporu bırakmaya bağlıyorum.

dünkü
Kahvaltım:

meşhuur :) biberli lor kavurması(gerçekten çok hoşmuş ilk defa denedim içine 1 de yumurta kırdım)
6 zeytin
10 ceviz
2 orta boy armut
Şekersiz çay

akşam yemeğim

havuçsuz pirinçsiz pırasa
salata
sayamadığım kadar badem
1 dilim havuçlu kek (ayıp ayıp utanıyorum ama ne yapayım )
avuç içi kadar çekirdek(malesef tuzluydu)

dün yediklerime bi bakar mısınıız
bugün tartıldım 600 gram daha gitmiş 2 günde 1 kg olmuş(totomu kaşıdım,dilimi ısırdım ) sizce ben az mı yiyorum da ondan mı gidiyor yoksa emzirdiğim için mi???????

slm kızlar..
siz bilirsiniz acil yardım bekliyorum..
sabah kahvaltısında cevizli-fındıklı-bademli yulaf ezmesi ve içine yarım elma koyup sütle (yani kısaca müsli diyelim)
yenmesi konusunda hocanın fikri nedir.uygunmudur yiyebilirmiyiz.bi cevap lütfeeeennn :18::18:

selamlar, 4 ay önce 1 haftalığına katılmıştım aranıza ve 2 kilo vermiştim , ama devam edemedim maalesef , şimdi azimli bir şekilde geri döndüm çünkü yumurta kapıya dayandı 5 ay içinde en az 10 kg vermem lazım, umarım beni tekrar aranıza alırsınız

canım hoca sınırlı yulafa izin vermişti daha önce.ama canan hocam sabahları protein ağırlıklı bir kahvaltıyı daha çok uygun görüyor.süt yerine peynir ya da yoğurt ve mutlaka yumurta yiyin diyor.bende bir ara sabah kahvaltılarımı yazdığın şekilde yapıyordum ama öğlene kadar açlıktn midem çifte telli oynuyordu sen bilirsin ama ne varsa karatay kahvaltısında var

biz mevlananın torunlarıyız canım bin kere tövbeni bozmuşsanda yine gel hoşgeldin başarılar

ahanda bir kaçak daha geldi,kızzz nerelerdesin sen ?

ben hocanın işlenmiş gıdalara karşı olduğunu biliyorum,yulaf ta işlenmiş sonuçta değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…