Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

benm arkadaş iki kaşık bala bi kaşık üzüm çekirdegi tozunu karıştırdı tadına ben de baktım iğrençti
ama işe yarıyosa denemeye deger
en iyi şekilde balla oluyo ozman tadı pek gelmiyo bide çignemeden yutun gitsin

öle iğrenç şeyler yapmaya gerek yok bi kaşık küçü alın ağzınıza üstüne de bi bardak su için o kadar

....................................................................................

Son düzenleme:
şimdi bu küçü yicez falan diyelim büyüdü peki bi süre sonra yemeyi kestiğimizde eski haline dönmez değilmi? devam mı etmek lazım yemeye?

slm kızlar 20 gündür bende küç kullanıyorum.başta sızlamalar oldu daha sonra geçti.biraz dolgunluk var gibi.sabah akşam rezene ve ısırgan otu çayına 5 damlada çörek otu yağı damlatıyorum süt arttırıcı özelliği olduğunu duydum çörek otununda.ve mersin yağı ve portakal yağıyla masaj uyguluyorum. inş işe yarar.gelişmeleri paylaşın arkadaşlar.sevgiler

o zaman geri kalan hayatımızı küç ile geçiricez sırnaşık şey

ben 21 bir gündür küç le nar çekirdegi tozunu balla birlikte yiyiyorum sadece küç etkisi olmuo bence nar çekirdegi tozuyla daha faydalı geldi mesela tek küç kullandıgım zamanlarda 3 gün agrı oldu kesildi şimdi 1 haftadr nar tozuyla yiyorum hergün agrı illaki oluo demekki büyüyooooooooo hiç ölçmiycem çünkü işimz santimlere kalırsa yandık en iisi bence gözle görülür fark yaratmasıdır buda bende var YUP:dance::dance::teytey::teytey:PPPİİİİİİİİİİİİİ

canım 21 gundur mu yiyosun 1 haftadir mi... bu "rekem"ler onemli bizim icin yivrim kaydirigubbakcemile3

saka bi yana, biraz daha anlat bakalim

1 - bali, kucu ve nari o anda mi karistiyorsun yoksa daha onceden bir kapta mi
2 - 21 gundur kuc yiyip, 1 haftadir mi nar ile destekledin
3 - bir de bana birileri bu tarz seyleri balin icine katarak kullanirsak daha cok etki ettigini cunku ozlerini bala biraktiklarini soylemisti... sanirim bu da etkili oldu sende

ya kızlar cevap yazın neolur ya benim sol tarafımdan böle süte benzer bişe geliyo sıkınca doktora gidecem öyle bi sorunla karşılaşan varmı mirmirmirmirsenağlama

özge72 21 gündür küç yiyorum 1 tatli kaşgi küç 1 tatli kaşigi nari ve 3 tatli kaşigi bali cam kasede kariştiriorum sonra ramazan dolayisla bi tek gece yatarken yiyorum nara başlayali yalniz 1 hafta oluo ama küç kullanali 1 hafta

Sevgi okyanusu eet duymuştum böle bişey jinekoloji bölümüne bak böle sorunlar yaşanlar çok

sağol canım ya gideceğim bakalım ne diyecek ilaç veriyomuş galiba süt hormonları fazla olanlarda oluyormuş işe bak yaa neyse hayırlısı daha kötü bişe olmasında-tatlicadiarzu-

arkadaşlar daha öncede yazmıştım küç kullanalı 1 ayı geçti biraz dolgunluk var gibi ama hiç ağrı falan olmadı.kuzenim 1hafta oldu başlayalı göğüslerinde agrılar olmaya başlamış bünyeye göre deyişiyomu acaba yada markasıyla ilgili bişeymi mesela onun aldığı normal çekirdek aktarda üğütmüsler anlamadım yaaa.

11 mayıstan beri sabah akşam 1 tatlı kaşığı küçü hiç aksatmadan kullandım.5 cm büyüdüler şimdi nar çekirdeği tozu ile birlikte kullanıyorum kesin büyütüyor her bünyede farklı etki yaptığı için bence sabırla düzenli kullanmak gerekli.Daha henüz istedim gibi dolgunlaşma olmadığı için kullanmaya devam ediyorum.

arkadaslar aktardan mı alıorsunuz bu küç mü ne onu?ben de almak istiyorum.23 yasındayım bu saatten sonra büyür mü acaba?insallah..

bu son zamanlarda okuduğum en iyi haber...inşallah darısı başımıza olur canım gerçekten moral werdin sağol...hihoyyyt

ahh canım senin 81 ben napayım yasenağlama benim 78...hemde hiiiç kilo eksiğim olmadığı halde öyle minyon çıtı pıtı da değilim harbide dolgun göğülü olması gereken bir fiziğim var...:a015:ben üzülmeyim de kimler üzülsün

bende küç kulanıyorum bıaz dolgunlaştı bıde nar çekırdyı tozu aldım ama çok ıgrenç bır tadı var kutuda benım aldıgım sııznkıler nasıl
buyusunler artık beb bu iştençok sıkıldım valla

elif ece sırt üstü yattığında kaybolması küçük göğüslü olduğun anlamına gelmez ki cnm.. benimkide sırt üstü yatınca kayboluyor ama küçük değiller..o göğüs yapısıyla ilgili bazılarının ki ortada toplanmış oluyor bazılarının ki koltuk altı memesi dedikleri..işte onlar yatınca kol altına doğru toplanıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…