Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kalkınca geceden suda bekletılmıs 2 kuru kayısı
su
kahvaltım:
2 yumurtalı loxi omleti
3 zeytın
salata
1 kase yogurt
elma çayı

ara:2 kuru kayısı
1 avuc badem

akşam: fırında hamsi
salata
3 kuru kayısı

spor: 1 saat yuruyus
sıvı: 1,5 lt

menümü bildireyim hemmen

su+kaysı

1 ymurta
1muz
3 cevız
3-4 ceviz
1tutam dreotu
bıraz peynır

yeşil çaay
su

kuru fasulye mınık kase
yogurt
karnıbahar brokolı

su

karnıbahar brokolı 2kasık
4köfte
2catalpilav
kereviz salatasıbolca yogurt
mevsımsalata bolca

su

yesıl çay

sanırım katılan yok baska tekerleklı sanadlye yardımına

1pepeti
2burcın
3loxandar
4papadıya

Canım Şekerler,

Yarın bildirim günü ve bu hafta listeyi ben hazılıyorum bilen bilmeyen herkese ilan olunur)
Bol eksili bir cuma olur inşallah:81:
bak geçen haftaki gibi beni listenin sonuna atma olur mu

çok merak ettim olcakları bizlede paylaş canım ne kadar oldu başlayalı
bende bugun aldım aktardan masalım.demledım su an ıcıyorum yarın tartıdan once wc nın yolunu tutmak ıstıyorum
benimde ihtiyacım var çıkmaya 2gündür içiyorum ama tık yok
acaba tartı günü yaklaşınca strese girip çıkmıyor olabilirmiyiz geçen haftada aynı olmuştu

iyi akşamlar kızlar1 haftadır yoktum nerdeyse misafirden dolayı..çok özledim burayı1 haftadır ihmal ettim 2-3 gün daha yokum ama pzar gününden itibaren daha aktif olucam inşallahbu arada geçmişi okuyunca loxandra ve yanlış hatırlamıyosam gözleme güzel paylaşımlarda bulunmuşlar sık tartılmayla ilgili.1 aydır aynı kiloda olan ben,bunları dikkate alıp 1 ay tartılmama kararı aldım.inşallah yarın herkes güzel sonuçlar alır.

sabah kahvaltı 10 civarı bitmişti öğlen canım istemedi
kefir 1tane incir yedim
akşamda çok acıktım
mercimek çorbası
mantar sote
salata
yoğurt
keten tohumu

su:2,5-3litre
spor:şimdilik yok yatmadan leslie2mil yaparım inşallah
dün akşamda 2mil yaptım

ya kızlar ben akşanları çok mu yiyorum

bügün çok giremedim kızlar şimdide yüyüşe gidecem gelince fırsat bulursam çoçukladan okuyaçağım geçmişi:126:
akşamki menüm
1 tabak yoğurtlu karnı bahar
1 avuç içi kadar tavuk
1 kaç dal maydanoz
şimdilik hoşçakalın

Kızlarrrr merhaba hem hastalığımdan hem de pc de oluşan sorun yüzünden giremedim 2 3 gündür...
Çoook özledim sizi neler oluyor forumda okuma imkanım olmadı henüz
ben yılbaşından sonra tamamen olmasa da toparlandım gibi bu aralar tatlı şeyler istiyor canım nedense adet dönemide değil ama
neyse buda geliiir bu da geçeeer

nerlerdesin kuzu seni merak ettik ya dün sordum gamzeed nerelerde diye hoşgeldin

Funda yaprağıydı benim önerim ama biberiye önerenlerde olmuştu.

slm kızlarrr;
Bugün ilk günümdü.Menümü yazıyor ve yorumlarınızı bekliyorum....
SABAH(8,30-9,00 arası)
2 haşlanmış yumurta
bir avuç kadar light beyaz peynir(dukan kalan peynir,ziyan olmasın diye yedim :) )
7-8 adet evde yaptığım yeşil zeytin
1 avuç kadar ceviz
1 mandalina(grip oldumda )
1 bardak şekersiz çay
ÖĞLE(13,30)
1 tabak kuru fasulye
küçük 1 kase salata
küçük 1 kase pancar turşusu(tuzsuz,limonsuzdu ama yedim fena değildi)
AKŞAM(19,00)
1 tabak haşlanmış tavuklu yeşil salata
1 kase keten tohumlu yoğurtlu ıspanak kavurması
1 mandalina

Aralarda kiraz saplı form çayı.tarçınlı karanfilli yeşil çay(1.er kupa) boooollllcaaaa su(2 litreyi geçmiştir)
yatana kadarda sadece suuuuuuu

Haaa bide omega 3 ne marka ve ne kadar kullanıyosunuz?Eczaneye sordum 1000 mg.lık yeter size günde dedi.ama kitapta 2-3 gr diyor.Kafam karıştı.

akşam mönümü yazayım

7-8 adet hamsi(çok az 1 kaşık kadar z. yağında kızartılmıştı)
1 tabak çorba
salata
4ceviz
2 hurma ( mensturasyon dönemim canım çok tatlı istediği için yedim)

funda çayı ve 500ml su

benim kullandığım sıvı idi tüpte spordan 15 dk önce bir tüp içiliyor. Markası rtüklü olarak x.ro nutrıtıon.

merhaba arkadaşlar nasılsınız?ben sabahtan sonra giremedim yine annemlerdeydim.burası inanılmaz alışkanlık yapıyor işe başlayınca ne olacak halim bilmiyorum.işyerinde pek fırsatım olmaz nete girmeye koşturmaca olur çok.neyse daha şubata var kuzuyu bırakıpta nasıl başlarım onuda bilmiyorum.neys alışırız artık((

2.öğünüm

2 kase ıspanak çorbası
2 parça tavuk
1 kase yoğurt

3.öğün

1 kase ıspanak çorba
2 kaşık kuru fasülye
1 kase yoğurt
2 parça az şekerli kabak tatlısı üzeri tahinliii

2 lt su,1 fincan yeşil çay,1 fincan 7 otlu çay.
spor:2+1 mil lesliee
sayfalar ilerlemiştir bakayım biraz.bu arada eşim sizleri kıskandı onunla ilgilenmemişim falan filan kendisi nete girerken ne oluyodu.canım aşkımmm yaaa...

kızlar ben geldim bırazda anneme uğradım orda ne pastaya nede tatlı almadım kendime tabak bıle almadım sadeçe 6 tane antep fısdığı 6 tanede yer fısdığı yedım saatte bakdığıda da keşke yemeseydim dedim2 tane şekersiz çay içdim ama suyu bugün çok içemedim oda 1lt kadar 1saat de yürüdüm şimdi bakayım hele neler kaynatmışsınız ben yokken

Yok kiz evdeki herkez götürdü bir ben usluydum icmedim hic. Ama bulgurlu mercimek köftesi,
cig köfte falan yedim tabi birde iki dilim tiramisu...ve 1 dilim peynirpastasi...
Birde ben hep 5,9 ile 6,3 arasi yürüyordum giz sen daha önce niye söylemedin
Canim evet evet 1 ay fazla galiba ben sahsen günde 10 ila 20 arasi tariya cikiyorum.. Bence biz 14 günden baslayalim bakariz eger dayaniyorsak 1 aya cikartiriz...

O zaman biz vatana hiyanetteyiz valla...Ben günde 15 kere en az cikiyorum tartiya...Yararli paylasim icinde tesekkürler canimmmmm

Hadi hadi Yarin tartil... kaldiriyoruz sonra tartiyi mizikmak yokkk. ama karar ver 15 gün mü??? 1 ay mi???

offff aksam ne kadar motive olursun canim kimbilir 25 kilo ne demek yaw...en az 10 yas genclesmissindir..Gelince mutlaka yaz catlarim

bende bildirim yapayim gayri;
1.ögün
1 tabak melemen
bol dometes ve turp
8-10 zeytin
avuc ici beyaz peynir
1 cay kasigi keten togumu ve cörekotu
1 cay bardagi badem

2.ögün
1 tabak Alinazik sarimsakli yogurtlu
5 ceviz
1 cay kasigi keten togumu

sivi: 2 litre
spor: leslie ile 3 mil...

Valla kizlar kocami kandirdim onunla aksam yürüyüsüne cikiyorum....Catlayin hemiiii...
Spor ayakkabilarinla olmasada yumusak botlarla yürüycem ginede yürüycem isteeeeeee.....(malümünüz ayagim su topladi spor ayakkabilari yüzünden)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…