Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
yalnız badem yağı saçları, kirpikleri güçlendirio bildiğim kadarıyla
göğüslere de o yönde bi etkisi olmaz da olumlu yönde etkisi olur umarım:)

................................................................................

işte ben de diorum ki
o yağın başka marifetleri var
inş o diğer marifetlerini göğüs üzerinde göstermiodur

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt
kutlarım canımcımmmm :teselli: en cok da senden olumlu haber aldigima sevindim nedense :teytey: sanirim ayni anlarda basladik diye yerimseniben

aman diger arkadaslar kizmasin :tomato:

herkesin ki buyusuuun a.s.

canımmm ciddi misiiiin cok sevindim kaydirigubbakcemile5 nar bolumune de yazsana...

bayagi dedigin nasil bi buyume oldu

ben de 1 kutu nar ve 1 kutu kuc bitirdim, biraz dolgunluk oldu ama henuz seninki kada cok sevinecek kadar diil... yalniz reglim bitti ve hala cok dolgunlar :lepi: bu sanirim iyiye isaret şutarafagitti

canım bence biberiye kulanma sakın çünkü onu seslülite karşı ya da saçlardaki yağlanmaya karşı fln kullanıolar bildiğim kadarıyla yani gerçekten yağlara karşı etkiliyse göğüsleri küçültüp sıkılaştırabilir die düşünüorum
lavanta yağı, rezene yağı gibi yağlar işe yararr heralde ama ben keramet masajda die bildiğin bebe yağıyla yapıorum ara sıra

bebeyagi mukemmel sonuc veriomus bi yabanci sitede okumustum kaydirigubbakcemile2 kadinin gogusleri cok buyumus bebeyagi ile... baska seye ihtiyaciniz yok demisti, 3 ay kadar sure sonunda buyume baslamis hihoyyyt

ben allbers göğüs büyütücü tablet kullanıyorum 2. kutudayım rezene ve ada çayıda içiyorum baya fark etti bide küç deniycem hepsi beraber işe yarar artık umarım yaaaaaaaa:bbo:lütfennn yarasınnnnn son çarem silikon olacak ama buna gerek kalmasını istemiyorum bi umut işte kaydirigubbakcemile2

cok pis sunun tadi ya kullanmiyorum artik cünkü coook igrenc tadi yaa sanki kum agzimda var offf ya biktim su memislerimden yahu!!! ama biraz rahatladim cünkü bana göre dünyanin en güzellerinden biri olan tuba büyükstününde bizimki kadar resime bakin

bu kadar göğüslerin var ve hala büyütmeye çalışıyorsun hayret beni görsen
ölecen ozaman bence çok güzel :jeyyar:hiç kendini yormaŞeniz

canim buda kücücük bundan kücügü yoktur inan ...seninde eminim bukadardir iyi bak gögüslerine daha kücük degildir

sen ne yaptin karakizim yaaa kaydirigubbakcemile bi cogumuzun ki bundan kucuk şakkıdı

hadi ya Takmicam artik biktim ya...özgecim sendin dimi nar cekirdegi kullanan?peki nasil kullaniyosun tozmu cekirdegi yoksa normal cekirdekmi? suylami yutuyorsun cevap lütfenyerimseniben

....................................................................................

yaa keşke tubanınki kadar olsalar uğraşmam bile çok güzel...benim düz yaaa bildiğin düzlük...bi kıvrım falan yok..

ya arkadaşlar anlamadım bi 83 oluyo bi 81 bu ne iş sizce hangisi doğru:roflol:küç bide üzüm yağı kullanıyorum bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…