Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

her günümüz neşelimutlu sağlıklı olur inşallahaa ben bu arada bugün ne öğrendim kilo verene kadar canan hoca nohut a dikkat edin hatta yemeyin demiş.anlayacağın nohutta bir hainmiş

inşallah tatlım.geçmişi okuduğumda öğrendim bende bugün canım.gerçi ben diyete başladığım ilk günden beri yiyiyordum,hatta ilk kitapta da yenilebilir listesindeydi.ama dediğin gibi kilolardan kurtulana dek yememek lazım

Canim bizim doktor m.r.nc.p onermisti ben onu ictim bitince s.lg.r almaya basladim esime de iciriyorum hatta:))

Mrb ben bu diyete 3 gün önce yani pazar başladım. İlk günü kendime göre yaptım diyeti gayette başarılıydım ilk gün 600 gr gitti. İkinci gün kahvaltıyı canan hocanın kitabına göre yaptım öğlen yemeğimde karnıbahar azıcık yedim (kendi kafama göre kitapta yazmıyo) aşkamda çok az karnıbahar ve salata yedim. Ve bu iki günün sonunda 1 kilo verdm. Bugün havalara uçtum ve Canan hocanın dediklerini harfiyen yapma kararı aldım. Ama buna göre kadın her öğunde farklı şeyler istyo. Yok öğlen biftek akşam balık ızgara.. Yani ben zaten çalışan bayanım işim gücüm yok sürekli yemekle mi uğraşcam? Ayrıca sadece o kadarla kalsa iyi yanındada pilaki barbunya vs. vs...
Neyse dedimki kilo vermekte KARARLIYIM ve uygulamalıyım dedim bve bugün etli sebze yemeği vardı öğlen menüsünde ve kıymalı ıspanak yaptım yanında karnıbahar salatası vardı dünden kalan karnıbaharımı yedm ama çok fazla değil. 1er porsiyon yedim her iki yemektende ve yoğurt yedim. Sbaha ise malum yumurta zeytin.. Şuan akşam yemeği sAAti tartıldım. Bide ne göreyim?????? 1.6 kilo almışım. Offfff en başa geri, döndüm ve daha akşam yemeğini yemedim. Canım çok sıkkın bu diyeti bırakıp kendi kafama göre uyarlıycam sadece kahvaltılara uyarım bundan sonraaa çok sinirliyim

iyi akşamlarrr arkidişlerrrrrr

yorucu , soğuk, karlı bir salı gününü bitirdik çok şükürr kazasız belasızzz
menümü yazayımmm

1. öğün

2 yumurtadan bol baharatlı,sebzeli menemen
peynir
zzeytin
maydonoz
bir parça nar
yeşil çay-kuru kayısı

2. öğün

1 kase tarhana çorbası
1 tabak kıymalı karnabahar
1 kase ev yoğurdu
3 gün kurusu : yemeklerden sonra şu alışkanlığımı bırakamadımm halaaa:26::26:

sağol canım,sizlerin sayenizde motive oluyorum...

Mrb ben bu diyete 3 gün önce yani pazar başladım. İlk günü kendime göre yaptım diyeti gayette başarılıydım ilk gün 600 gr gitti. İkinci gün kahvaltıyı canan hocanın kitabına göre yaptım öğlen yemeğimde karnıbahar azıcık yedim (kendi kafama göre kitapta yazmıyo) aşkamda çok az karnıbahar ve salata yedim. Ve bu iki günün sonunda 1 kilo verdm. Bugün havalara uçtum ve Canan hocanın dediklerini harfiyen yapma kararı aldım. Ama buna göre kadın her öğunde farklı şeyler istyo. Yok öğlen biftek akşam balık ızgara.. Yani ben zaten çalışan bayanım işim gücüm yok sürekli yemekle mi uğraşcam? Ayrıca sadece o kadarla kalsa iyi yanındada pilaki barbunya vs. vs...
Neyse dedimki kilo vermekte KARARLIYIM ve uygulamalıyım dedim bve bugün etli sebze yemeği vardı öğlen menüsünde ve kıymalı ıspanak yaptım yanında karnıbahar salatası vardı dünden kalan karnıbaharımı yedm ama çok fazla değil. 1er porsiyon yedim her iki yemektende ve yoğurt yedim. Sbaha ise malum yumurta zeytin.. Şuan akşam yemeği sAAti tartıldım. Bide ne göreyim?????? 1.6 kilo almışım. Offfff en başa geri, döndüm ve daha akşam yemeğini yemedim. Canım çok sıkkın bu diyeti bırakıp kendi kafama göre uyarlıycam sadece kahvaltılara uyarım bundan sonraaa çok sinirliyim

ıkıncı ogun

yesıl mercımek corbası
ıkı tabak karalahana
kıvırcık salatası
bır ısırık kete
cay

okuldan gelınce
1 kase yogurt
1kuruıncır
1sekersız kahve
8-10 kuruyemıs kavrulmuş

aksam yemegı 3-4 kasık börülce
brokolı haslama
yogurt
mevsim salata

2.öğün:çiğ rendelenmiş havuç-sarmısaklı yoğurt-nane
1 kurabiye
1 ceviz
3.öğün:havuçsuz,bulgursuz pırasa
1kk tahin helvası

2.öğünüm:

kuzukulak+dereotu+maydonoz ile salata
3 kaşık mantarlı lor kavurma
2 kaşık yoğurt
2 kaşık kuru sebze kavurması
1 avuç kabak çekirdeği
2-3 ceviz
2 tane beşbıyık meyvesi....

Spor: 40 dk pilates+30 dkdan biraz fazla yürüyüş
Sıvı: şimdilik 3lt su

Sabah 7.30
2 yumurtalı maydanozlu omlet
1 aik beyaz peynir
10 yeşil zeytin
1 ib fındık
3 gün kurusu

ÖĞLEN 13.15
1 Tabak pırasa
1 avuç fındık
Menülerim beslenme programına uyuyor mu bilemiyorum.Ama benim karnım çok AÇ.
Yemeklerin suyuna ekmek banmak istiyorum.ama tutuyorum kendimi.tutmalıyım .tutmalıyım tutmalıyımmmmmmmm.

AKŞAM 18.15
1 tabak kıymalı tabak
1 kase yoğurt

Son düzenleme:

canım hoşgeldin ödem filan olmuştur sabırlı ol bide buradaki arkadaşlar hergün tartılmıyorlar sende öyle yap istersen ilk başlarda benimde öyle olmuştu sonra 3 haftada 4 kilo gitti

sağol canım..nasıl vereceğiz şu son kiloları

Bir bilsem... Aslında kafama takmayayım diyorum ama emek verip de kilo vermeyince canı sıkılıyor insanın sonra da gelsin kaçamaklar

Ben 63'lü kilolarda da çok takılmıştım 1 aydan fazla, direnince birden döküldüler. Sanırım 60 lı kilolarda da aynı durumu yaşayacağım. Senin de sona yaklaşırken duraklıyor olabilir. Pes etmek yok bu işi bitireceğiz başka yolu yok

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır muz,bır kase cevız,bır mandalın,kakao,bıraz kaymak,bır kuru ıncır,bır bardak sut.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase mercımek corbası,bır taBak bezelye,bır tabak sebze yemegı,bır bardak ayran.omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 1 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze
.

Eklentiler

• $a94%7E.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 44
  • $a94.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 66
kızlar akşam yemeğim

havuçsuz pirinçsiz pırasa
salata
sayamadığım kadar badem
1 dilim havuçlu kek (ayıp ayıp utanıyorum ama ne yapayım )
avuç içi kadar çekirdek(malesef tuzluydu)

3 mil lesli yaptım 45 dk

şimdide mekik popo bel kol bisiklet çalışcam 50ser 50 ser

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…