Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

yaa keşke tubanınki kadar olsalar uğraşmam bile çok güzel...benim düz yaaa bildiğin düzlük...bi kıvrım falan yok..

benimki tuba kadar ve cok üzülüyorum bana göre düz :1no2:
su doguran kadinlarin süt pompalari varya süt ciksin diyemi ne onlarla pompalicam banane :KK70: kücükken yapmistim (12 yasinda) ciddi sisti ama öylece kaldi simdi 22 yasindayim..acaba pompalassami ?nerden bulabilirim onu bilen varmi?

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
benimki tuba kadar ve cok üzülüyorum bana göre düz :1no2:
su doguran kadinlarin süt pompalari varya süt ciksin diyemi ne onlarla pompalicam banane :KK70: kücükken yapmistim (12 yasinda) ciddi sisti ama öylece kaldi simdi 22 yasindayim..acaba pompalassami ?nerden bulabilirim onu bilen varmi?

canımcım eger seninki tuba kadar ise uzulme, sana cidden masaj ve nar cekirdegi oneririm... sana dolgunluk verir ve istedigin boyuta gelir inan bana... vakum konusunu da denersen bize de haber ver emi kaydirigubbakcemile2 bi de vakum konusunda uzman arkadaslar var onlara sorabilirsin... şutarafagitti

Son düzenleme:
canımcım eger seninki tuba kadar ise uzulme, sana cidden masaj ve nar cekirdegi oneririm... sana dolgunluk verir ve istedigin boyuta gelir inan bana... vakum konusunu da denersen bize de haber ver emi kaydirigubbakcemile2 bi de vakum konusunda uzman arkadaslar var onlara sorabilirsin... şutarafagitti
kizlar kesin denicem :) taktim kafayakaydirigubbakcemile3

özgecim masaj neyle yapayim hangi yagla ? nar cekirdegi aradaim bulamadim bugün ufff :kızgın:insallah bulurum..

bebe malzemesi satılan yerlerde satılıo sanırım.geçen gün internette biyerlerde görmüştüm.işe yararsa söle bisde alalım. kaydirigubbakcemile5

sagol bakayim bi en azindan biraz dolgunluk verir :KK70: kesin haberdar ederim sizi..
ah yazik bize biraz doldurcaz diye sekilden sekile giriyoruz laelaelaelaelae

kizlar kesin denicem :) taktim kafayakaydirigubbakcemile3

özgecim masaj neyle yapayim hangi yagla ? nar cekirdegi aradaim bulamadim bugün ufff :kızgın:insallah bulurum..

canımcım masaji bence rezene yagi uygun ancak kokusu agir oldugundan, bebe yagini da tavsiye ederim, e vitaminli oldugundan oldukca etkili... bunun yanisira, lavanta da buyütmeye etkili diyorlar ama asiri ostrojen oldugun icin lavanta da surekli kullanmak riskli olabilir diye dusunmekteyim canimcim kaydirigubbakcemile5

canımcım masaji bence rezene yagi uygun ancak kokusu agir oldugundan, bebe yagini da tavsiye ederim, e vitaminli oldugundan oldukca etkili... bunun yanisira, lavanta da buyütmeye etkili diyorlar ama asiri ostrojen oldugun icin lavanta da surekli kullanmak riskli olabilir diye dusunmekteyim canimcim kaydirigubbakcemile5
aaaa bebe yagi kullaniyorum arada sirada iyi süpermis hergün kullanayim dimi ???:dance:
özgecim memislerimi az doldurayim dile benden ne dilersen :icecream:...hepimizin büyür insallah ...biktim artik dolgulu sütyen ginmekten elledigimde resmen elime sirf sünger geliyo :1shok:..
kadinlara yazik ya ne cok derdimiz var...meme,kalca,göbek,bacak,kas,göz,kirpik,makyaj,agda,epilasyon,tirnak,sac boyasi daha neler neler ..hangi biriyle ugrasalim

benimkiler aslinda büyüklük olarak iyide biraz sykilassin istiyorum bunun icin ne yapiyorsunuz

ya sorması ayıptır, boy kilon kaç ve kaç beden sütyen takıyorsun dolgusuz?
seni afaroz ediyorum kardeşim...
boy 1.65 kilo 56 boyum tubadan kisa ama fizigim cok benziyo :S gögüz yapisi omuz bel kalca falan ...bana göre kücükler cünkü 75 b takiyorum tam doluduruyorum ince süngerli...ama biraz daha büyük gözüksün diye 75 c tam dolgulu takiyorum bazen :eek: kizlar tubanin göründügü gibi degil onunda kücük kiyafetlerinde belli olmuyo kizcagizin memisleri

kızlar ne diyecem ya bu kara üzüm çekirdeği cildi çok güzelleştiriyomuşya ne diyom ya hani sivilcesi çok olan arkadaşlara doktor doğum kontrol hapı veriyomuş genelde o haplarda büyütüyormuş demekki aynı etki var mantığım nasılCADIARZUsaçmalamışmıyım:eek:

ya arkadaşım benimde küçük dedi bugün hiç bişe takamamıştı gördüm playboy kızları gibi o da küçük diyosa ben napayımsenağlama

gayet ideal boyutta bence boşuna uğraşma. daha büyüğüne bakım yapmazsan ister istemez sarkıyo, çıplakken hiç de hoş durmuyo. yanlış mı hatırlıyorum sen miydin onca hap tüketen.. hepsini boşuna tüketmişin bana kalırsa. hem parana hem vücuduna yazık.
aynı boydayız da 10 kilo fark varmış aramızda. 10 kilo alsam zayıflıktan şişmanlığa terfi edermişim gibi geliyo bana yahu. kemiklerim iridir, 10 kilo alsam hakkaten neye benzerim çok merak ediyorum.
yok caim ben hayatimda hap filan kullanmadim karistirdin sanirim :) ben toplasan 2 hafta kullanmisimdir küc onun disinda hic bir sey yapmadim gögsler icin,ama cok sagol biraz beni rahatlattin,ben cok takiyorum cünkü etrafta en kücük memeli olan benim benden ufaklari bile daha dolgun gögüslü ,benim en cok dolgusuyla problemim var onu nasil becercem bilmiyorum....ben bu kilomla bile cok zayif gösteriyorum senin yerinde olsam kaburgalarim sayilirdi heralde,eger 50nin altindaysan gögüslerin gayet normaldir yani fizigine uygundur sende takma bukadar :teselli:

ya tam anlamıyla birisi yazsa ya şu kadar zaman kullandım şu kadar ölçüye geldi şu şekilde kullandım diye tam anlamıyla yazan göremedim.allah aşkına hadin cevap bekliyom acilen gögüslerimi büyütmem gerekiyor göbeğim gögüsümden daha çıkıntılı duruyo :1no2:

kızlar bnmde küçük bunların 3türlüsü varmış hap toz ve tane hangisi daha cok yararlı ve etkili acaba ama bende sizin gibi tozunu kullanayım inş. etkisi olur.. buarada forma daha yeni üyeym bi sorunum daha var gögüc uçlarım normal degil kafama takılıyo degişikler yane....

Ben kara üzüm çekirdeğini antioksidan özelliğinden dolağı aktardan 2 liraya öğütülmüş olarak almıştım. Daha sonra gögüs büyüttüğünü duyunca bıraktım. Hatta kara üzüm yediğimde çekirdeklerini bile ayıklıyorum. Gögüslerim zaten büyük. O kadar çok yorum varki hepsini okuyamadım.

Sonuçta büyütüyor mu büyütmüyor mu?

Bütün vucudun damar sistemini yenileyen çok faydalı bir ürün. Bilinen en güçlü antioksidan. Kullanmak istiyorum ama şu gögüs büyütme hadisesi acığa çıksın önce...

valla arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum konuyu ama hiç büyüdü veya büyümedi niye ney cavaplar yazmadı kimse.kullanan arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyoruz.valla üzülüyorum gün gectikce

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
işe gerçekten yarıyo arkadaşlar bi hafta içinde bile etkisini gören arkadaşlarım var ciddiii

ya nasıl kullanıcaz bende istiyorum kullanmak nekadar büyüme oldu pekiii... tarifi nedir bende yapayım..

ya tam anlamıyla birisi yazsa ya şu kadar zaman kullandım şu kadar ölçüye geldi şu şekilde kullandım diye tam anlamıyla yazan göremedim.allah aşkına hadin cevap bekliyom acilen gögüslerimi büyütmem gerekiyor göbeğim gögüsümden daha çıkıntılı duruyo :1no2:
sana katılıyorum melissuu bende senin gibiyimm ....cevap bekliyorum bende:CüvCüv::CüvCüv:

X