Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün epey sapıttım bugün karatay diyeti oldı ama akşam yediklerim
alinazik bir tabak bir kaç dilim turp 1 kase keten tohumlu yoğurt
bir avuç kabak çekirdeği (ilerleyen saatlerde)

günaydın kızlar
ben giremedim bu hafta, hem kaçamak çoktu hem de kaynana kayınpeder olunca fazla giremedim.
spor da yapamadım.
bir de bunaldıkça sinir oldukça bişeyler yedim, benim en kötü huyum da bu.
yarın baya fazla çıkıcam tartıda :KK50:
merhaba sen girmeyince kaçamaklarını tahmin ettim canım.neyse yalnız değilsin yılbaşından dolayı herkeste oldu.yarından sonra aklımız başımıza gelir.

selamlar güzeller :)
pirinç diyeti iş görüyor gerçekten.dün sabah +2 çıkmıştım.bu sabah 1.4 ünü vermiş durumdayım :124: inşallah yarına kadar daha iyi olur.En kötü ihtimalle kilom aynı kalsın razıyım.Haftaya yine yokuş aşağı başlarım inmeye ,inşallah tabi
saphiracım sendeki bu değişik diyetleri denem isteğine hayranım ama bizi yoldan çıkaramazsın.bana bu iki üç günlük tek besinli şok şok diyetler pek mantıklı gelmiyor.çok veren kastan demişsin 1.sayfada:)))gel boşver bunları evine dön hep beraber verelim kiloları.

wc ile barıştım
tebrikler canım sevindim yarına iyi sonuçlar alırız umarım geçen hafta regl falan dedik bu hafta mazeret kalmadı:))
Canım Şekerler,

Yarın bildirim günü ve bu hafta listeyi ben hazılıyorum bilen bilmeyen herkese ilan olunur:-))
Bol eksili bir cuma olur inşallah:81:
canım umarım bana uğurlu gelirsin de 2 yıldır göremediğim 67 li rakamları görürüm.

Ayy bildirim günü ne güzell.
Bildirim yapmayı da özledim.
Ama 2 hafta sonra artılarda da olsam bildirimlerdeyim.
canım hoşgeldin özledik seni.umarım herşey yolundadır?

ctesı aksam esımın ıs arkadaslarından bır bayan bızı evıne davet ettı o grup benı en son 115 kıloyken gormustu bugun cıktım bıraz alısverıs yaptım.3 saat yurumus oldum ama tempolu degıl tabı.tepkılerı cok merak edıyorum tam 25 kılo eksıgım o gunden:21::21::21::21:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
süper tepkiler olur bence.

Ben de Nilgün'ün kitabını okudum bir süre önce.Yasemin Soysal'da bu tartı konusunun üstünde çok duruyor.
Aslında hepimizin problemi gördüğüm kadarıyla sık tartılmak.Ben B-fite gittim 3 yıl süreyle,orada ayda bir tartıyorlardı.
Bence de en makul süre bu.Yasemin Soysal ,tartıyı kaldırın 40 gün hiç tartılmayın.Sonra bir kere tartılın ve 2 ay süreyle yine tartılmayın diyor.
Böylece plato dönemlerini bilinçaltımızı kandırarak daha kolay atlatırmışız.
Ben de iyiden iyiye bu fikre ısınmaya başladım.
Olmazsa tartıyı birine verip,bana bunu şu tarihe kadar verme diyeceğim.
E napalım bu da bir çeşit bağımlılık,bir süre yoksunluk belirtisi gösterip sonunda alışacağız :))
ya bende tartıyı kaldırıcam ama eşim yoldançıkarıyor.günde 2 kez tartılıyor ben de hevesleniyorum yaaa

slm kızlarrr;
Bugün ilk günümdü.Menümü yazıyor ve yorumlarınızı bekliyorum....
SABAH(8,30-9,00 arası)
2 haşlanmış yumurta
bir avuç kadar light beyaz peynir(dukan kalan peynir,ziyan olmasın diye yedim :) )
7-8 adet evde yaptığım yeşil zeytin
1 avuç kadar ceviz
1 mandalina(grip oldumda :KK43: )
1 bardak şekersiz çay
ÖĞLE(13,30)
1 tabak kuru fasulye
küçük 1 kase salata
küçük 1 kase pancar turşusu(tuzsuz,limonsuzdu ama yedim fena değildi)
AKŞAM(19,00)
1 tabak haşlanmış tavuklu yeşil salata
1 kase keten tohumlu yoğurtlu ıspanak kavurması
1 mandalina

Aralarda kiraz saplı form çayı.tarçınlı karanfilli yeşil çay(1.er kupa) boooollllcaaaa su(2 litreyi geçmiştir)
yatana kadarda sadece suuuuuuu

hoşgeldin aramıza light peynir ve akşamki mandalina dışında iyi görünüyor liste.akşam meyve yemiyoruz canım.sabah yesen daha iyi

saphiracım sendeki bu değişik diyetleri denem isteğine hayranım ama bizi yoldan çıkaramazsın.bana bu iki üç günlük tek besinli şok şok diyetler pek mantıklı gelmiyor.çok veren kastan demişsin 1.sayfada:)))gel boşver bunları evine dön hep beraber verelim kiloları.

canım benim amacım çok çabuk kilo vermek değil ki,çünkü bu sağlıksız ve geri dönüşlü bir durum yaratır.Ben yılbaşından beri toparlanamadım ve çok su tuttum.Regl dönemide olmamda beni mithiş etkiliyor tabi.Pirinç süper bir ödem söktürücü,bitki çaylarını sevmeyen biri olarak ve +2.1 çıkmışken yapayım dedim.Ben değişikliği seviyorum benim yolum çok uzun.Sıkılmadan,diyeti bırakmadan devam edebilmem için değişikliklere ihtiyaç duyuyorum zaman zaman :KK34: yarın sonuçlar nasıl olacak bakalım,şu artılarımdan bir kurtulayım,karataya tam gaz devam edicem :21:

bak geçen haftaki gibi beni listenin sonuna atma olur mu:KK57:

çok merak ettim olcakları bizlede paylaş canım ne kadar oldu başlayalı:KK52::KK52:

benimde ihtiyacım var çıkmaya :KK52:2gündür içiyorum ama tık yok
acaba tartı günü yaklaşınca strese girip çıkmıyor olabilirmiyiz geçen haftada aynı olmuştu:KK52:
yabıkıde paylasıcam o gece eve gelır gelmez yazıcam olanları leylakcım

iyi akşamlar kızlar:KK3:1 haftadır yoktum nerdeyse misafirden dolayı..çok özledim burayı:KK19:1 haftadır ihmal ettim 2-3 gün daha yokum ama pzar gününden itibaren daha aktif olucam inşallah:21:bu arada geçmişi okuyunca loxandra ve yanlış hatırlamıyosam gözleme güzel paylaşımlarda bulunmuşlar sık tartılmayla ilgili.1 aydır aynı kiloda olan ben,bunları dikkate alıp 1 ay tartılmama kararı aldım.inşallah yarın herkes güzel sonuçlar alır.

bende dıyorum gozumuze ayna tutan bı kız vardı nerelerde:KK1::KK1::KK1::KK1::KK53::KK53::KK33::KK33::KK33::KK33:

handancım burcıncım ve durumu merak eden butun arkadaslar o gece eve gelır gelmez yazacam aldıgım tepkılerı

bıde bır arkadas sormus ne kadar zmanda verdın dıye ramazanda 115 ıdım karataya 108.5 ıle basladım su an 90 kıloyum:21::21::21::21::21:

slm kızlarrr;
Bugün ilk günümdü.Menümü yazıyor ve yorumlarınızı bekliyorum....
SABAH(8,30-9,00 arası)
2 haşlanmış yumurta
bir avuç kadar light beyaz peynir(dukan kalan peynir,ziyan olmasın diye yedim :) )
7-8 adet evde yaptığım yeşil zeytin
1 avuç kadar ceviz
1 mandalina(grip oldumda :KK43: )
1 bardak şekersiz çay
ÖĞLE(13,30)
1 tabak kuru fasulye
küçük 1 kase salata
küçük 1 kase pancar turşusu(tuzsuz,limonsuzdu ama yedim fena değildi)
AKŞAM(19,00)
1 tabak haşlanmış tavuklu yeşil salata
1 kase keten tohumlu yoğurtlu ıspanak kavurması
1 mandalina

Aralarda kiraz saplı form çayı.tarçınlı karanfilli yeşil çay(1.er kupa) boooollllcaaaa su(2 litreyi geçmiştir)
yatana kadarda sadece suuuuuuu

akşamki mandalina dışında menün gayet iyi
merhaba arkadaşlar nasılsınız?ben sabahtan sonra giremedim yine annemlerdeydim.burası inanılmaz alışkanlık yapıyor işe başlayınca ne olacak halim bilmiyorum.işyerinde pek fırsatım olmaz nete girmeye koşturmaca olur çok.neyse daha şubata var kuzuyu bırakıpta nasıl başlarım onuda bilmiyorum.neys alışırız artık:KK43:((

2.öğünüm

2 kase ıspanak çorbası
2 parça tavuk
1 kase yoğurt

3.öğün

1 kase ıspanak çorba
2 kaşık kuru fasülye
1 kase yoğurt
2 parça az şekerli kabak tatlısı üzeri tahinliii

2 lt su,1 fincan yeşil çay,1 fincan 7 otlu çay.
spor:2+1 mil lesliee
sayfalar ilerlemiştir bakayım biraz.bu arada eşim sizleri kıskandı onunla ilgilenmemişim falan filan kendisi nete girerken ne oluyodu.canım aşkımmm yaaa...

handancım bebiş ne kadar doğum izininde misin

handancım burcıncım ve durumu merak eden butun arkadaslar o gece eve gelır gelmez yazacam aldıgım tepkılerı

bıde bır arkadas sormus ne kadar zmanda verdın dıye ramazanda 115 ıdım karataya 108.5 ıle basladım su an 90 kıloyum:21::21::21::21::21:

bayağı sabır gerektiyor biz daha bir ay oldu sabırsızlanıyoruz veremedik diye bu uzun bir süreç:21:

akşam 2mil leslie yaptım birde 30dk kondisyon bisikleti
papadiya ikimizden başka kimse yok hatunlar leptinleri çalıştırıyorlar galiba:KK1::KK1::KK1:

Valla kizlar kocami kandirdim onunla aksam yürüyüsüne cikiyorum....Catlayin hemiiii...:KK33::KK33::KK33::KK33:
Spor ayakkabilarinla olmasada yumusak botlarla yürüycem ginede yürüycem isteeeeeee.....:21::21::21::21::21::21::21::21::21:(malümünüz ayagim su topladi spor ayakkabilari yüzünden)

azmine hayranım:124::124:

ben elif
sizleri 10 gündür ilgiyle ve takdir ederek takip ediyorum.itiraf ediyorum ben de azıcık kiloluyum.bu kiloya nasıl ıktığım malum.evlenirken 48 kiloydum.02.01.2012 itibariyle 85.3 kg.kafayı yemek üzereydim.13 yıllık evlilik hayatı...bir sürü sama sapan diet.diyetisyenler.....olmadı.verdim aldım.verdim aldım.artık bıktım.bu son denemem olacak.DUKAN diyetini bile yaptım...3 gün dayanabildim.korkunçtu.et kokusu 2.günden sonra her yeri sarmıştı sanki.sonra KARATAY diyetini araştırayım dedim makul geldi.sonrada sizi keşfettim.süpersiniz.sinerji müthiş.neyse 02 ocakta karatay diyetine başladım.boyum 1.67 kilom 85.4 yaşımda 37.bu sabah 83.00 dım.amacım yavaş yavaş kilo verip birdaha bu kiloları görmemek.desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.hepimize kolay gelsin.
NOT.şu bdi ve kg yi gösteren grafik muhteşem.nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.

akşam 2mil leslie yaptım birde 30dk kondisyon bisikleti
papadiya ikimizden başka kimse yok hatunlar leptinleri çalıştırıyorlar galiba:KK1::KK1::KK1:
tbrkler leylakcım.bızdemı leptıne bıraksak kendımızı malum yarın ıse yarıycak leptınle takılmak:)))))
ben elif
sizleri 10 gündür ilgiyle ve takdir ederek takip ediyorum.itiraf ediyorum ben de azıcık kiloluyum.bu kiloya nasıl ıktığım malum.evlenirken 48 kiloydum.02.01.2012 itibariyle 85.3 kg.kafayı yemek üzereydim.13 yıllık evlilik hayatı...bir sürü sama sapan diet.diyetisyenler.....olmadı.verdim aldım.verdim aldım.artık bıktım.bu son denemem olacak.DUKAN diyetini bile yaptım...3 gün dayanabildim.korkunçtu.et kokusu 2.günden sonra her yeri sarmıştı sanki.sonra KARATAY diyetini araştırayım dedim makul geldi.sonrada sizi keşfettim.süpersiniz.sinerji müthiş.neyse 02 ocakta karatay diyetine başladım.boyum 1.67 kilom 85.4 yaşımda 37.bu sabah 83.00 dım.amacım yavaş yavaş kilo verip birdaha bu kiloları görmemek.desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.hepimize kolay gelsin.
NOT.şu bdi ve kg yi gösteren grafik muhteşem.nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.

hosgeldın canım burdakı motıvasyon harıka kızlar superler sende gel karıs aramıza bırlıkten kuvvet dogar.dıger dıyetlerı bılmem hıc denemedım ama karatay dıyetı gercekten bır hafta bır ay degıl omur boyu yapılabılecek kadar rahat bır dıyet.grafık konusunda cok tecrubelı arkadaslar var onlar yazını okudugunda mutlaka yardımcı olur tekrar hosgeldın elıf

azmine hayranım:124::124:
Canim seninde benden kalir yanin yok hani ....25 dakika tempolu yürüdük geldik.
Kiz uyuyor oglum 12 yasinda ona emanet ettimde ciktik..
Cok iyi geldi zaten bu gün yürüyemedigim icimde kalmisti..OHHHHHrahatladim valahi

ben elif

Canim hosgeldin aramiza. Sana bir link verecegim oraya bir gözat canim takildigin birsey olursa yine sorarsin.
"http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yonetimden-mesaj-var-oneriler-sorular/326993-takip-cizelgeleri-hakkinda.html"
Buranin disinda Canan hocanin kitabini mutlaka okumani öneririm sana..

tbrkler leylakcım.bızdemı leptıne bıraksak kendımızı malum yarın ıse yarıycak leptınle takılmak:)))))

hosgeldın canım burdakı motıvasyon harıka kızlar superler sende gel karıs aramıza bırlıkten kuvvet dogar.dıger dıyetlerı bılmem hıc denemedım ama karatay dıyetı gercekten bır hafta bır ay degıl omur boyu yapılabılecek kadar rahat bır dıyet.grafık konusunda cok tecrubelı arkadaslar var onlar yazını okudugunda mutlaka yardımcı olur tekrar hosgeldın elıf

çok teşekkür ederim.sende süper kilo vermişsin.darısı başımıza.

Canim hosgeldin aramiza. Sana bir link verecegim oraya bir gözat canim takildigin birsey olursa yine sorarsin.
"http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yonetimden-mesaj-var-oneriler-sorular/326993-takip-cizelgeleri-hakkinda.html"
Buranin disinda Canan hocanin kitabini mutlaka okumani öneririm sana..[/QUOTE]

linki buldum.sabaha düzenleyeceğim.kitabı da alıp okumayı arzu ediyorum.ancak şu ara yurt dışında yaşıyoruz.türkiyeden gelen arkadaşlara sipariş vermek ilk işim olacak..

Bildirim:06/01/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 80kg Bu hafta:79kg
Fark: 1kg
Toplam fark:41kg
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %1.2 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

Eklentiler

• $a99.jpg
    $a99.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 33
bildirim tarihim:6-01-2012
başlanğıç tarihım:25-12-211
rumuz:tanem111
başlanğıç kğ:82,2
geçen hafta:82,700
bu hafta:80,400
fark:2,300
toplam kg:2,300
beden:44-46
spor:6 gün 1 saatlik yürüyüş
günaydınlar herkeselere hadi bildirim zamanı

Günaydın şekerleeerrrr,

Herkese çok güzel bol eksili tartılar diliyorum, ben alet edevatı hazırladım bildirimleri bekliyorum:KK3:

Bildirim:06/01/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 80kg Bu hafta:79kg
Fark: 1kg
Toplam fark:41kg
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %1.2 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

Tebrik ederim Gül, bu nasıl bir istikrar:nazar::KK9:

Heyyyy tebrik ederim:nazar::KK9:

Bildirim: 06.01.2012
Rumuz: idealist33
Başlangıç tarihi: 16.09.2011
Başlangıç kg: 72.8
Geçen hafta: 62.7
Bu hafta: 61.7
Fark: -1 kg
Toplam fark: - 11.1 kg
Beden:40
Boy: 1.66
Hedef: 57

Son düzenleme:
tebrıkler canım cok ıyı vermıssın :KK9::KK9::KK9:.46:
Günaydın şekerleeerrrr,

Herkese çok güzel bol eksili tartılar diliyorum, ben alet edevatı hazırladım bildirimleri bekliyorum:KK3:
guunaydın canım:KK16:kolay gelsın
Bildirim: 06.01.2012
Rumuz: idealist33
Başlangıç tarihi: 16.09.2011
Başlangıç kg: 72.8
Geçen hafta: 62.7
Bu hafta: 61.7
Fark: -1kg
Toplam fark: - 11.1 kg
Beden:40
Boy: 1.66
Hedef: 57